Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

Wracając do studiów ja nie wiem jak jest u was ale u mnie na uczelni jest problem ja już w marcu kończę 25 lat i od ZUSu już więcej nie wyciągnę , poza tym za dziekankę płaciłabym normalne czesne a teraz formalnie już skończyłam studia tylko przedłużyłam termin złożenia pracy czy jakoś tak i ostatni wyznaczony mam na koniec lutego wiec muszę sie streszczać- teraz płacę połowę czesnego wiec niewiele mi zostaje ale mam ubezpieczenie bez obciążania nikogo np męża bo wiem że i tak mi się nalezy a ten wstretny ZUS nie chciał mi dac tej renty ze względy na przedłużenie tego terminu ile ja się tam nachodziłam i w ogóle ale mi się to należało skoro mi dali
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Tyska_1 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
A ja po licencjacie poszlam na magisterke, wlasnie ja koncze i mam masakre!! zaluje, ze nie wzielam urlopu dziekanskiego... latam z praca co chwile, zaliczenia jeszcze sa i w ogole mnostwo stresu.... 😞 Ale urodze dziecko i bede miec spokoj ze szkola - tym sie pocieszam 🤪
No dokladnie 🙂 Ale to ja sie ciesze jednak ze sie zdecydowalam, a to dlatego ze jak juz pisalam ta szkola byla rozpoczeta tylko dla kasy 🙂 Wiec nie zalezy mi tak na niej.. jesli jej nie skoncze to nie bede plakac, chociaz mama i maz to mi truja ze glupia bede jak je nie skoncze. Moze i tak, ale co na to poradze ze wogole mi na niej nie zalezy 🙂 Zobaczymy bo jak juz pisalam brac pieniadze jeszcze przez dwa lata a ich nie brac to roznica 🙂 Wiec napewno z nich nie zrezygnuje, zobaczymy co wymysle 🙂

tylko u mnie jest tak że jak jej nie skończę w lutym to musze oddać rentę ZUSOWI za ostanie kilka misięcy i to z odsetkami więc Tyska dowiedz się jak to jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej wychodzę na chwilkę zaraz wracam
zboczę trochę z wątku a nawet całkowicie...........
ej mam pytanie czy wasi faceci mają szlafroki??????
ja nie wiem ale mój zwariował wczoraj jako prezent urodzinowy zażyczył sobie SZLAFROK
jestem z nim 8 lat i nigdy go w czymś takim nie widziałam- osobiście wolałam go nago po kąpieli a jemu chyba jest tu u mnie zimno mimo że palę w piecu od rana do nocy....................................
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
ej wychodzę na chwilkę zaraz wracam
zboczę trochę z wątku a nawet całkowicie...........
ej mam pytanie czy wasi faceci mają szlafroki??????
ja nie wiem ale mój zwariował wczoraj jako prezent urodzinowy zażyczył sobie SZLAFROK
jestem z nim 8 lat i nigdy go w czymś takim nie widziałam- osobiście wolałam go nago po kąpieli a jemu chyba jest tu u mnie zimno mimo że palę w piecu od rana do nocy....................................


moj ma szlafrok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej no wychodzę do sklepu na chwilkę i chciałam ubrać moje jeansy sprzed ciąży i co???????????
zatrzymały się na udach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! STRASZNE znowu muszę wciągać te spodnie ciążowe
ale do dziwne uczucie jak można nie wejść w spodnie które nosiło się non stop jeszcze kilka miesięcy temu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Wracając do studiów ja nie wiem jak jest u was ale u mnie na uczelni jest problem ja już w marcu kończę 25 lat i od ZUSu już więcej nie wyciągnę , poza tym za dziekankę płaciłabym normalne czesne a teraz formalnie już skończyłam studia tylko przedłużyłam termin złożenia pracy czy jakoś tak i ostatni wyznaczony mam na koniec lutego wiec muszę sie streszczać- teraz płacę połowę czesnego wiec niewiele mi zostaje ale mam ubezpieczenie bez obciążania nikogo np męża bo wiem że i tak mi się nalezy a ten wstretny ZUS nie chciał mi dac tej renty ze względy na przedłużenie tego terminu ile ja się tam nachodziłam i w ogóle ale mi się to należało skoro mi dali

Ja brałam rentę po ojcu do 26 roku życia - można tak zrobić pod warunkiem, że jest to ostatni rok nauki w ciągłości. Nie wiem może coś się zmieniło ale ja tak miałam, w marcu się obroniłam i od razu złożyłam papiery na roczne studia podyplomowe i płacili normalnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
ej wychodzę na chwilkę zaraz wracam
zboczę trochę z wątku a nawet całkowicie...........
ej mam pytanie czy wasi faceci mają szlafroki??????
ja nie wiem ale mój zwariował wczoraj jako prezent urodzinowy zażyczył sobie SZLAFROK
jestem z nim 8 lat i nigdy go w czymś takim nie widziałam- osobiście wolałam go nago po kąpieli a jemu chyba jest tu u mnie zimno mimo że palę w piecu od rana do nocy....................................

Mój Sebuś nie ma szlafroka i pewnie by nie chciał, ale mój ojciec pamiętam zawsze po kąpieli zakładał.. kwestia gustu 🙂 Jak chce - niech nosi - może zaczął się czegoś wstydzić 😉 Ja też zakładam po kąpieli...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki to mi pomogłyście mój też nie będzie miał hehe a niech się wstydzi
ja mam jeden teraz czasem go ubieram jak mi zimno zakupiłam go jak się wybierałam do szpitala na początku ciązy ale całe szczęście nie był mi potrzebny
WIOLA będę potrzebowała Twój przepis na Tiramisu gdzieś w wolnej chwili bo chcę zaszaleć na niedzielę a na necie każdy przepis inny i już nie wiem czym się sugerować wolę TWÓJ sprawdzony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Własnie na obiad zjadłam 3x MilkyWay no ja nie wiem co sie ze mną dzieję ja wieki tego nie jadłam a teraz w sklepie było blisko na ladzie i nie mogłam się oprzeć

A mi się kończą gotować ziemniaczki, mam jeszcze udziec z indyka z jabłkami z wczoraj i buraczki do tego 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
Alexia-wiem jakie macie widełki i nic tylko pozazdrościć 🙂

Ani ja ani mój nie mamy szlafroków 🙂 Zresztą ja dziwna jestem bo ja po kąpieli rzadko z ręcznika korzystam 🙂 Zazwyczaj tylko głowę wysuszę a reszta sama wysycha 🙂


Ja mam tak samo na mokre cialo zakladam koszulke i gatki 😁 Mój Debil nie ma szlafroka a szkoda bo musze na niego patrzeć a robi sie coraz bardziej oblesny!!! Własnie mnie skukinkot wkurwil!!!! 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
A ja mam 2 szlafroki i do szpitala będą jak znalazł. jeden mam frotte cieplutki a drugi "wyjściowo-randkowy" 😁
U lele 🙂 Ja do szpitala bede musiala sobie cos zakupic, teraz jak bylam dwa razy w szpitalu, w sierpniu i pazdzierniku to stosowalam spodnie dresowe, lub spodenki krotkie sportowe jak bylo mi cieplo i bluze 🙂 Ale jakos po urodzeniu dziecka bede musiala miec raczej szlafrok zeby pozaslaniac te zwaly tluszczy na brzuchu 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Alexia-wiem jakie macie widełki i nic tylko pozazdrościć 🙂

Ani ja ani mój nie mamy szlafroków 🙂 Zresztą ja dziwna jestem bo ja po kąpieli rzadko z ręcznika korzystam 🙂 Zazwyczaj tylko głowę wysuszę a reszta sama wysycha 🙂


Ja mam tak samo na mokre cialo zakladam koszulke i gatki 😁 Mój Debil nie ma szlafroka a szkoda bo musze na niego patrzeć a robi sie coraz bardziej oblesny!!! Własnie mnie skukinkot wkurwil!!!! 😠
Co znowu zrobil ??!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
tak mam to samo jak wchodze do sklepu to co jest blisko lady slodziutkiego zaraz biore mam wrazenie ze te batoniki smieja sie do mnie he he i bardzo chca zebym je zabrala 🙂 🙂no a potem jak wchodze na wage jestem przerazona 🥴 czy ja to zgubie? 🥴
Do mnie sie slodycze usmiechaly cale zycie, nie musialam byc w ciazy 🙂 Zreszta zawsze jadlam w taki sposob, ze moja mama zawsze powtarzala ze jem i mam zachcianki gorsze niz kobieta w ciazy, teraz jka jestem w ciazy to nic sie nie zmienilo ani nie poglebilo. Jem tak samo i w takich samych ilosciach, ale moj organizm byl juz porzywyczajony do takich ilosci cukru, tluszczy i innych syfow 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Własnie na obiad zjadłam 3x MilkyWay no ja nie wiem co sie ze mną dzieję ja wieki tego nie jadłam a teraz w sklepie było blisko na ladzie i nie mogłam się oprzeć

A mi się kończą gotować ziemniaczki, mam jeszcze udziec z indyka z jabłkami z wczoraj i buraczki do tego 😁

Ty chyba chcesz mnie zdołować!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nie dobra TY
u mnie w lodówce poświąteczne resztki na które nie mam ochoty a gotować no cóż-lenistwo lenistwem ale mnie się na prawdę nie opłaca gotować i brudzić garnki dla jednej osoby, mama ma obiad w pracy więc mi się nie chce wysilać i kombinować, bo dla siebie musiałabym gotować trzy ziemniaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...