Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
pierwsza 😉

a my się wczoraj rozerwaliśmy, poszliśmy z moim bratem i jego dziewczyną na piwko i bilarda. Matko, jak cudownie wyjść z domu 😜
Nie wiem co dzieje się z moim dzieckiem, jakieś czary i cuda chyba 😉
Zasnęła o 22, obudziła się o 5, poszła spać i wstała o 7. Teraz zjadła, odłożyłam ją do łóżka i uwaga, uwaga. ZASNĘŁA SAMA ! 😁 co zawsze kończyło się rykiem, bo nauczona zasypiać na rękach 🤪 🤪

ja wcinam jajecznicę, kąt ogarnęłam. kawka się parzy 😉
wstawać 😁

aaa i w ogóle to Maja zaczęła łapać do rączek swoją kołderkę. A dziś nad ranem, po jedzeniu przez sen śmiała się z głosem 🤪 nie tak pokazując dziąsła 😁 kocham ją 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry, a my 4 dzień nie pójdziemy na spacer, tak jeszcze nie było 😮 Nadal deszcz tylko dziś już leje a nie pada 🥴

Lenka śpi obok taty w łóżku ( 😲 ) a ja wcinam sushi bo duużoooo zostało 🙃 Kurde nawet po chleb nie ma jak iść taka ulewa 🤨

Matylda daj znać po zabiegu.. BTW współczuję Ci 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello,
trzymam kciuki za zabieg oby był udany i bezbolesny ^^

Szycha haha widzisz u nas na forum same grzeczne dzieci są, wcześniej czy później każdy maluszek jest grzeczniutki. Wrzuć jakieś foto Majeczki pliz 😁

Olaaaa pliz nie pisz o tej surowej rybie bo mi niedobrze (przez dwa dni prawie nic nie jadłam!) nie znoszę ryb.... 🤪 Ja też z małą ostatnio nie wychodziłam, nie ma co w taką pogodę... wieje leje i jest zimno (choć dziś u mnie troszkę lepiej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Hello,
trzymam kciuki za zabieg oby był udany i bezbolesny ^^

Szycha haha widzisz u nas na forum same grzeczne dzieci są, wcześniej czy później każdy maluszek jest grzeczniutki. Wrzuć jakieś foto Majeczki pliz 😁

Olaaaa pliz nie pisz o tej surowej rybie bo mi niedobrze (przez dwa dni prawie nic nie jadłam!) nie znoszę ryb.... 🤪 Ja też z małą ostatnio nie wychodziłam, nie ma co w taką pogodę... wieje leje i jest zimno (choć dziś u mnie troszkę lepiej)


Ale ja nie mam sushi z surową rybą 😮 Mój mąż zrobił dla mnie same nori z wędzonym łosiem i mango w środku 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

halo 😠 😠 😠
powód focha wyjaśnię na końcu.

Matylda, zajebiste masz te pasemka 🤪 🤪 mnie korci, żeby też zrobić sobie coś podobnego, tylko najpierw zmienić kolor włosów na bakłażana i dać takie rudasne pasemka: miałąm kiedyś i za...rąbiście to wyglądało 😉

i UWAGA UWAAAAAGA:

Wczoraj Witold odbył swoją pierwszą kąpiel, która od początku do założenia pieluchy odbyła się bez miałknięcia nawet 🤪 🤪 normalnie moje dziecko uśmiechnęło się wczoraj w kąpieli !!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃

i po 1)
No niestety: nadal nauczony jest że w ciągu dnia zasypia na rękach i drzemki trwają z zegarkiem w dupie 25 minut 😮 😮 no chyba że wyjdę na spacer, co też czynię bez względu na pogodę: niech się hartuje 😉

i po 2)
Witek rwie się do siadania 😮 😮 😮 łapie cokolwiek ( moje włosy, bluzkę ręce przypadkowej niani ) i się podciąga do siadu. Jak nie ma pod ręką nic, a tylko ochota na siad mu zostaje, to tak nogi nagina żeby tylko głowę jak najwyżej podnieść... no matko matko.. "sam rozum" jak to mówią 😁 😁

Brechti, ja tam raz się naciełam na pampresy z robala i już więcej nigdy się nie pokusiłam, rozumiem zatem twoje rozczarowanie 😁


A powód focha to wasz foch: szczęściary bo mają śpiące po kilka godzin dzieci to i czas na forum mają. jakby wam się trafił taki płaczliwiec/rękowiec/przytulaniec Witold, to cieszyłybyście się że choć raz dziennie macie czas na forum. Dlatego mam na Was focha za Waszego 😠 😠 😠 😜 😜 😜
O.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry!
Matylda- już nie mogę się doczekać kiedy wrócisz i opiszesz jak było! 🤪
Szyszka- Majeczka prześliczna! 😉

A ja mam jutro bioderka i języczek a we środę szczepienie! I już się boję bo Tomek będzie się darł na każdym z tych zabiegów a później pół dnia będę go uspakajała... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Łooojeeej no to Witusiowi należą się gromkie brawa!!! Oby tak dalej! Nie przejmuj się krótką drzemką- moja jak pośpi 15 minut to sukces; zawsze budzi się wtedy gdy mi się zaczyna odjazd bo też chcę się zdrzemnąć z nią. Także 25 min to dobry wynik!

Szyszka dzięki za foty- niuńka śliczniutka rozkoszna 😘 😘 😘itp itd tylko zjeśććććć (teraz mam wkręte na małe dzieci; kiedyś mnie nudziło oglądanie zdjęć bobasów a teraz mogłabym to robić bez przerwy, też tak macie?)

Ola sorry, mnie się sushi ZAWSZE kojarzy z surową rybą; mango jednak bym wyjadła 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂

nie bylo mnie dwa dni, bo zalatana bylam w sobote, najpierw na silowni 2 godziny sie pocilam, a potem klotnia z S., a potedm sie godzic musielismy: 🙂 🙂 🙂!!!

a wczoraj wstaje rano, kapiel malej, sniadanko i poszlam S. do kosciola budzic, wchopdzimy do salonu, a tu moj Kochany, Neliczek bawi sie zabawka!!!!! zlapala malpke, ta co przy foteliku, wisi i sie nie bawila!!! swiadomie cos do raczki wziela po raz pierwszy!!!!! a potem dzwoneczek tez co uwiazalam tej malpce u ogona 🙂 🙂 🙂!!!
teraz kupke przebieralam i znow chwycila figurke z karuzeli1!!! 🙂 🙂 az filmy ponagrywalam 🙂 🙂!!!!!! alez rosna te nasze malenstwa!!! i jakie to wspanaiale uczucie widziec ze niemal kazdego dnia ucza sie czegos nowego... 🙂 🙂

u nas wczoraj maly grill mial byc, a tu ze 30 osob w naszym niewielkim mieszkankui impreza na calego, hmmm, ale milo bylo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc dziewczyny 🙂
brechti nie boisz się o uszy??? Mała jest super ale ja mimo wszystko ja swojej podtrzymaje głowę boje się o uszy i przeciez moze się zachłysnąć jak jej woda sie wleje do buzi, odwazna jestes 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...