Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
MrsTuliPanna napisał(a):
jasne:
3 jajka,
troszkę mniej niż pół szklanki cukru
1 szklanka mąki

całe jajka ubić z cukrem na parze na puszystą masę ( bardzo puszystą ), zestawić i ubijać jeszcze troszkę do ochłodzenia masy, potem dodać stopniowo przesianą mąkę i delikatnie wymieszać.
wykładać na blaszkę wyłożoną papierem i formować okrągłe ciasteczka.
mi z tej porcji wychodzą jakieś dwie pełne blachy ciasteczek..


Kasiu jak długo piec i w jakiej temp.?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kasia - nie odbieraj moich słów źle 🙂 Nie chcę się tłumaczyć, ale ja mam inne zdanie i już. Ty też masz inne i czy to coś złego? 🙂
Nie wdaję się w dyskusję bo tak jak napisałaś zaraz znów jakaś afera będzie 🙃 🙂

A co do mam i ich rad to nie zawsze się zgadzam z tym co mówią, moja np nie wiedziała że chleb=gluten, kładła mnie na poduszcze (dziś mam dyskopatię) itd. Zresztą temat rzeka 🙂
Amen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MrsTuliPanna napisał(a):

Brechti, co tam się rodzi????!!!!


śliczna dziewczynka, amerykanka z hinduską krwią, także będzie śliczna jak jej braciszek zapewne albo jeszcze śliczniejsza

ale i tak moje dziecko jest najwspanialsze najpiękniejsze najmądrzejsze najcudowniejsze najśmieszniejsze itp itd 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaaa i nawiązując do Witolinia Wspaniałego oraz jego zdjęcia z dzisiaj pragnę poinformować, że moja młoda też dzisiaj została na tym samym przyłapana! Najpierw na kolanach obgryzała górną barierkę od łóżeczka po czym STANĘŁA trzymając się tejże barierki 🤪

potem wstawię foto, teraz idę na 'szejpa' 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja do żywienia dodam swoje trzy grosze
Dawanie dzieciom w tym wieku "dorosłego" jedzenia uważam za fanaberię. Wiem, że kiedyś było inaczej, ja swojej Julce też wiele rzeczy wprowadziłam wcześniej. Ale teraz mam dziecko - alergika. Wiele alergii (nie tylko pokarmowych) własnie spowodowane jest zbyt wczesnym wprowadzaniem różnych pokarmów. I może nawet nie o same pokarmy chodzi ale u ulepszacze, nawozy itp. Nie uniknie się ich w dzisiejszych czasach niestety, więc należy je chociaż ograniczać do minimum. Nie wierzę w sumie w słoiczki już, przecież też nie są produkowane z produktów BIO. W dodatku na maxa przetworzone, poczytałam ostatnio troche i jednak postanowiłam je ograniczać też do minimum. Co z tego że my miałyśmy dawane różne rzeczy wcześniej, 20 kilka lat temu były zupełne inne realia, inaczej prowadzone uprawy, hodowane zwierzęta itd. itp. Zresztą to temat- rzeka. Co do danonków - jestem na nie, wolę sama zwykły twarożek zrobić., czy jogurt naturalny z owocami. Julka jadłą co prawda ale dopiero jak miała ok. roczku, teraz nie lubi .
Czekolada oprócz tego że uczula to dla takiego maluszka jest zbędna po prostu. Potem się nie uniknie, jednak lepiej wyrabiać zdrowe nawyki.
Zaznaczam, że nikogo nie potępiam - jednemu dziecku zaszkodzi, drugiemu nie - każdy robi według swojego uznania. Ja już po prostu mam fisia na pukcie alergenów 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszłam do lasu i myślałam i myślałam i myślałam o tym żywieniu i dużo wymyśliłam ale nic nie napiszę bo mi się nie chce 😜
idem kuchnie polerować ( dodam ze skończyłam po 4 dniach dwa pokoje ale jest glanc zicher 😉 )
Ola no wiesz dziecko głodne a ty tak ją kusisz 😉
ale zakończenie najlepsze
jutro może też coś podobnego nagram , podłoga czysta to mogę się pokusić 😉
Vanesski jeszcze nie widziałam ale może zara mi się uda zanim wybędę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...