Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

alexia_79 napisał(a):
ja jestem, wykąpałam się, boli ale spróbuję przeczekać noc w domu.. nie chcę w szpitalu bo i tak lekarze pójdą spać 🤔


a skurcze masz w miarę regularne? 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ej laski chciałam wam jeszcze tylko powiedzieć że się zważyłam i spadłam 10 kg a 10 mi zostało. Ale jestem pozytywnie nastawiona i jak się zmobilizuję to wrócę do swojej wagi 🙂
Uciekam spać. Odciągnęłam pokarm z cyca ale i tak muszę ją jeszcze dokarmiać butlą. W związku z powyższym dzisiaj w nocy do małej wstaje Tomek 🙂 A dzisiaj ją kąpał 🙂 Ale jak kupę zrobiła to wyszedł żeby nie puścić pawia 🙂 Biedaczek.

Ola - uważaj na siebie i mam nadzieję że nie weźmie cię w nocy.

Trzymajcie się laski. Do jutra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
Ej laski chciałam wam jeszcze tylko powiedzieć że się zważyłam i spadłam 10 kg a 10 mi zostało. Ale jestem pozytywnie nastawiona i jak się zmobilizuję to wrócę do swojej wagi 🙂
Uciekam spać. Odciągnęłam pokarm z cyca ale i tak muszę ją jeszcze dokarmiać butlą. W związku z powyższym dzisiaj w nocy do małej wstaje Tomek 🙂 A dzisiaj ją kąpał 🙂 Ale jak kupę zrobiła to wyszedł żeby nie puścić pawia 🙂 Biedaczek.

Ola - uważaj na siebie i mam nadzieję że nie weźmie cię w nocy.

Trzymajcie się laski. Do jutra.


Wy też się trzymajcie 😘
To super ze ci waga tak zleciała tez tak bym chciała a powiedz mi dokarmiasz ją modyfikowanym mlekiem tak?? a skąd wiesz ze jej nie wystarcza i jak często wogóle ją karmisz ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
ja jestem, wykąpałam się, boli ale spróbuję przeczekać noc w domu.. nie chcę w szpitalu bo i tak lekarze pójdą spać 🤔


a skurcze masz w miarę regularne? 🤨

ta co 15 min, teraz po kąpieli trochę zelżały ale podejrzewam że nie na długo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
ja jestem, wykąpałam się, boli ale spróbuję przeczekać noc w domu.. nie chcę w szpitalu bo i tak lekarze pójdą spać 🤔


a skurcze masz w miarę regularne? 🤨

ta co 15 min, teraz po kąpieli trochę zelżały ale podejrzewam że nie na długo


moze jutro poćwicz na piłce to zaczniesz sie otwierac bo skoro masz skurcze regularne a szyjke masz caly czas zamknieta to moze to ci pomoze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejo,
Wiola- za opowieść o lewatywie nagroda pulitzera ci się należy 😘
Tyska- GRATULUJĘ KOCHAAANAAA SYNCIA!
Asia- duchem z Tobą 😉 powodzenia!

Żaby ja nie mam żadnego kontaktu do żadnej z Was a mam skierowanie do kliniki i jutro jadę (może Eunikę spotkam ^^) dawajta któraś na czata to nr ukradne.
Nie rodzę ani nic, byłam dzis u gina przez skurcze (ja bardziej chciałam sie dowiedziec o tabletki zeby nie bolało) a wyszlo ze mi sie szyjka skraca itp itd także NIE WPYCHAM SIE W KOLEJKĘ, porobią mi pewnie badania i ustalą termin CC

to co, z kim na czacie? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejo,
Wiola- za opowieść o lewatywie nagroda pulitzera ci się należy 😘
Tyska- GRATULUJĘ KOCHAAANAAA SYNCIA!
Asia- duchem z Tobą 😉 powodzenia!

Żaby ja nie mam żadnego kontaktu do żadnej z Was a mam skierowanie do kliniki i jutro jadę (może Eunikę spotkam ^^) dawajta któraś na czata to nr ukradne.
Nie rodzę ani nic, byłam dzis u gina przez skurcze (ja bardziej chciałam sie dowiedziec o tabletki zeby nie bolało) a wyszlo ze mi sie szyjka skraca itp itd także NIE WPYCHAM SIE W KOLEJKĘ, porobią mi pewnie badania i ustalą termin CC

to co, z kim na czacie? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania, Ania: jak masz tylko możliwość to wyślij mi numer przez fb !!
W każdym razie ja ci swój wysłałam, jkaby co 🙂

No to pewnie Asia do rana urodzi 🤪 🤪 🤪 🤪
Czekamy na wieści. Dobrze, że materac zdążyła jeszcze wczoraj kupić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry.

O matko - ciekawa jestem jak Asia i Ola 🙂 Oby poszło im sprawnie 🙂
Ja już od 5 na nogach ale to moje dziecię to istny anioł - tylko raz w nocy obudziła się do karmienia a nad ranem o 4.30 po karmieniu strzeliła kupola i śpi do teraz 🙂

Dorka - dokarmiam ją modyfikowanym ale myślę że jeszcze tylko dzisiaj trochę dodam a od jutra na samym cycu bo w końcu mleczarnia ruszyła pełną parą.

Generalnie przy karmieniu sztucznym butelkę daje się co 3 - 3,5 h. Karmienie piersią jest na żądanie i dzidziuś je tyle ile chce. To ile dajesz w butelce (jak karmisz sztucznie) zależy od wieku malucha. Na początku na jedno karmienie dawali mi 10-20 ml. a od wczoraj dawka to już jakieś 50 ml. - w szpitalu ci wszystko powiedzą a z czasem sama zobaczysz ile twój maluch będzie potrzebował 🙂

Ja dzisiaj jadę małą zarejestrować w USC i pozałatwiać w przychodni parę spraw a potem już będę i może w końcu nadrobię zaległości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też jestem - dzień dobry - przetrzymałam najgorsze w domu ale myślałam, że po nogach będę srać, mąż stał nade mną z kluczykami w ręce i co chwilę pytał: "I co jedziemy?" 😁 Już mi się odpowiadać nie chciało, bo jak można jechać leżąc pod kocem w koszulce i majtkach 😁
Przeniosłam się do sypialni i stwierdziłam, że wytrzymam jeszcze.. Leżałam, leżałam aż zasnęłam.. No i po imprezie, dziś mnie tylko ćmi ale akcja póki co odwołana 🙂 Ale dawno tak dobrze mi się nie spało 😮
Aśka widzę podium zajmie - no ale należy jej się z racji terminu 😉

Wiola - no to kochana ta Twoja kruszynka, tylko pozazdrościć takiej córki 🙂

Mam nadzieję że u brechti też będzie ok.. 🥴


Aha moja mama wywróżyła mi wczoraj poród 2 kwietnia 😁 Nie wiem skąd sobie taką datę wymyśliła ale to jest sobota i ja się nie zgadzam bo nie ma położnej laktacyjnej 😁 ooooo 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...