Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

jak zwykle w sobotę pustki
ja wykąpana i posmarowana, poza tym nic mi się nie chce robić ze sobą, nawet włosów nie chce mi się suszyć
Leon pierdzi, po kanałach jeszcze nie skakałam bo tak jakoś dumam nie wiadomo o czym
miałam do Tyski zadzwonić, ale nie miałam jak a teraz chyba już za późno
zajebista sobota- jak każda od chyba 8 miesięcy 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
a ja po obejrzeniu piątkowego DD TVN utwierdziłam się w przekonaniu że nie kupuję ani Oilatum ani Oillanu 🙂 Pani powiedziała jedno mądre zdanie: po co leczyć dziecko z choroby której nie ma? Kupię jak zajdzie potrzeba. Na początek wystarczy samo mydełko 🙂

to wlasnie chialam wam powiedziec ze oilatum to juz podchodiz pod lek i nie powinno sie go stosowac jesli nie potrzeba, tak samo oliwki juz te sie nie stosuje jesli skora nie jest sucha ewentulanie w pachwinkach, nie warto z niczym przesadzac. Tak samo z pupka nie warto na samym poczatku kupowac sudokremu, bo i tak jest w tych probkach maly i wtedy mozna przetestowac czy w ogole dziala na maluszka, bo coraz czesciej sie spotykam z tym, ze jest przereklamowany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiaa2028 napisał(a):
kurde tak sobie mysle, ja jeszcze nie mam wozka 🥴 na zdjeciach podoba mi sie bardzo ten Bebetto Magnum, ale nigdzie go nie moge znalezc..dzisiaj bylam tez w jeszcze innym duzym Smyku, ale tego akurat nie bylo 😮 i juz nie wiem sama 🙃

ja tez go szukalam, ale nie udalo mi sie go znalezc(byl ale vulcano) w efekcie kupilismy x-landera xa w promocji tzn z zeszlej kolekcji 2010 jungle, chyba jestem zadowolona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiaa2028 napisał(a):
ja kupilam jak na razie mydelko nivea, bede kupowala Oilatum, spirytus do pepuszka i linomag 🙂 to chyba tyle 😁

i jeszcze mi sie cos przypomnialo 🙂 ostatnio jest moda na naturalne traktowanie kikucika 🙂 myje sie go woda z szarym mydlem i dobrze oszusza, albo co ja bede stosowac to octanisept dziala jak spirytus ale jest delikatniejszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem i ja.. zmęczona okropnie !! 😞
Dzisiaj z kolezanka po arkadii chodziłysmy chyba z 5 godz 😞 Oczywiscie dla siebie z ubran nic nie kupiłam bo wygladalam we wszystkim jak wieloryb, a dla Kacperka kupilam w H&M 2 czepeczki 🙂
Poza tym kosmetyki sobie kupiłam bo mi sie pokonczyly i jakies duperelki dla maluszka 🙂
Ledwo żyje.. juz nie pamietam kiedy zrobiłam tyle kilometrow w jeden dzien 🙂

Idespac dziewuszki.Milej nocy !! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie mogę spać, chyba dlatego, że co dla mnie niezwykłe położyłam się o 22 spać 🤢
i teraz mam za swoje: synek od trzech godzin wariuje, w nogach mnie kręci, koszula mnie drapie 😁 😁 😁 😁

wiecie, baletnicy to i rąbek u spódnicy... 😁 😁 😁

Ola uśmiałam się z tego Twojego szorowania sedesu. Myślisz, że teściówka tam też palcem przejedzie i sprawdzi ?? 😁

Klaudia, a Ty się nie chwaliłaś że lokal zmieniasz, czemóż to tak? 😮

brechti, co wymyśliłaś w temacie weekendowego pokazu Polski? 😁
popieram w tym Matyldę: Kraków, Zakopane i jeszcze Wieliczkę dorzucisz i będzie git 😉

dooobra.... do rana moje drogie, z rana czekam na pikantne opowieści 😉 😉 😉 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czeeeeeeeeść mamcie 🙂
O jej ja dzisiaj też miałam noc nie przespaną 😞 moj synuś od godz 1 do 4 szalał w brzuszku 😞 pierwszy raz był taki niespokojny w nocy. Nawet kolacjo- śniadanie jadłam o 3w nocy i nic nie pomogło 😞
No i już od 8 na nogach jesteśmy z worami pod oczami 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem, dzień dobry 🙂
Muszę przyznać że za bardzo to się wczoraj nie wysilałyście z pisaniem 🙃
Ja właśnie zjadłam sałaki jarzynowej na śniadanko i wypiłam herbatkę z cytrynką, a teraz siedzę przy stole i dumam. TV wyłączone bo mężuś śpi, nawet sobie leń narożnika nie rozłożył tylko się tak ciśnie na połówce, ale skoro leń to niech się męczy, najważniejsze że my z Julią się wyspałyśmy. Chociaż i to sprawa dyskusyjna bo moja księżniczka chciała mi o 3-ej nad ranem brzuch rozerwać, nie wiem - może z Tutliputli chciała pogadać 😁 bo ta też w nocy urzędowała.
Tutliputli - co do kibla - ja już kiedyś pisałam coś na temat czystości - i wspominałam że pod tym względem to mam pierdolca 🙃 albo nerwicę natręctw 😁 Bolałaby mnie świadomość że mam w łazience nie sprzątnięte i nie zdezynfekowane 😜
No dobra i co tu teraz robić? Może bym poszła głowę umyć? O 13-tej jedziemy na Pragę do teściów na niedzielny obiadek więc muszę się doprowadzić do stanu normalności 🙃
Hmmm w sumie to mam ciasto jogurtowe i chyba skorzystam najpierw z pokusy 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
Ola powiedz mi jak mozesz czy ten wozek jest miekki, czy ma regulowane oparcie w gondoli i czy gondola jest amortyzowana, bo juz sama zglupialam 🙃 a i czy jest szeroki razem z kolami? 🤨


Asia tu masz wszystkie dane:

Opis produktu:

Wózek dziecięcy uniwersalny - konstrukcja z możliwością montowania zamiennie gondoli, siedziska lub fotelika samochodowego.

Wersja głęboka wózka przeznaczona dla dzieci od 1 - 6 miesiąca życia (maksymalna masa 9kg), wersja spacerowa od 1 miesiąca do 3 lat (maksymalna masa 15kg).

Nowoczesna lekka konstrukcja aluminiowa wyposażona w obrotowe koła przednie znacznie ułatwia poruszanie się w wąskich alejach sklepowych.
W trudniejszych warunkach terenowych istnieje możliwość zablokowania mechanizmu obrotowego, co ułatwia prowadzenie wózka.

DANE TECHNICZNE:

* Aluminiowa konstrukcja wózka.
* Amortyzacja wózka - sprężyny.
* Regulacja wysokości prowadnicy wózka.
* Możliwość obracania siedziska spacerówki przodem lub tyłem do kierunku jazdy.
* Siedzisko spacerówki odpowiednie dla dziecka poniżej 6 miesiąca życia.
* Regulacja podnóżka i oparcia siedziska spacerówki.
* Barierka w formie pałąka.
* Gondola wyposażona w regulowane oparcie.
* Możliwosć montowania fotelika MAXI-COSI

Podana waga dotyczy stelaża z gondolą.

Wymiary wózka przestawiono na ostatnim zdjęciu.
Strona producenta www.bebetto.pl
dla dziecka w wieku od 1 miesiąca do 3 lat
waga/pojemność 12,2 kg

Asiu dla mnie wózek jest naprawdę ok 🙂 Dobrze, miękko się prowadzi a i gondola ma funkcję kołyski, jak zdejmiesz ją ze stelaża to możesz dzieciątko pobujać, poza tym jest ciut większa niż standardowe gondole. Ogólnie wózek fajny. Jak się zdecydujesz to zamawiaj stelaż w kolorze czarnym bo ta srebrna farba odpryskuje podobno a czarna niby jest utwardzana jakimś lakierem dodatkowo, aaa no i my wybraliśmy koła z szerokimi szprychami 🙂
Wszystkie wymiary masz podane na stronie producenta w zakładce Dane Techniczne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
czeeeeeeeeść mamcie 🙂
O jej ja dzisiaj też miałam noc nie przespaną 😞 moj synuś od godz 1 do 4 szalał w brzuszku 😞 pierwszy raz był taki niespokojny w nocy. Nawet kolacjo- śniadanie jadłam o 3w nocy i nic nie pomogło 😞
No i już od 8 na nogach jesteśmy z worami pod oczami 😞


Hihih, jak coś zjesz to dzidzia tym bardziej będzie szalała, bo dostanie dodatkowy zastrzyk energii 🙂 Też tak mam, że spać po nocach nie mogę, chociaż moja córa to już coraz mniej się rusza więc o dziwo śpię lepiej. Tak więc lepiej spróbuj wtedy zmienić pozycję, bo brzdącowi może być nie wygodnie, albo pogłaszcz delikatnie się po brzuszku i porozmawiaj z maleństwem, u mnie pomagało 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...