Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
muszę je zrobić na Święta!!!!!
http://mojewypieki.blox.pl/2012/03/Babeczki-wiosenne-i-wielkanocne-stokrotki.html

Super Klaudia 🤪 🤪 🤪
Hmmm może i ja zrobię? 🤔 Tylko kto to będzie jadł ☺️

na pewno się znajdą chętni 😁 do pracy dasz S. 😁

Ni chu chu 😁
Sernik upiekę i styknie, i tak podziękowania żadnego - w sobotę napiekłam oponek to jeszcze mi się śpieszyć kazał i poganiał bo zmęczył się opieką nad dzieckiem przez pół godziny.. Nie ma wdzięczności - nie ma pyszności ooo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
Matylda, wiadomo, że się tego muszą nauczyć, ale jak tak patrzę na to moje dziecię i widzę, że codziennie robi coś nowego, to mnie duma rozpiera 🙂

Ja mam tak samo, dosyć że dumna jestem to do tego szczęśliwa że mam zdrowe dziecko i że tak ładnie się rozwija 🙂 Zresztą kocham ją nad życie to i cieszy mnie każda pierdoła w jej wykonaniu ☺️

ja też kocham moje dziecko nad życie
i też jestem szczęśliwa że jest zdrowa
ale takie zwyczajne rzeczy nie robią na mnie wrażenia tym bardziej ż ejak patrzę na WASZE dzieci to wszystkie robią to samo, jedne wcześniej inne później ale dokładnie to samo
jeśli juz mnie "rozpiera duma" to tylko wtedy jak LEŃ zrobi coś nadzwyczajnego , coś wyjątkowego coś czego inne dzieci nie robią albo o tym nie wiem jak do tej pory zdarzyło nam się kilka razy np ostatnio podczas wizyty u sąsiadki

a jeśli chodzi o te "wyuczone" rzeczy to nie jest tak że jak się nie ćwiczy to dziecko zapomina bo kiedyś któraś coś takiego napisała , ja z LENĄ od dawna "ćwiczę " to samo a przychodzi taki dzień że po prostu cos co umiała odchodzi w zapomnienie i tyle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Ja tam chodze jak Głupek i pstrykam fotki, nagrywam zeby uwiecznic umiejetności maluchów a pozniej im pokazać,żywa pamiątke i to jak sie mama cieszyła osiagnięciem, ze byłam dumna 🙂

Mam to samo 🙂
Może przy drugim (jak Bóg da i S. zrobi 😁 ) już się nie będę tak jarać jak Ania Bałon ale teraz jeszcze mam etap fascynacji 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
marinka napisał(a):
Ja tam chodze jak Głupek i pstrykam fotki, nagrywam zeby uwiecznic umiejetności maluchów a pozniej im pokazać,żywa pamiątke i to jak sie mama cieszyła osiagnięciem, ze byłam dumna 🙂

Mam to samo 🙂
Może przy drugim (jak Bóg da i S. zrobi 😁 ) już się nie będę tak jarać jak Ania Bałon ale teraz jeszcze mam etap fascynacji 😉


No nie wiem , mi nie mineła ta fascynacja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale czy WASZE dzieci to docenią ??? bo ja do tej pory mam w nosie to czy moja mama była mną zafascynowana czy nie 😮
ale ja to dziwna jestem
ja ostatnio zrobiłam LENIE fotkę dwa tyg temu , ale to nie że się nie starałam , bo owszem tylko aparat do dupy 😠
ja tą fascynację i zauroczenie i dumę rozumiem ale u mnie jest inaczej bo mało znam takich ludzi i sama taka jestem , uważam że jest więcej ważniejszych rzeczy niż fascynowanie się pierwszym krokiem albo pierwszym mama, ja mam problem za co kupić jej marchewkę do zupy 😮

ej a już pytałam sto razy
czy nocniki mają jakieś rozmiary???????? bo moja wpada do środka i płacze?????? to chyba nie jest normalne 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
ale czy WASZE dzieci to docenią ??? bo ja do tej pory mam w nosie to czy moja mama była mną zafascynowana czy nie 😮
ale ja to dziwna jestem
ja ostatnio zrobiłam LENIE fotkę dwa tyg temu , ale to nie że się nie starałam , bo owszem tylko aparat do dupy 😠
ja tą fascynację i zauroczenie i dumę rozumiem ale u mnie jest inaczej bo mało znam takich ludzi i sama taka jestem , uważam że jest więcej ważniejszych rzeczy niż fascynowanie się pierwszym krokiem albo pierwszym mama, ja mam problem za co kupić jej marchewkę do zupy 😮

ej a już pytałam sto razy
czy nocniki mają jakieś rozmiary???????? bo moja wpada do środka i płacze?????? to chyba nie jest normalne 🥴

Ja nie oczekuję wdzięczności za to co daję, robię to bo tak czuję i z kolei ja jestem bardzo wdzięczna mojej mamie za to co mi dała i jak mi okazywała miłość i dzisiaj ją za to podziwiam i szanuję. Sama chciałabym być tak postrzegana przez własne dziecko kiedyś 🙂
Poza tym może to kwestia priorytetów..?? Dla mnie dziecko jest najważniejsze, każdy jej gest, krok, nowa umiejętność bo wiem że te chwile są ulotne i szybko miną.. Dlatego tak mnie to cieszy.. wszelkie inne problemy schodzą na plan dalszy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matylda, nie wiem . Ja doceniam to co moja mama dla mnie zrobiła. a z reka na sercu moge powiedzieć , że jest najlepszą mama na świecie.I jestem jej meeeeeeeeegaz wdzieczna. I za te zdjęcia, które dla mnie teraz sa pamiatka, wielka pamiatką. Nagrania tez. Nieraz ogladam siebie , breata i sie ciesze , ze mam takie cos.

Po prostu , jak by Ci to powiedziec, Wiadomo, ze to predzej czy pózniej nastapi np. chodzenie, gadanie, rózn e umiejetnosci, ale ja to strasznie przezywam, ciesze, że potrafi itd,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o znalazłam ,mają jakieś dwa, trzy tyg
nie ma opalenizny i cycków ale dzióbek jest 😉
[URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/66849255963397048061.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/57440866864514844871.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/57038366609744389104.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja reprezentuję coś pośrodku, między matyldowym "nieprzeżywaniem" a podniecaniem, tzn. cieszę się jak mały zrobi coś nowego ale nie popadam też z tym w przesadę 😉 doceni czy nie doceni mi się wydaje, że maluchy, które są bardziej pobudzane do uczenia się różnych "sztuczek" szybciej się rozwijają i w przyszłości procentuje to tym, że szybciej przyswajają różne rzeczy 🙂

co do nocników to rozmiar chyba jest zależny od producenta, tzn. nie ma jakiejs konkretnej "rozmiarówki" ale też się spotkałam z większymi i mniejszymi, to trzeba na żywca obejrzec i wybrac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Czy ja nie dowidzę czy tu jest napisane kozaki EMU? 😮 🤔

http://allegro.pl/buty-kozaki-emu-little-grubs-rose-roz-6-12-i2192264888.html


heheh
one chyba w środku maja futerko 🙂 ale nie wiem czy przez to stały sie kozakami 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
priorytety priorytetami - tak jak pisałam wszystko kumam i nikogo nie potępiam po prostu opisuję to wszystko tak jak czuję
pisałam już sto razy że jak dla mnie macierzyństwo jest przereklamowane , niektóre matki czują inaczej a "mówią" inaczej bo boją sie do tego przyznać , tak samo jest z fotelikami, butami , ubraniami i pieluchami
nie ma jeszcze takiego pokolenia które byłoby wychowane na pampersach tylko i wyłącznie a "pisze" się że pieluchy jednorazowe mogą być przyczyną bezpłodności u mężczyzn
tak samo z fotelikami nie wyobrażam sobie kupić fotelika za 1000zł kiedy moje auto jest tyle warte i przy najmniejszej kolizji ani ja ani LENA nie mamy szans
wiem odbiegłam od tematu ( jeśli takowy w ogole był)
po prostu chodzi mi o to że życie jest za krótkie żeby myśleć o takich pierdołach ( a myśle o tym ostatnio za dużo zwłaszcza 15go każdego miesiąca 😞 )
ja też kocham moja mamę nad życie, nie mam zdjęc z dzieciństwa bo nie mają dla mnie żadnej wartosci z resztą u mnie wtedy jedna osoba miała aparat i mam fotki z chrzcin a potem jak miałam dwa lata i nie mam pretensji do rodziców o to że nie szukali wtedy fotografa bo wiem jak było
tak jak pisałam kocham LENIA aż sama się dziwię że takie cuda potrafiła ze mną uczynić , ze mną osobą która nienawidziła i brzydziła się dziećmi, ze mną która była niezależna i miała wszystkich w nosie ,
jej uśmiech bez powodu z tymi wywalonymi , szeroki zębami na przedzie mnie rozbraja i to jest dla mnie najważniejsze , gdybym mogła oczywiście zrobiłabym fotkę ale nie mogę bo nie zdążyłabym
dlatego uwielbiam zdjęcia dzieci "znienacka" takie na których widać, emocje i inne "rzeczy" a nie takie pozowane u fotografa w koszyku, albo chuście gdzie dziecko niczego nie prezentuje a tylko się "zastanawia" co ta stara ze mną robi i kiedy to się skończy 😉
ot tak się rozpisałam oczywiście nic znaczącego ale to co czuję to piszę
dzięki Nikolina za info odnośnie nocnika , ja chyba musze kupić kolejny , bo moje dziecko jest kumate i spokojne i wiem ze coś by tam zrobiła ale nie wtedy jak dupa dotyka jej dna nocnika 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hellooł 🙂
Wszystkiego naj dla Majeczki:*
Ja też tak mam ze sie ciesze jak Pola cos zrobi nowego powie czy powtorzy... Bardzo sie ciesze z tego ze na nociku ladnie mi sie zalatwia,dzisiaj poszla za moja mama do toalety,mama na kibelek siadla a pola mowi:\"e e e\" mama dala jej nocnik tzn posadzila ja a ona siusiu zrobila 😁 Po czy zeszla i wylala na siebie siuski 😁 😁 😁 😁 😁
Ale ciesze sie ze sie ladnie rozwija,jest zdrowa i bystra 🙂

A co do rozmiarow nocnika to nie wiem czy jest rozmiarowka mi mama kupila najzwyklejszy i niby Polcia mala dupke ma ale do sroodka nie wpada 😁
Klaudia Matylda -zaprosilam Was do znajomych...

aaa Ola-dobrze ze nie kupilam tych spodenek bo tez chcialam ..bo na Pole na bank byly by za ktorkie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to ja już nie wiem co z tymi ustawieniami Nikolina
już nie mogę niczego innego zrobić 😠
a Marinka moze i faktycznie nie ma oficjalnego rozmiaru nocnika ale czas coś z tym zrobić bo tak dalej być nie może
nocnik mam od trzech mcy a dziecko się w nim topi 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
Nikolina zapros jeszcze raz bo jeszcze chwilę tu będem i nic nie miałam jak do tej pory 😉
coś jeszcze miałam napisać ale zapomniałam ☺️
a LEŃ śpi od 11.40 ale już wstała 😉 chyba


mi cały czas wyskakuje że użytkownik nie wyraził zgody na otrzymywanie zaproszeń 🤨 🤨

chyba trza wezwac wszechmocnego admina 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...