Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
brechti napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
jade dzisiaj do Niemiec do Mojego 🤪 🤪 🤪 obkupie sie w ciuszki dla malego i inne gadzety 😁 ale nie chce tym autokarem jechac.. 😞

Hej kochana, udanej podróżny, żebyś się nie męczyła! jakby co pomyśl o tym szale zkupowym, który Cię czeka!


hehe no wlasnie mam taki plan 🙂 ale to i tak tylko tydzien czasu 🙂 i mam nadzieje, ze nie zamęczę się.. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiaa2028 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Brechti - fajne rzeczy dla noworodkow sa w biedronce teraz 😁


tak ?? 😁 a co jest ? Bo ja zaraz tez musze jechac do Biedronki wlasnie na jakies zakupy.. 🙂

Jak bylam we wtorek, to byly smoczki 2 w paczce za 3 zl... co prawda nic rewelacyjnego... takie zwykle... ale jako zapasowe za 3 zl mozna wziasc, byly tez paczuszki z body... 2 body z dlugim rekawem w roznych kolorrach za 5 zl. byly tez szczoteczki i grzebyki do czesania... gryzaki... i takie tam.... no i naklejki na sciane super za 7 zl 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiaa2028 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
A wczoraj nie weszlam do Was na forum... bo bylam wsciekla.... strasznie wsciekla!!! I do tej pory jestem... Nie odzywam sie do Mai...


a co sie stalo Madziu ? I jak usg 3D ?

A szkoda gadac....
Ja tam wczoraj wchodze , klade sie na tej lezance, odkrywam brzuch... a tu dupa... Moje kochane dziecko spi w najlepsze - chociaz jeszcze na korytarzu w poczekalni skakala... Malo tego, ze spi to w takiej pozycji, ze bylo jej tylko widac czubek glowy... twarzy zero... pupy zero.... no nic.... zupelnie... obracalam sie, ginka mi w brzuch pukala a Maja nic... spi w najlepsze... 😞 jeszcze sobie rece za glowe zalozyla i tak spala... no i przerwalismy badanie.... oddali mi kaske... no i wcisnela mnie dopiero za tydzien 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Brechti - fajne rzeczy dla noworodkow sa w biedronce teraz 😁


tak ?? 😁 a co jest ? Bo ja zaraz tez musze jechac do Biedronki wlasnie na jakies zakupy.. 🙂

Jak bylam we wtorek, to byly smoczki 2 w paczce za 3 zl... co prawda nic rewelacyjnego... takie zwykle... ale jako zapasowe za 3 zl mozna wziasc, byly tez paczuszki z body... 2 body z dlugim rekawem w roznych kolorrach za 5 zl. byly tez szczoteczki i grzebyki do czesania... gryzaki... i takie tam.... no i naklejki na sciane super za 7 zl 😁


ooo no to fajne rzeczy 🙂 zaraz pojade i moze cos jeszcze zostalo dla mnie.. kurde, cos mi niedobrze sie zrobilo.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
A wczoraj nie weszlam do Was na forum... bo bylam wsciekla.... strasznie wsciekla!!! I do tej pory jestem... Nie odzywam sie do Mai...


a co sie stalo Madziu ? I jak usg 3D ?

A szkoda gadac....
Ja tam wczoraj wchodze , klade sie na tej lezance, odkrywam brzuch... a tu dupa... Moje kochane dziecko spi w najlepsze - chociaz jeszcze na korytarzu w poczekalni skakala... Malo tego, ze spi to w takiej pozycji, ze bylo jej tylko widac czubek glowy... twarzy zero... pupy zero.... no nic.... zupelnie... obracalam sie, ginka mi w brzuch pukala a Maja nic... spi w najlepsze... 😞 jeszcze sobie rece za glowe zalozyla i tak spala... no i przerwalismy badanie.... oddali mi kaske... no i wcisnela mnie dopiero za tydzien 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞


ojeeej no to niedobra ta Twoja Maja 🙂 ale juz za tydzien bedzie lepiej na pewno 🙂 dobra dziewczynki, ja uciekam na zakupy ! :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

halo halo
ja tez tylko na chwilkę
laptopa mi nie zabrał ale internet TAK dziś odzyskałam na chwilkę ale to WAS nie ma wiczorem może będę u kolegi to podejrzę co tam pisałyście
Magda a ja tak czekałam na rewelacje po 3D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda-d87 napisał(a):
Ginka kazala mi duzo pic caly czas.... no i przed wejsciem na badanie cos slodkiego zjesc

No charakterną masz córcię 😁 😁 nie ma co 😁 😁 a ty zła jeszcze ją na siłę budziłaś 😁 😁
coś czuję, że po porodzie to jeszcze nie raz jej wypomnisz, że jak do brykania to ona do spania, a jak do spania: jej do brykania. 😁 😁
Plus taki, że za darmo na jej sen popatrzyłaś 😜

Ja okazjonalnie dzisiaj, bo pasierba mam pod opieką i pewnie jakieś ciasteczka razem upieczemy 😮 😮 😮 😮 a mnie się tak nie chce..





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ja dopiero moge usiasc ale oczywiscie juz nikogo pewnie nie ma 🙂
Magda współczuke tez bum sie wkurzyla chociaz dobrze z tym ze ci kaske oddali 🙂
asiaa2028 z tego co wiem to i tak gin bedzie brala pod uwage date wychodzaca z okresu a nie usg kladac cie przykladowo do szpitala na wywolanie polozy cie po dacie wypadajacej z okresu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naprawdę kładą do szpitala wg daty okresy a nie usg? a tak poza tym to dzień dobry 😁
Magda, mój mały na 3 d nie spał, ale widziałam tylko jego tył, bo się wtulił w macicę 😞 no ale kasy nie oddali bo widać było wszystko oprócz twarzy. A tak chciałam zobaczyć 😞 No ale trudno. Chyba się poświęcę i jeszcze raz zrobię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
A wczoraj nie weszlam do Was na forum... bo bylam wsciekla.... strasznie wsciekla!!! I do tej pory jestem... Nie odzywam sie do Mai...


a co sie stalo Madziu ? I jak usg 3D ?

A szkoda gadac....
Ja tam wczoraj wchodze , klade sie na tej lezance, odkrywam brzuch... a tu dupa... Moje kochane dziecko spi w najlepsze - chociaz jeszcze na korytarzu w poczekalni skakala... Malo tego, ze spi to w takiej pozycji, ze bylo jej tylko widac czubek glowy... twarzy zero... pupy zero.... no nic.... zupelnie... obracalam sie, ginka mi w brzuch pukala a Maja nic... spi w najlepsze... 😞 jeszcze sobie rece za glowe zalozyla i tak spala... no i przerwalismy badanie.... oddali mi kaske... no i wcisnela mnie dopiero za tydzien 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞


Ojeej, Magda ja miałam podobnie jak byłam w grudniu... Koleś chciał na 3d zobaczyć jej twarz bo to ponoć dość istotne a mała trzymała nóżki i ręce na głowie tak, że twarzy nie było widać. Powiedział jeszcze, że to na 100% dziewczynka bo taka wredna 😁 Także też możesz być przynajmniej pewna płci 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...