Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
wiecie co.. moja kolezanka przenosila 2 tygodnie ciaze, urodzila przedwczoraj przez cc 🙂 i probowala roznych sposobow na wywolanie porodu.. sex kilka razy dziennie, mycie okien itp i nic nie pomoglo.. ja nie wierze, ze mozna przyspieszyc na zyczenie. Jak maluszek zechce wyjsc to wyjdzie 🙂

spróbować nie zaszkodzi, najwyżej sobie szyjkę rozmasuję i rozmiękczę i łatwiej pójdzie 😉

no pewnie, ze tak 😁 ja tez mam zamiar sprobowac jak moj przyjedzie, bo nie chce po terminie rodzic.. 🙃


dziwie sie ze jeszcze nie zaczełaś przeciesz 38 tc u ciebie na co czekasz dziłaj tam 🙂

tylko z kim kochanie ? 😁 z moim psem Harrym ? 😁 😁 Moj przyjezdza okolo 26 marca, wiec jeszcze troche 🙂 poza tym nie chce tak przyspieszac, poczekam do 40 tc jak cos cierpliwie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Tyska na allegro to nie kupuj, ja już się 2 razy nacięłam
ale ja wiem jak poznac oryginal i podrobe, patrze tylko na te aukcje gdzie jest wystawiona prawdziwa butelka z kazxdej strony pstryknieta fota wtedy moge sobie zobaczyc czy faktycznie jest ona oryginalna, jest paru takich, wiadomo nie kupie za okolo 200 zl mniej ale np okolo 100 moge zaoszczedzic na oryginale
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiaa2028 napisał(a):
tyminka napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
wiecie co.. moja kolezanka przenosila 2 tygodnie ciaze, urodzila przedwczoraj przez cc 🙂 i probowala roznych sposobow na wywolanie porodu.. sex kilka razy dziennie, mycie okien itp i nic nie pomoglo.. ja nie wierze, ze mozna przyspieszyc na zyczenie. Jak maluszek zechce wyjsc to wyjdzie 🙂

spróbować nie zaszkodzi, najwyżej sobie szyjkę rozmasuję i rozmiękczę i łatwiej pójdzie 😉

no pewnie, ze tak 😁 ja tez mam zamiar sprobowac jak moj przyjedzie, bo nie chce po terminie rodzic.. 🙃


dziwie sie ze jeszcze nie zaczełaś przeciesz 38 tc u ciebie na co czekasz dziłaj tam 🙂

tylko z kim kochanie ? 😁 z moim psem Harrym ? 😁 😁 Moj przyjezdza okolo 26 marca, wiec jeszcze troche 🙂 poza tym nie chce tak przyspieszac, poczekam do 40 tc jak cos cierpliwie 😁


aaa uu no to u Ciebie akcja zaczynie się 26

ej dziewczyny na tvn style mówią o kroczu jak zadbac domowymi sposobami po porodzie oglądam i jestem w szoku ile rzezcy łagodzi (domowymi sposobami)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
ej pomocy bo jestem goła 🤪 🤪 🤪 nagusienka
mam takie krostki jeszcze od szpitala między cycuszkami wiem że to raczej odparzenie bo chodziłam taka sciśnięta czym to można potraktować????????? to tak leciutko swędzi ale nie bardzo tylko nie ładnie wygląda


linomagiem maścią spróbuj od Lenki - tylko uważaj bo brudzi, ewentualnie alantan...

a to nie chcę się ubrudzić, posmaruję się wieczorem

Tyska ja ci kupię te perfumy na bazarze w niedzielę za 50 zł no i plus wysyłka to nie wiem ile 😉
Kochanie chyba podziekuje !! 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
Ola mówiłaś ze kupiłaś szare mydło na krocze po porodzie, masz w kostce czzy w płynie ja wczoraj kupiłam w płynie i nie wiem to jest różnica?

mam takie i takie ale to w płynie takie sobie... do szpitala biorę w kostce bo lżejsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Tyska na allegro to nie kupuj, ja już się 2 razy nacięłam
ale ja wiem jak poznac oryginal i podrobe, patrze tylko na te aukcje gdzie jest wystawiona prawdziwa butelka z kazxdej strony pstryknieta fota wtedy moge sobie zobaczyc czy faktycznie jest ona oryginalna, jest paru takich, wiadomo nie kupie za okolo 200 zl mniej ale np okolo 100 moge zaoszczedzic na oryginale

rób jak chcesz, ja już never nie kupię perfum na allegro, wolę dołożyć 50 zł ale mieć pewność 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
Ola mówiłaś ze kupiłaś szare mydło na krocze po porodzie, masz w kostce czzy w płynie ja wczoraj kupiłam w płynie i nie wiem to jest różnica?

mam takie i takie ale to w płynie takie sobie... do szpitala biorę w kostce bo lżejsze


ja tez myslałam wziąc w kostce ale Daniel mówi a bedziesz walczyc z tą kostka wez te i wziełam a teraz mysle ze moze tamte lepsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
ej pomocy bo jestem goła 🤪 🤪 🤪 nagusienka
mam takie krostki jeszcze od szpitala między cycuszkami wiem że to raczej odparzenie bo chodziłam taka sciśnięta czym to można potraktować????????? to tak leciutko swędzi ale nie bardzo tylko nie ładnie wygląda


linomagiem maścią spróbuj od Lenki - tylko uważaj bo brudzi, ewentualnie alantan...

a to nie chcę się ubrudzić, posmaruję się wieczorem

Tyska ja ci kupię te perfumy na bazarze w niedzielę za 50 zł no i plus wysyłka to nie wiem ile 😉
Kochanie chyba podziekuje !! 🤪 🤪


hahahahah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Tyska na allegro to nie kupuj, ja już się 2 razy nacięłam
ale ja wiem jak poznac oryginal i podrobe, patrze tylko na te aukcje gdzie jest wystawiona prawdziwa butelka z kazxdej strony pstryknieta fota wtedy moge sobie zobaczyc czy faktycznie jest ona oryginalna, jest paru takich, wiadomo nie kupie za okolo 200 zl mniej ale np okolo 100 moge zaoszczedzic na oryginale

rób jak chcesz, ja już never nie kupię perfum na allegro, wolę dołożyć 50 zł ale mieć pewność 🙂
no ale ty masz mozliwosc kupic gdzie indziej tez taniej, ja nie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Odnawiam te fugi w kiblu i już się tak zmęczyłam, a mój kręgosłup to chyba mnie znienawidzi za krzywdę jaką mu wyrządzam. Najgorsze, że mam tam mało miejsca i boję się schylać czy kucać bo zawsze o coś łokciem przyfasolę. A brzuch ochraniam jak mogę chociaż dzisiaj glębę zaliczyłam bo muj ojciec rozciągnął kabel przez przedpokój i kapec mi się zsunął jak przełaziłam przez niego i się zahaczył.... ojeeeej no chyba już mam powoli dosyc ciąży...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Tyska na allegro to nie kupuj, ja już się 2 razy nacięłam
ale ja wiem jak poznac oryginal i podrobe, patrze tylko na te aukcje gdzie jest wystawiona prawdziwa butelka z kazxdej strony pstryknieta fota wtedy moge sobie zobaczyc czy faktycznie jest ona oryginalna, jest paru takich, wiadomo nie kupie za okolo 200 zl mniej ale np okolo 100 moge zaoszczedzic na oryginale

rób jak chcesz, ja już never nie kupię perfum na allegro, wolę dołożyć 50 zł ale mieć pewność 🙂
no ale ty masz mozliwosc kupic gdzie indziej tez taniej, ja nie...

ojej, mama jest w mieście codziennie, może zerknąć po ile tam są jeśli w ogóle są a jak nie to jak będzie we Frankfurcie to też może zerknąć, zadzwoni do mnie - ja do Ciebie i zdecydujesz 🙂 tylko jak to wysłać żeby nie ukradli na poczcie? 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Tyska na allegro to nie kupuj, ja już się 2 razy nacięłam
ale ja wiem jak poznac oryginal i podrobe, patrze tylko na te aukcje gdzie jest wystawiona prawdziwa butelka z kazxdej strony pstryknieta fota wtedy moge sobie zobaczyc czy faktycznie jest ona oryginalna, jest paru takich, wiadomo nie kupie za okolo 200 zl mniej ale np okolo 100 moge zaoszczedzic na oryginale

rób jak chcesz, ja już never nie kupię perfum na allegro, wolę dołożyć 50 zł ale mieć pewność 🙂
no ale ty masz mozliwosc kupic gdzie indziej tez taniej, ja nie...

ojej, mama jest w mieście codziennie, może zerknąć po ile tam są jeśli w ogóle są a jak nie to jak będzie we Frankfurcie to też może zerknąć, zadzwoni do mnie - ja do Ciebie i zdecydujesz 🙂 tylko jak to wysłać żeby nie ukradli na poczcie? 🥴
nie wiem, no ale jakos to wysylaja nie? 🙂 Moglabym sie dowiedziec a jesli dalabys mi znac po ile sa to bylabym Ci niesamowicie wdzieczna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...