Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A teściowa najbardziej wkurzyła mnie motywem z wózkiem... Dostaliśmy wózek od brata męża. tylko że to spacerówka (moja teściowa im ją kupiła) i jak powiedziałam że nie będę noworodka w tym wozić to usłyszałam: "nie ma co wydawać pieniędzy niepotrzebnie. poradzisz sobie z takim wózkiem"...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tynka napisał(a):
A teściowa najbardziej wkurzyła mnie motywem z wózkiem... Dostaliśmy wózek od brata męża. tylko że to spacerówka (moja teściowa im ją kupiła) i jak powiedziałam że nie będę noworodka w tym wozić to usłyszałam: "nie ma co wydawać pieniędzy niepotrzebnie. poradzisz sobie z takim wózkiem"...


finansowo to i my nie mozemy na nikogo liczyc a pogadac i powkur....to jest komu wszyscy mocni ...w gadce tylko
moja tez a po co tyle tego wszystkiego przeciez to by sie 10 dzieci wychowało tyle tego....
nie zdazysz nawet tego załozyc...kiedys to w bet zawineli i tez sie wychowało 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
o nieeeee... jeszcze śniadanie mezowi musze zrobic na jutro 😞

a juz taka zmeczona jestem ze nie chce mi sie stac w tej kuchni 😞


dobrze, ze rano nie musisz wstawac i mu robic 😁 tzn dobrze go sobie wychowalas 😜


o taaaak.. jeszcze tego by brakował, zebym musiała rano wstawac i mu jedzienie robic!! nigdy w zyciu 😜 niech sie cieszy ze od czasu do czasu zrobie mu sniadanko do pracy 🙂 bo oczywiscie codziennie mu nie robie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
najlepiej to liczyc na siebie a mamusie i tesciowe to moga by nerwy popsuc 😮

ja na swoja mamcie moge zawsze liczyc!! 🙂

ja na swoja tez 😁 i wiem, ze mi bardzo pomoze jak sie Wojtus urodzi 🙂 i nie jest taka, ze sie wtraca, sama widzi kiedy potrzebuje pomocy, a nie, ze sie narzuca..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...