Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
jezzu niedobrze mi cos... 🤢

są 3 powody:
- zatrułaś się czymś/ewentualnie wirus
- dziecko uciska żołądek
- rozwiera się szyjka

😮
2 i 3, a brak porzadnego posilku wchodzi w gre?

nie wiem 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze ale w sumie od jakis 3 dni tak mam, nawet Darkowi mowilam. I w miescie mnie ostatnio zlapalo to tak jak przez cala ciaze nie balam sie zygania to teraz pierwszy raz czulam ze moze byc kiepsko 🤢 ale wyszlam na powietrze ze sklepu i jakos przeszlo. No ale mialam wczoraj wizyte wiec coz.. nic nowego sie nie dowiedzialam. Wszystko jest tak jak bylo, czyli na styk. Ide robic ten obiadek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
kurcze ale w sumie od jakis 3 dni tak mam, nawet Darkowi mowilam. I w miescie mnie ostatnio zlapalo to tak jak przez cala ciaze nie balam sie zygania to teraz pierwszy raz czulam ze moze byc kiepsko 🤢 ale wyszlam na powietrze ze sklepu i jakos przeszlo. No ale mialam wczoraj wizyte wiec coz.. nic nowego sie nie dowiedzialam. Wszystko jest tak jak bylo, czyli na styk. Ide robic ten obiadek

może Krzysiu uciska na żołądek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
kurcze ale w sumie od jakis 3 dni tak mam, nawet Darkowi mowilam. I w miescie mnie ostatnio zlapalo to tak jak przez cala ciaze nie balam sie zygania to teraz pierwszy raz czulam ze moze byc kiepsko 🤢 ale wyszlam na powietrze ze sklepu i jakos przeszlo. No ale mialam wczoraj wizyte wiec coz.. nic nowego sie nie dowiedzialam. Wszystko jest tak jak bylo, czyli na styk. Ide robic ten obiadek

może Krzysiu uciska na żołądek 🙂
wiesz Ola to napewno.. nie mam wielkiego brzucha i strasznie mnie cisna te wszystkie rzeczy na flaki, jak siedze to macice mam pod sam zoladek tak wysoko ja czuje.. jak nie pecherz dostanie, to zoladek, mlody jak sie rozpycha to dla mnie to mega nieprzyjemne.. gdybym miala troche tluszczu to moze bym to troche lagodniej odczuwala. Nie wiem juz sama..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia muszę te fugi odnowić bo moja łazienka woła o pomstę do nieba! Kafelkowana milion lat temu przez dwóch niezbyt chyba trzeźwych "fachowców", a biała fuga zrobiła się brudna i bardziej widać, że są mega krzywe ściany i mega krzywo kafle położone... A tak przynajmniej wygląda kibelek schludnie i czyściutko (tzn jeszcze nie teraz ale docelowo).

Staję się powoli mistrzem patelni!!! Chyba z tydzień już gotuję OBIADY a ojciec mój jeszcze żyje! 🤪 🤪 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Kasia muszę te fugi odnowić bo moja łazienka woła o pomstę do nieba! Kafelkowana milion lat temu przez dwóch niezbyt chyba trzeźwych "fachowców", a biała fuga zrobiła się brudna i bardziej widać, że są mega krzywe ściany i mega krzywo kafle położone... A tak przynajmniej wygląda kibelek schludnie i czyściutko (tzn jeszcze nie teraz ale docelowo).

Staję się powoli mistrzem patelni!!! Chyba z tydzień już gotuję OBIADY a ojciec mój jeszcze żyje! 🤪 🤪 🤪


mistrz patelni to mi się z czym innym kojarzy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
brechti napisał(a):
Kasia muszę te fugi odnowić bo moja łazienka woła o pomstę do nieba! Kafelkowana milion lat temu przez dwóch niezbyt chyba trzeźwych "fachowców", a biała fuga zrobiła się brudna i bardziej widać, że są mega krzywe ściany i mega krzywo kafle położone... A tak przynajmniej wygląda kibelek schludnie i czyściutko (tzn jeszcze nie teraz ale docelowo).

Staję się powoli mistrzem patelni!!! Chyba z tydzień już gotuję OBIADY a ojciec mój jeszcze żyje! 🤪 🤪 🤪


mistrz patelni to mi się z czym innym kojarzy 😁
no juz nie chcialam nic pisac ale mnie rowniez 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widzę że tu coraz gorzej z Wami haha! Parę miesiecy temu to ja nawijałam jak szalona o wszelkich zboczonych rzeczach 😁 😁 😁 i seksieeeee a teraz role się odwróciły- aż się rumienie jak czasem was czytam haha
Ale szczerze to bzykać chce mi sie ale nie tak bardzo jak kiedys 🥴
Taki 'miszczu patelni' toooo by mi sie teraz przydał..... 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Widzę że tu coraz gorzej z Wami haha! Parę miesiecy temu to ja nawijałam jak szalona o wszelkich zboczonych rzeczach 😁 😁 😁 i seksieeeee a teraz role się odwróciły- aż się rumienie jak czasem was czytam haha
Ale szczerze to bzykać chce mi sie ale nie tak bardzo jak kiedys 🥴
Taki 'miszczu patelni' toooo by mi sie teraz przydał..... 😁 😁

no ja też bym chętnie skorzystała ale ogranicza mnie świadomość tego co obie mamy między pośladkami - załamka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miszczu: to wyjaśnij o co chodzi z patelnią ? ☺️


zrobiłam sałatkę: o taką:
http://www.wielkiezarcie.com/recipe13770.html
i powiem, że PYCHAAAAAA 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Miszczu: to wyjaśnij o co chodzi z patelnią ? ☺️


zrobiłam sałatkę: o taką:
http://www.wielkiezarcie.com/recipe13770.html
i powiem, że PYCHAAAAAA 🤪 🤪 🤪


kasia było jeszcze cherry pomidorków dorzucić super pasują do tej sałatki nie dość że kolorystycznie ładnie to wygląda to jeszcze podnosi walory smakowe my tak w pracy robimy.... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...