Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

alexia_79 napisał(a):
a mi się już ziemniaczki dogotowują, do tego mam żołądki w sosiku i marchewkę na ciepło bo mi się zachciało takiej z masełkiem 🙃


bosz, uwielbiam żołądki ale nie mam ochoty na gotowanie dwóch obiadów, bo mój oczywiście nie tyka takich rzeczy. Choć jak ostatnio upiekłam pasztet na wątróbce, żołądkach i kawałku kurczaka, to wpierdzielił aż miło 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
a ja idę odsapnąć przy desce do prasowania 🙂

ja bym też musiała się wziąć za prasowanie tylko u mnie nie byłoby "odsapnąć" a sapać bo nie cierpię prasować 😁


oj ja też nienawidzę ( jeszcze przed ciążą byłam gotowa płacić Ukraince za prasowanie ☺️ )
ale tak sobie łądnie dzisiaj mieszkanie wysprzątałam, tak wszystko błyszczy że ten stosik mnie w oczy kłuje, no zadrą w oku mi stoi i musze się zmusić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz ubrana umalowana czekam na męza zje i jedziemy 🙂
stałam w garderobie przymierzyłam wszystko i jak zwykle założyłam to co najczęściej zakładam...normalnie juz sie w nic brzuch nie miesci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
a ja sobie pospałam i teraz robia mi sie pierogi z serem ale mi zrobilyscie ochoty na żołądki mniam i marchewkę 🤪 😠 🤪 😠 a nie pojde sobie kupic bo deszcz pada

chodź do mnie, dużo zostało to starczy i dla Ciebie i mojego mężusia 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
a ja sobie pospałam i teraz robia mi sie pierogi z serem ale mi zrobilyscie ochoty na żołądki mniam i marchewkę 🤪 😠 🤪 😠 a nie pojde sobie kupic bo deszcz pada

chodź do mnie, dużo zostało to starczy i dla Ciebie i mojego mężusia 😜


nie ma problemu z 2-3 h i jestem u ciebie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
juz poukladalam ciuszki malemu i cos tak nie za duzo ich mam 🙂 jak cos to zawsze mozna dokupic, czekam z nadzieja ze ta ciotka mi przywiezie od kuzynki jeszcze przed moim porodem, mam nadzieje ze nie bedzie czekac z przyjazdem az dziecko sie urodzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
juz poukladalam ciuszki malemu i cos tak nie za duzo ich mam 🙂 jak cos to zawsze mozna dokupic, czekam z nadzieja ze ta ciotka mi przywiezie od kuzynki jeszcze przed moim porodem, mam nadzieje ze nie bedzie czekac z przyjazdem az dziecko sie urodzi 🙂


ja tez ktoregos dnia poukładalam i tez nie mam zbyt wiele
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
juz poukladalam ciuszki malemu i cos tak nie za duzo ich mam 🙂 jak cos to zawsze mozna dokupic, czekam z nadzieja ze ta ciotka mi przywiezie od kuzynki jeszcze przed moim porodem, mam nadzieje ze nie bedzie czekac z przyjazdem az dziecko sie urodzi 🙂

no a co z wózkiem? miałaś iść wybierać...
aaaa no i co ten fryzjer Ci wyrzeźbił? 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
juz poukladalam ciuszki malemu i cos tak nie za duzo ich mam 🙂 jak cos to zawsze mozna dokupic, czekam z nadzieja ze ta ciotka mi przywiezie od kuzynki jeszcze przed moim porodem, mam nadzieje ze nie bedzie czekac z przyjazdem az dziecko sie urodzi 🙂

no a co z wózkiem? miałaś iść wybierać...
aaaa no i co ten fryzjer Ci wyrzeźbił? 😜
wozek jade wlasnie jutro szukac z mama, wlasnie napisala ze bedzie mogla jutro a fryzjer to mi tylko wycieniowal te moje dlugie i ciezkie klaki 🙂 teraz sa lzejsze i prostowanie mi zajmie raptem 15 minut 😉 I jak nie wyprostuje to tez sie beda lepiej uklada w koncu.. tak wiec zadnej drastycznej zmiany 🙂 Ale sa krotsze troche 😞 i to mi sie nie podoba..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...