Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Tynka napisał(a):
a gdzie wy znowu są drogie panie?

wszystkie gdzieś polazły 🙂


jak zawsze gdy ja nadrobię... a teraz wszystkie przylazą jak mi mąż komputer zabierze albo będę czymś zajęta...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja z leksza odpoczywam 🙂
Jutro się do kina wybieram. Sama jeszcze nie wiem na co ale możliwe że to już moje ostatnie wyjście 🙂
Dzisiaj pojechałam zapłacić podatek do Urzędu Miasta i nagle wyszły na mnie takie poty że myślałam że tam zejdę - kobitki mnie wodą ratowały. Ciśnienie mi skoczyło i puls. No co za lebioda ze mnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak ja bym chciała już urodzić... w czwartek mam wizytę u ginekologa i mam nadzieję że powie mi że mam już jakieś rozwarcie 😉 pozamykana jestem na siedem spustów 🤨 termin mam na pierwszego a na pewno urodzę ostatnia 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tynka napisał(a):
jak ja bym chciała już urodzić... w czwartek mam wizytę u ginekologa i mam nadzieję że powie mi że mam już jakieś rozwarcie 😉 pozamykana jestem na siedem spustów 🤨 termin mam na pierwszego a na pewno urodzę ostatnia 😠

to niech Cię już mąż regularnie bzyka to pójdzieeeee jeszcze przed 1 kwietnia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
A ja z leksza odpoczywam 🙂
Jutro się do kina wybieram. Sama jeszcze nie wiem na co ale możliwe że to już moje ostatnie wyjście 🙂
Dzisiaj pojechałam zapłacić podatek do Urzędu Miasta i nagle wyszły na mnie takie poty że myślałam że tam zejdę - kobitki mnie wodą ratowały. Ciśnienie mi skoczyło i puls. No co za lebioda ze mnie.

ojj tam lebioda, zdarza się każdemu 🙂 ostatnio jak byłam na pobieraniu krwi to pan taki po 50-tce leżał na kozetce przez godzinę z nogami do góry bo im tam fiknął 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Tynka napisał(a):
jak ja bym chciała już urodzić... w czwartek mam wizytę u ginekologa i mam nadzieję że powie mi że mam już jakieś rozwarcie 😉 pozamykana jestem na siedem spustów 🤨 termin mam na pierwszego a na pewno urodzę ostatnia 😠

to niech Cię już mąż regularnie bzyka to pójdzieeeee jeszcze przed 1 kwietnia 😁


tylko ze on się strasznie boi... 😮 i już mu tyle razy tłumaczyłam ale to ni nie daje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tynka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Tynka napisał(a):
jak ja bym chciała już urodzić... w czwartek mam wizytę u ginekologa i mam nadzieję że powie mi że mam już jakieś rozwarcie 😉 pozamykana jestem na siedem spustów 🤨 termin mam na pierwszego a na pewno urodzę ostatnia 😠

to niech Cię już mąż regularnie bzyka to pójdzieeeee jeszcze przed 1 kwietnia 😁


tylko ze on się strasznie boi... 😮 i już mu tyle razy tłumaczyłam ale to ni nie daje 😁

powiedz że tak lekarz kazał i do dla dobra dziecka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ja takiego napisałam?????????????
Tynka ja właśnie dlatego nic nie gotuję żeby nie przypalić 😉
a Ty Ola co porównujesz starszego Pana do Wioli - ja bym się obraziła
Ale fajne różowe lale na TVN - ja się na taką zrobię może mi będzie w życiu lżej tylko skąd ja na te tipsy wezmę 😮 bo jeśli chodzi o ten róż to coś by się w lumpeksie znalazło
ale mnie nosi no 😠
byłam na podwórku tak fajowo jest chyba se autko wyszoruję z mamusi malutką pomocą jak wróci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klaudiagda napisał(a):
no ja się wczoraj bzyknęłam i jeszcze nie zaczęłam rodzic :d w ogóle gdzieś znalazłam artykuł, że to ściema z tym bzykaniem. Działa dopiero pod koniec ciąży. Jak go znajdę to podeśle 😁

no właśnie
a u Ciebie do końca jeszcze daleko ale u Tynki może już ruszyć
ja własnie ze swoim o bzykaniu gadałam i umówiliśmy się na następny weekend 😉
a i powiedział że w piątek chce loda 🤔 a ja nie wiem o co chodzi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
no ja się wczoraj bzyknęłam i jeszcze nie zaczęłam rodzic :d w ogóle gdzieś znalazłam artykuł, że to ściema z tym bzykaniem. Działa dopiero pod koniec ciąży. Jak go znajdę to podeśle 😁

Ty to lepiej nie kuś losu, ja zacznę w 38 tygodniu, wcześniej nie - niech sobie mała podrośnie trochę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
A co ja takiego napisałam?????????????

co napisałaś? o lewatywie 😁
że myślałaś że pije się jakiś płyn i idzie się do kibla 😁
no myślałam że takie rzeczy to każdy wie a tu niespodzianka 😁

hehe no bo tak
a jeszcze się upewniłam jak wpisałam w google "lewatywa" i my wyskoczył jakiś specyfik w płynie to co miałam pomyśleć
a jak to działa to dalej nie wiem, którędy to wpływa, którędy wypływa ??? 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
no ja się wczoraj bzyknęłam i jeszcze nie zaczęłam rodzic :d w ogóle gdzieś znalazłam artykuł, że to ściema z tym bzykaniem. Działa dopiero pod koniec ciąży. Jak go znajdę to podeśle 😁

no właśnie
a u Ciebie do końca jeszcze daleko ale u Tynki może już ruszyć
ja własnie ze swoim o bzykaniu gadałam i umówiliśmy się na następny weekend 😉
a i powiedział że w piątek chce loda 🤔 a ja nie wiem o co chodzi 😉

najpierw Ci rzuca słuchawką a potem takie ma wymagania? 😮 phiii powiedziałabym mu żeby sobie sam zrobił jak sięgnie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brechti napisał(a):
właśnie zbadałam moje intymności, i jednak te mega zaparcia pozostawiły guzkowaty ślad na dziurce 😞 chyba nawet 2 guzki, kuźwa....

na Grażynie????????????? 🤪 😁 jak to??????????? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...