Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

No dzień dobry to ja dopiero teraz Wam mówię, choć powinnam już dobranoc co poniektórym życzyć 😉 😁
Ogarnęło mnie dzisiaj szaleństwo zakupowe i muszę się pochwalić: zakupiłam w ciuchlandzie piękny, kamelowy płaszcz w 70% wełniany a co najważniejsze: ma taki fason, że i teraz i za 4 miesiące będę w nim dobrze wyglądać 😁 Cena też porażająca: 15 zł 😁 😁
Uwielbiam ciuchlandy 😁 !

Pisałyście wcześniej, że kilka z Was ma w tym tygodniu nieszczęsną glukozę: mnie to czeka w czwartek ( razem z innymi uszczęśliwiającymi mnie badaniami...) Jakby która miała przed tym dniem, niech da znać co i jak: już wiem, że mam zabrać ze sobą pół cytryny, podobno wtedy jest łatwiej przełknąć i nie wyrzucić tego z siebie 😁 jakoś nie mam na to badanie wybitnie ochoty..

Wiola bardzooooo dziękuję za przepis : 😘 na pewno jeszcze w tym tygodniu wypróbuję, tym bardziej,że w moim domu wszystko co z jabłkami jest najbardziej pożądane 😁

Alexia zauważyłam, że też jesteś z Wawy. Wybrałaś może już szpital? Będę wdzięczna jak podzielisz się swoją opinią..waham się pomiędzy Bródnowskim a Inflanckim. Ale w jednym narzekają na warunki, w drugim na opiekę poporodową..

Dzisiaj leżę w łóżku i delektuję się fikołkami syncia, kiedy mój luby wyskoczył z łazienki i wrzasnął: " A może Tadeusz? ".... 🤪 🤪 🤪 Po Andrzejku to kolejna ciekawa propozycja 😁

W niedzielę zaś obejrzeliśmy sobie film "Życie przed życiem" na vod.onet.pl. I co? Wczoraj w łóżku usłyszałam: ty się tak nie wierć bo Ci czop śluzowy wypadnie
Powiedziane bardzo poważnym tonem 😁 😁 😁 😁
Ot, taka anegdotka 😁

Aisak Bardzo się cieszę, że do nas wróciłaś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja ide w piatek na glukoze wiec czekam na wiesci od ciebie Tutliputli 😁
a co do tego czy nie bedzie za pozno w 26 tc to mysle ze nie ale jezeli znasz tam jakies labolatorium czy cos takiego to mozesz na wlasna reke sobie zrobic i sprawdzic wyniki w internecie i jesli cos by wyszlo nie tak to skonsultowac z lekarzem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej nie chcę żadnego pocieszenia ale chcę żebyście wiedziały że mój dzisiejszy dzień to z tych gorszych i nie wiem dlaczego, brak sił, brak chęci, uczucie żę jestem niekochana i niepotrzebna
najchętniej wróciłabym do łóżka ale akurat dziś też przeszkadza mi to że mój mąż się w nim znajduje 😮
nie wiem może jakoś przetrwam oby do wieczora, jutro będzie lepiej bo w końcu wybieram się na zakupy
co do tej glukozy to mój lekarz powiedział że w 24 t bo taki jest wymóg Międzynarodowego Towarzystwa Ginekologicznego ale myślę że nawet dwa tygodnie nie zrobiłyby różnicy
życzę Wam MIŁEGO DNIA oby był lepiej rozpoczęty niż mój
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki!
Witam nowa kwietnioweczke - Dagi 🙂
Dzis znow nie bedzie mnie na forum, musze jechac odebrac wyniki do szpitala, potem na wizyte do ginki i zalatwic jeszcze jedna sprawe 🙂
Powiedzcie mi co z ta tabelka, robimy ja czy nie? Bo juz wtorek nas zastal 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂 O jakiej tabelce mówicie, bo chyba coś przeoczyłam 🥴
Matylda - włącz sobie jakąś komedię na poprawę humoru, to przejściowe, a jak zły humor będzie utrzymywać się dłużej to się wyżal nam i będzie lżej na duszy.
Tutliputli - ja będę rodzić na Inflanckiej, no chyba że akcja porodowa zacznie się przed 35 tyg. to mój gin powiedział, że mam jechać do Bielańskiego. Wybór padł z prostego powodu - tam było bezpłatne znieczulenie zewnątrzoponowe i lekarz, który mnie prowadzi tam ma dyżury. Wiesz zawsze na temat każdego szpitala będą dobre i złe opinie. Tak czy inaczej Inflancka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej alxia tabelka to taka jakas miała być z naszymi danymi i jakimiś danymi naszych dzieci typu wiek imię i takie tam chyba że źle coś zrozumiałam
myślę że komedia dziś mi nie pomoże jeszcze się wkurzyłam bo miałam jutro jeszcze załatwić fryzjera ale obawiam się że nic tego nie wyjdzie bo moja fryzjerka zmieniła i nr telefonu i lokal i jak dotąd nie zdobyłam tego nr więc raczej z fryzjera jutro nici bo przecież mnie w ostatniej chwili nigdzie nie wciśnie
mój mężulek jeszcze śpi a ja go specjalnie nie budzę a powinien mi tu towarzystwa dotrzymywać, pewnie zaraz wstanie pojedzie do siostry dzionek ucieknie bo później znowu jedzie na służbe 😞
także dupa i jeszcze ten deszcz 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry mamusie!
matyldusia włącz sobie jakąś śmieszną muzę (spróbuj jon lajoie z napisami pl na jutubie) albo coś innego co kojarzy Ci się ze śmiesznymi sytuacjami.
Sama chętnie bym pomogła z tabelką bo to fajna sprawa jednak nie mam pojęcia jak ją zrobić.
Hmm więc glukoza to nieciekawe doświadczenie. Ble aż mi się niedobrze zrobiło....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A nie da rady podjechać do tej fryzjerki? Daleko masz? Co do mężusia to budź go 😉 Tylko wiesz.. jakoś tak sposobem.. Daj mu całuska, powiedz - nie śpij kochanie bo ja się stęskniłam za Tobą i muszę się Tobą nacieszyć zanim wyjedziesz - nie sądzę żeby był zły 😁 Albo zrób mu śniadanko do łóżka - wiesz - podstępem go weź 😉 Albo mu wpuść pod kołderkę Waszego pekińczyka hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry dziewczynki.

A ja wkręcam sobie śrubę bo mała się nie "odzywa" od wczoraj i się martwię czy wszystko u niej ok. Mówię już do niej żeby mi kopniaka zasadziła to mi będzie lżej ale jest tak uparta że szok 😮

Jeżeli chodzi o tabelkę to ja wyskoczyłam z pomysłem a chłopak od Klaudii miał nam pomóc 🙂 Czekamy aż się odezwie 🙂

Dzisiaj też mnie będzie mniej na forum bo jadę na zakupy. Mam już olbrzymią listę co kupić na święta i tak jaz zawsze zaczynam jeszcze przed gorączką przedświąteczną.

Tutliputli - gratuluję udanego zakupu. W ciuchoku można niezłe perełki wyhaczyc 🙂 Trzymamy kciuki za ten test glukozy - ja będę miała dopiero przed świętami 😞
Matyldusia - ja niestety tak miałam wczoraj wieczorkiem. Ale tak już mamy. Babie w ciąży nie dogodzisz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze ja też. Mamy wizytę na 9 tego już już nie mogę się z mężem doczekać odliczamy normalnie godz 😮
co do samopoczucia to u mnie tak w miarę już ostatnio miałam problemy z przemianą materii ale wczoraj jogurcik z jabłkiem na kolacje a dziś wszystko wróciło do normy
😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...