Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

wrócił z hasłem :
"nie słuchaj co ja do CIEBIE MÓWIĘ I NIE BIERZ TEGO DO SIEBIE BO JA NIE WIEM CO SIĘ ZE MNĄ DZIEJE 😮"
to ja mam kurwa wiedzieć,
poszedł jeszcze ze swoim ukochanym pieskiem i coś palnął że jak wróci to pogadamy , tylko o czym ja mam z nim gadać 😮
no Wiola ma aniołka oby sobie nie wykrakała hihi niech takim aniołkiem Laurka zostanie , w końcu pierwszeństwo do czegoś zobowiązuje no wiec nich dziewczyna trzyma klasę i nie daje obolałej mamusi w kość

i faktycznie z Wiolą się denerwowałyśmy ale to wszystko mimo że nowe dla nas i dla niej ale było zaplanowane i jakie emocje przy tym były, więc aż boję się pomyśleć co będzie jak tu się jakaś akcja znienacka zacznie 🙃
a i wiecie co to głupie moje zrobiło???? ja mu pokazuję listę rzeczy które mam zabrać do szpitala a on się pyta co w związku z tym ?? 🤢 to ja mówię ze dużo tego i nie wiem w co się z tym zapakować a on mi tu wjeżdża za 5 minut z taką skrzynią plastikową na kółkach i na kłódkę co miał ją w afganistanie a to ma pojemność komody i mówi że to mogę zabrać 🤢 😮
idiota, i to niby miało mnie rozbawić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
ja mam neta z kabla ze tak powiem 😁 wiec jak nie mam pradu to i neta nie mam 🙂

no ja też ale Nina coś pisała wcześniej że w Play ma chyba 🙂

no ja też mam mobilny ale co z tego jak bateria w lapku zjebana i jak tylko brak zasilania po 3 minutach zdycha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siema 🙂
Po 2 dnaich wkurzania się na to, że faceci to takie słabe gnojki (mój dopiero teraz doszedł po piciu z ojcem w czwartek 🤪 jeszcze dzisiaj słuchałam jak stęka jęczy itp itd) wreszcie się uspokoiło, byłam na basenie (myslałam ze spale sie ze wstydu=tak zle w bikini sie czulam- myslalam, ze cycki mi wyskocza przy kazdym kroku) teraz siedze i nadrabiam...
Nie wiem jak to dalej bedzie,w ogole nie czuje, ze on o mnie DBA, chociaz nie mogę powiedzieć że nie dba 🤢
Jestem przerażona i przysięgam na wszystko, że ŻAŁUJĘ swojej wakacyjnej bezmyślności i chciałabym cofnąć czas.... nie wiem, jak dam sobie radę....

Ciekawa jestem jak tam nasza mama wiola, szkoda, ze nie mozna jej podglądac w tv 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Siema 🙂
Po 2 dnaich wkurzania się na to, że faceci to takie słabe gnojki (mój dopiero teraz doszedł po piciu z ojcem w czwartek 🤪 jeszcze dzisiaj słuchałam jak stęka jęczy itp itd) wreszcie się uspokoiło, byłam na basenie (myslałam ze spale sie ze wstydu=tak zle w bikini sie czulam- myslalam, ze cycki mi wyskocza przy kazdym kroku) teraz siedze i nadrabiam...
Nie wiem jak to dalej bedzie,w ogole nie czuje, ze on o mnie DBA, chociaz nie mogę powiedzieć że nie dba 🤢
Jestem przerażona i przysięgam na wszystko, że ŻAŁUJĘ swojej wakacyjnej bezmyślności i chciałabym cofnąć czas.... nie wiem, jak dam sobie radę....

Ciekawa jestem jak tam nasza mama wiola, szkoda, ze nie mozna jej podglądac w tv 😁 😁 😁 😁 😁 😁

ale co? nie iskrzy? nie klei się coś? kurde Ania tyle na niego czekałaś 😮
A wieści od Wioli są, nadrabiaj to doczytasz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane 🙂
mamy 27 dzień konkursu 🙂 do końca coraz bliżej!!

Nadal bardzo prosimy o głosy na Mateuszka 🙂

http://pl.lennylamb.com/#chusty_do_noszenia_dzieci/konkurs/2961

dziękujemy bardzo!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
przyszłam się przywitać babeczki 😉
cały dzień mnie nie było, bo teściowa miała urodziny no i wiadomo, obiad, ciasto, kolacja,
boziuuuu tak się najadłam że jak bym miała dziś iść rodzić to chyba by musieli zrobić mi z trzy lewatywy żeby to ze mnie wszystko wypłynęło 🤪
wiedzę że żadna nie zrobiła niespodzianki weekendowej 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
przyszłam się przywitać babeczki 😉
cały dzień mnie nie było, bo teściowa miała urodziny no i wiadomo, obiad, ciasto, kolacja,
boziuuuu tak się najadłam że jak bym miała dziś iść rodzić to chyba by musieli zrobić mi z trzy lewatywy żeby to ze mnie wszystko wypłynęło 🤪
wiedzę że żadna nie zrobiła niespodzianki weekendowej 😉 😉
no niestety 🙂 Ale nie chce mi sie wierzyc ze ten nadchodzacy tydzien bedzie bezowocny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
Raczek, na Ciebie to jeszcze troche za wczesnie, kilka tygodni jeszcze chyba wytrzymasz? 🙂
ja jestem juz strasznie zmeczona, jeszcze musze pozmywac naczynia, bo nikt za mnie tego nie zrobi, wykapie sie i spac 🙂 Wiec juz Wam mowie dobranoc 😘
Pa Asiu pa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...