Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja mam już ciuszki ale z kosmetyków nic.... Muszę zacząć kupować... Torby nie mam chyba w plecak będę wszystko pakować... Ale ja to dopiero w połowie marca może zacznę pakować...
Ach pamiętacie jak to było jak na teście pojawiły się dwie kreseczki.... Strach, szczęście, niewiedza (w moim przypadku to pierwsze dziecko), potem pierwsze kopniaczki.... A tu już niedługo będziemy miały na rękach nasze największe szczęścia na ziemi... Jej ale się cieszę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyśka cieszę się, że już jesteś i wszystko dobrze się skończyło 🙂 dobrze, że na spokojnie do tego podchodzisz, bo spokój jest najważniejszy 🙂
Co do torby, to ja torby nie mam a i nie wiem co mam dokładnie spakować.. no ale za to się wezmę pod koniec marca chyba.. chociaż się zobaczy.
Idę zmywać naczynia, bo zaraz do kuchni nie będę miała jak wejść ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja wrocilam wlasnie ze sklepu zjadlam rosolek i zaraz biore sie za sprzatanie i prasowanie
Co do torby ja mam czesciowo juz spakowana a to dlatego ze wszystko sie walalo to wlozylam tzn rzeczy dla siebie dla malej nie mam jeszcze torby spakowanej i do mojej jeszcze kilka rzeczy trzeba wlozyc i dokupic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
eunia91 ja z pierwsza ciaza tez tak mialam 2 miesiace po slubie ale okazalo sie ze jest poza maciczna i trzeba bylo usunac 😞 a o to dziecie staralam sie ponad rok i sie udalo 🙂 wiec to dla mnie najwieksze szczescie maly kochaniutki syneczek 🙂

Współczuję... 😘 teraz on będzie Twoim oczkiem w głowie 😜 apropo mój brat ma na imię Tymek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja staralam sie 6 mcy ale to nie bylo takie intensywne staranie tylko jak bedzie to super 🙂 Ja jestem przewrazliwiona na punkcie swojej ciazy dlatego jestem ostrozna z zakupami i tak dlugo zwlekam mimo ze to bylo ponad 30 lat temu to moja mama stracila bliżniaczki urodzily sie martwe ale jak wiadomo technika idzie na przod i kiedys nie bylo takiego sprzetu co nie zmienia faktu ze chyba bym wpadla w depresje 😞 😞 😞 😞 ALE ZAWSZE SOBIE POWTARZAM ZE TRZEBA BYC DOBREJ MYSLI 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
eunia91 ja wlasnie zastanawiam sie nad Fabianem i Tymoteuszem i chyba wybiore to drugie jakos lepiej brzmi i bardziej mi sie podoba 🙂


mi sie bardziej podoba Fabian chociaz kojarzy mi sie ze skodą hehe 🙂 Ja jak bym miala synka to nazwala bym go Igor a kiedys chcialam nazwac synka Dorian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
eunia91 ja wlasnie zastanawiam sie nad Fabianem i Tymoteuszem i chyba wybiore to drugie jakos lepiej brzmi i bardziej mi sie podoba 🙂

Tymuś to bardzo fajne imię... Ja się zastanawiam jak mam dać chłopcu jak będzie ale miejmy nadzieje że nie pomyliła się na USG i jednak będzie dziewczynka....
Poza tym podostawaliśmy pełno sukieneczek... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 moja gin. to uwaza mnie za panikare ale jak mozna byc spokojnym jak tu pierwsza ciaza i taki byl problem to przy drugiej staralam sie dmuchac na zimne i jak dowiedzialam sie ze jest juz wszystko ok malutki jest tam gdzie byc powinien to sie rozplakalam ze szczescia!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haj
ustałam 😮
najadłam się jak dzika świnia teraz trzeba pozmywać a później musze się z Leonem na podwórku pobawić bo od rana na łańcuchu stoi
mąż kupił regał na ciuchy małej ale trzeba czekać dwa tygodnie, nic specjalnego zwykły słupek ale w kolorze łóżka w sypialni więc na razie będzie a później sie to na coś przerobi np na drzewo na opał
poleżę 10 minutek i idę a później zajmuję się papierami w końcu no i poupycham tymczasowo gdzieś to co już uprane i wyprasowane
a torby też nie mam i do torby też nic
a co z reklamówką nie można iść????????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oooo, mnie Fabian niestety źle się kojarzy (mega snobistyczny brytyjczyk A FE) i mimo, że wcześniej miałam dobrego kumpla o tym imieniu to teraz kojarzy mi się tylko z tym plackiem.
Kurczę szybko ten czas zasuwa, już na serio trza zacząć myśleć o pakowaniu torby... ja się nie boję, wręcz nie mogę się doczekać! takie małe bibi będzie w domku ^^ 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...