Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ja wstałam o 4.00
kuźwa jakaś zgaga mnie męczyła to okropne jest
ogarniam tu zaraz wokół siebie i błogo dziś leniuchuję pod kocykiem
a śniadanie też już zjadłam tzn tylko dwie kanapeczki z BORÓWKAMI 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
A gdzie Twój Leonek? 🙂

Ola nie pytaj bo mnie nerw ponosi
musiałam pozbyć się zwierzątka
pozbyć znaczy ulokować go w budzie
był dla mnie po prostu "męczący" zwłaszcza jak ostatnio coś mu się rozregulowało i budził mnie o 2.00 w nocy bo mu się kupkę chciało a jak go wypuszczałam to on migiem do sąsiada i tam robił harmider
codziennie wieczorem ryczę bo mi go tu brakuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was z rana 🙂
Ja juz dawno po śniadanku, wywiesiłam pranie i od razu w pralni posprzątałam posegregowałam 🙂
Zaraz sie biore za sprzątanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieszkano mi się błyszczy( no nie tak do końca 😉)
nawet dywan przytaszczyłam bo jak Leon w domu urzędował to musiałam go ukryć
teraz znowu powyciągałam ubranka i znowu je sortuję i została mi jedna mała sterta do prasowania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba w koncu dzis uprasuje ta uprana posciel i baldachim i z prasowania to by bylo na tyle, chociarz znajoma mówi mze mi przywiezie karton ubran ale nie wiem czy tam sie cos bedzie nadawało... bo jak maja byc takie jak od ciotki to znów bede w nie bubusia ubierac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja mała to ciagle mi szaleje w brzuchu boziu, wszedzie pisza z epod koniec ciazy dziecko nie ma miejca i nie jest tak aktywne a mojej sie cos odwróciło 🙂 albo przytyła bardzo i bardzo ja czuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamikusia napisał(a):
ja juz wrocilam z przychodni. Dokoncze sprzatanie wczorajsze i trzeba za obiad sie wziac . No i pranie zrobic bo caly tydzien nie robilam 🙂
Boziuuuuuuu jeszcze te prasowanie na mnie czeka 😞


ale przytnajmniej sama w domu bez radara 🙂co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
kamikusia napisał(a):
ja juz wrocilam z przychodni. Dokoncze sprzatanie wczorajsze i trzeba za obiad sie wziac . No i pranie zrobic bo caly tydzien nie robilam 🙂
Boziuuuuuuu jeszcze te prasowanie na mnie czeka 😞


ale przytnajmniej sama w domu bez radara 🙂co?

no wkoooońcuuu !!nawet nie wiesz jak sie ciesze, że go nie ma !!!
Matko kochana! przeciez nerwicy moglabym sie nabawic jakby on tu byl 🙂 śmierdziel jeden 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nina nie gardź ubrankami od kogoś!!!!!!!!!!!!!!!
To jakie były te od ciotki????
Ja mam dużo używanych i w sumie 95% było super odrzuciłam kilka bodziaków które były ufajdane fioletem od pępka i parę ciuchów było "obrzyganych" i nie dało się tego odeprać a reszta super
a moja może faktycznie buszuje z mniejszą częstotliwością ale za to ze zdwojoną siłą , skarżyłam się wczoraj na to lekarzowi , że boli mnie dosłownie każdy jej ruch a on mówi że wie o czym mówię, że rozumie hihi zaciekawiło mnie to bo przecież on nigdy w ciąży nie był 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry.
Dzisiaj sobie pospałam fajnie 🙂 Pogoda faktycznie masakryczna ale ja dzisiaj nigdzie nie wychodzę.
Na obiadek szykuję dorsza islandzkiego zapiekanego w folii w piekarniku i warzywka - mniam. Poza tym błogie lenistwo.
Wczoraj jak byłam w tym szpitalu to aż dziwnie się czułam jak sobie pomyślałam że za tydzień będę tam leżeć z moją córcią już 🙂 Bossszzze ale to zleciało. 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola1983 napisał(a):
Dzień dobry.
Dzisiaj sobie pospałam fajnie 🙂 Pogoda faktycznie masakryczna ale ja dzisiaj nigdzie nie wychodzę.
Na obiadek szykuję dorsza islandzkiego zapiekanego w folii w piekarniku i warzywka - mniam. Poza tym błogie lenistwo.
Wczoraj jak byłam w tym szpitalu to aż dziwnie się czułam jak sobie pomyślałam że za tydzień będę tam leżeć z moją córcią już 🙂 Bossszzze ale to zleciało. 😮

no ja też bym już chciała taką końcówkę
i mówię do lekarza że jeszcze tydzień odpoczywał a potem "szaleję" a on mimo że wczoraj był w dobrym humorze to skoczył do mnie z mordą że bym się nie wygłupiała że za wcześnie 😮
ale ja go tam słuchać nie będę
muszę tylko kasę wykombinować na łóżeczko( wujek z kuzynem ze Stanów przyjechali muszę się ładnie uśmiechać) , żeby już w tym tyg było bo wózek na bank w kwietniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Dzień dobry.
Dzisiaj sobie pospałam fajnie 🙂 Pogoda faktycznie masakryczna ale ja dzisiaj nigdzie nie wychodzę.
Na obiadek szykuję dorsza islandzkiego zapiekanego w folii w piekarniku i warzywka - mniam. Poza tym błogie lenistwo.
Wczoraj jak byłam w tym szpitalu to aż dziwnie się czułam jak sobie pomyślałam że za tydzień będę tam leżeć z moją córcią już 🙂 Bossszzze ale to zleciało. 😮

no ja też bym już chciała taką końcówkę
i mówię do lekarza że jeszcze tydzień odpoczywał a potem "szaleję" a on mimo że wczoraj był w dobrym humorze to skoczył do mnie z mordą że bym się nie wygłupiała że za wcześnie 😮
ale ja go tam słuchać nie będę
muszę tylko kasę wykombinować na łóżeczko( wujek z kuzynem ze Stanów przyjechali muszę się ładnie uśmiechać) , żeby już w tym tyg było bo wózek na bank w kwietniu


Wcześniej wózek ci nie będzie potrzebny bo i tak po porodzie od razu z Lenką nie będziesz wychodzić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
Dzień dobry.
Dzisiaj sobie pospałam fajnie 🙂 Pogoda faktycznie masakryczna ale ja dzisiaj nigdzie nie wychodzę.
Na obiadek szykuję dorsza islandzkiego zapiekanego w folii w piekarniku i warzywka - mniam. Poza tym błogie lenistwo.
Wczoraj jak byłam w tym szpitalu to aż dziwnie się czułam jak sobie pomyślałam że za tydzień będę tam leżeć z moją córcią już 🙂 Bossszzze ale to zleciało. 😮

Ale ja ci zazdroszcze.. Tez bym chciala za tydzien rodzic 🙂 eeeeeeeeeee .........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o wózek to tak Wiola masz rację
tylko mi chodzi o nosidełko/fotelik bo mój wózek trzy w jednym i gdybym nie zdążyła kupić to muszę szukać po ludziach to pożyczenia chociaż na wyjście ze szpitala bo mam daleko i wolałabym nie ryzykować trzymając ją na rękach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Dzień dobry.
Dzisiaj sobie pospałam fajnie 🙂 Pogoda faktycznie masakryczna ale ja dzisiaj nigdzie nie wychodzę.
Na obiadek szykuję dorsza islandzkiego zapiekanego w folii w piekarniku i warzywka - mniam. Poza tym błogie lenistwo.
Wczoraj jak byłam w tym szpitalu to aż dziwnie się czułam jak sobie pomyślałam że za tydzień będę tam leżeć z moją córcią już 🙂 Bossszzze ale to zleciało. 😮

Ale ja ci zazdroszcze.. Tez bym chciala za tydzien rodzic 🙂 eeeeeeeeeee .........


Ja też się cieszę że zmierzam ku końcowi - jakoś tak mi już wszystko "dolega" że coraz mnie j radości z życia mam. Ale nie marudzę bo sobie obiecałam że nie będę i koniec kropka!! 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...