Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dziewczyny, nie nadrabiałam (zaraz to zrobię), bo muszę szybko się spytać, czy któraś z Was podawała dziecku FENSPOGAL??? Leka na kaszel (na ulotce jest napisane, żeby nie podawać poniżej 2 roku, a nam przepisał pediatra)
Idę nadrabiać, bo nic nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
ależ słodziak z Krzysia 🙂 duży chłopak z niego będzie 🙂 a te pierwsze zdjęcia pamiętam, też często sobie przypominam jak ten czas leci 🙂 za miesiąc już roczek 😉
noo 🤢 jak sobie przypomne ze rok temu o tej porze chodzilam jeszcze z brzuszkiem i pod koniec miesiaca kupowalam sobie jeszcze buty na obcasie 😁 a zaraz poltora tygodnia pozniej taki szok, na porodowke miesiac wczesniej. Ale byly jaja, jeju jak ja bym chciala to przezyc jeszcze raz, ten szok, podniecenie tym ze to juz 🙂 i jak to bedzie wygladalo, ze JA MAM URODZIC? Zawsze mi sie wydfawalo ze ja sobie nie poradze bo tak strasza tymi porodami, ale bylam z siebie dumna ze dalam rade i to tak dzielnie 🙂Najlepsza byla moja reakcja na lekarza jak mnie poinformowal ze " No to rodzimy, prosze przygotowac sale porodowa" a ja CO!? 🤪 niby jade z mysla ze to juz ale jednak jak to lekarz powiedzial to wiedzialam ze odwroptu nie ma 😁 a ja do niego "JAK TO JUZ!?" a on "No juz" a ja "PRzeciez ja nie jestem gotowa !" A tesciowa do mnie" JAKOS SOBIE PORADZIMY, BEDZIE DOBRZE" A ja "Ale mi nie chodzi o porod ! Ja nie kjestem gotowa na dziecko !!" I kurwa wszyscy w smiech .. a ja taka zrozpacvzona 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
dziewczyny, nie nadrabiałam (zaraz to zrobię), bo muszę szybko się spytać, czy któraś z Was podawała dziecku FENSPOGAL??? Leka na kaszel (na ulotce jest napisane, żeby nie podawać poniżej 2 roku, a nam przepisał pediatra)
Idę nadrabiać, bo nic nie wiem.
ja nie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
ależ słodziak z Krzysia 🙂 duży chłopak z niego będzie 🙂 a te pierwsze zdjęcia pamiętam, też często sobie przypominam jak ten czas leci 🙂 za miesiąc już roczek 😉

A ja mam na pulpicie wszystkie zdjęcia które mi przysyłałyście - na roczek każdej wkleję 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
dziewczyny, nie nadrabiałam (zaraz to zrobię), bo muszę szybko się spytać, czy któraś z Was podawała dziecku FENSPOGAL??? Leka na kaszel (na ulotce jest napisane, żeby nie podawać poniżej 2 roku, a nam przepisał pediatra)
Idę nadrabiać, bo nic nie wiem.


Spojrzałam w necie i to jest to samo co Eurespal i Pulneo. E podawałam Julce, Pulneo Szymkowi i jeden i drugi przed 2gim rokiem życia. Nie wiem co tam jest na tym pulneo na ulotce (zaraz zerkne) ale to jak dla mnie jest b.dobry syrop 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ahaaaaaaaaaa
przypomniało mi się że kilkanaście dni temu admin naprawił "cytowanie postów ze zdjęciami - już ich nie powinno być widać"

🙂

tzn?

No wcześniej każdy kto nie był wśród tzw znajomych a zacytował post w którym był niewidoczny normalnie link do zdjęcia, widział foto tak czy inaczej. Teraz już prawdopodobnie to zostało naprawione 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry wieczór.

Ale afera była na kwietniówkach 2010 🙂

A ja mam dylemat - 9 kwietnia mamy roczek w kościele - w drugi dzień świąt i nie wiem w co ją ubrać - podoba mi się TO ale cena jest ZABÓJCZA 😮 😮 😮 😲 😲 Macie jakieś inne propozycje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
Bry wieczór.

Ale afera była na kwietniówkach 2010 🙂

A ja mam dylemat - 9 kwietnia mamy roczek w kościele - w drugi dzień świąt i nie wiem w co ją ubrać - podoba mi się TO ale cena jest ZABÓJCZA 😮 😮 😮 😲 😲 Macie jakieś inne propozycje?

Jaka afera znów? 😮 Napisz w skrócie pls

A co do roczku - czyj roczek? Laurze chcecie zrobić w kościele czy jak bo nie kumam. I obawiam się że w taki stylu niczego tańszego nie znajdziesz.. może niewiele tańsze będzie ale pewnie w tej okolicy cenowej 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mi sie to troszeczke nie widzi.. ja bym wybrala cos innego, nie z takiego materialu jak do chrztu, sukieneczke w tym fasonie ale z innego materialu, ale to ja osobiscie, i wlasdnie mi dalas do myslenia ze moze ja tez mojemu jakis garniturek kupie 🙂 nic nie ma, a akurat bylby do kosciola i na roczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
Ale co do kościoła bo nie kumam???
oj robia w kosciele taka msze dla dzieci z okazji roczku i sie zapisuje dzieciatko ktore w danym miesiacu sie rodzilo. To tam gdzie sie dziecko chrzcilo. Tesciowa mi opowiadala. Nie wiem wlasnie czy w koncu go zapisal;a czy nie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Tysiaczku - u nas ok - Laura ma 3 ząbka (przebił się ale dalej wychodzi) i mamy z nią niezłe jazdy. Łobuziak z niej niezły ale jest ok. Kocham ją coraz mocniej i tęskno mi do niej jak jestem w pracy 🤨 I chcę mieć jeszcze jednego bobasa ale na razie umowę mam na czas określony więc dupa.
Krzysiu jest przesłodki - zaiwania na tych swoich małych nóżkach niesamowicie 🙂 I przystojniak z niego że hoho 🙂
Oluś - wiem że jak chce ładne ubranko to muszę za niego zapłacić porządnie ale kurka żal mi na jeden raz taką kasę dawać 🤨 Roczek - czyli msza w kościele wypada akurat w drugi dzień świąt i wtedy też robimy w domu przyjęcie.
A co afery to tam strasznie się pokłóciły z adminem i niektóre bany dostały. Ale dyskusja była zacięta i czasami nieprzyjemna. Ehhh 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...