Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kasia - no już takiej akcji jak ostatnio nie było. Wiadomo że jak ciśnie kupę to się złości i napręża i brzuszek ją trochę boli ale to normalne.
Co do wagi to serio zobaczysz że polecisz - jak nie będzie ciast i innych przysmaków a z cyca polecisz to nie ma bata żebyś nie zleciała. Samo karmienie powoduje spalanie 500-700 kalorii.
Ja też miałam załamkę zaraz po porodzie ale widzę że to się da ogarnąć 🙂
Ola - ja teraz to przy was nie umiem wbić się w temat bo jestem o jeden level wyżej 🙂 Dlatego cierpliwie na was "poczekam" 🙂 Czasami to mi żal że nie mam za dużo czasu żeby z wami popisać ale niestety czasu brakuje na wszystko 🙂
Matylda - dziękujemy za życzenia - do tygodnia została niecała godzinka 🙂 Tydzień temu o tej porze miałam chyba 2 falę uderzeniową po lewatywie 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

wczoraj wyprasowałam ta sterte dziś chyba wypakuje i poukładam te rzeczy
wkurwia mnie ta opuchlizna (sorry za słownictwo ale mam juz dosc) łapy wielkie stopy wielkie chodzic nie moge ! cicocia mi wczoraj pow zebym zielonej herbaty sie napiała ze jej pomaga na opuchlizne mozna w ciazy zielona ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola1983 napisał(a):
Kasia - no już takiej akcji jak ostatnio nie było. Wiadomo że jak ciśnie kupę to się złości i napręża i brzuszek ją trochę boli ale to normalne.
Co do wagi to serio zobaczysz że polecisz - jak nie będzie ciast i innych przysmaków a z cyca polecisz to nie ma bata żebyś nie zleciała. Samo karmienie powoduje spalanie 500-700 kalorii.
Ja też miałam załamkę zaraz po porodzie ale widzę że to się da ogarnąć 🙂
Ola - ja teraz to mam przy was nie umiem wbić się w temat bo jestem o jeden level wyżej 🙂 Dlatego cierpliwie na was "poczekam" 🙂 Czasami to mi żal że nie mam za dużo czasu żeby z wami popisać ale niestety czasu brakuje na wszystko 🙂
Matylda - dziękujemy za życzenia - do tygodnia została niecała godzinka 🙂 Tydzień temu o tej porze miałam chyba 2 falę uderzeniową po lewatywie 🤪 🤪 🤪


🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
i to była ta KUPA gówna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
wczoraj wyprasowałam ta sterte dziś chyba wypakuje i poukładam te rzeczy
wkurwia mnie ta opuchlizna (sorry za słownictwo ale mam juz dosc) łapy wielkie stopy wielkie chodzic nie moge ! cicocia mi wczoraj pow zebym zielonej herbaty sie napiała ze jej pomaga na opuchlizne mozna w ciazy zielona ?

nie pomaga zielona - mi nic nie daje ale rewelacyjnie na mnie działa świeży ananas 🙂 jem wieczorem a rano połowę mniejszą opuchliznę mam 🙂 może i Tobie pomoże 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
Kasia - no już takiej akcji jak ostatnio nie było. Wiadomo że jak ciśnie kupę to się złości i napręża i brzuszek ją trochę boli ale to normalne.
Co do wagi to serio zobaczysz że polecisz - jak nie będzie ciast i innych przysmaków a z cyca polecisz to nie ma bata żebyś nie zleciała. Samo karmienie powoduje spalanie 500-700 kalorii.
Ja też miałam załamkę zaraz po porodzie ale widzę że to się da ogarnąć 🙂
Ola - ja teraz to przy was nie umiem wbić się w temat bo jestem o jeden level wyżej 🙂 Dlatego cierpliwie na was "poczekam" 🙂 Czasami to mi żal że nie mam za dużo czasu żeby z wami popisać ale niestety czasu brakuje na wszystko 🙂
Matylda - dziękujemy za życzenia - do tygodnia została niecała godzinka 🙂 Tydzień temu o tej porze miałam chyba 2 falę uderzeniową po lewatywie 🤪 🤪 🤪

jak my urodzimy to i pusto na forum będzie 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś mi się zdaje, że zielonej nam nie wolno: nie wiem dlaczego tak mi się coś w głowie zakorzeniło, że przeczytałam to gdzieś w jakiejś mądrej książce :-/
mi na opuchliznę, przynajmniej stóp i łydek bardzo bardzo pomaga taki prawie lodowaty prysznic: od stóp do kolan żeby w kierunku serca: i na razie mam spokój: szczególnie wieczorami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis jedziemy na zakupy to kupie i wpieprzę całego boze jak ja wytrzymam 3 tyg z czyms takim 4 baloniki na koncach kto zobaczy to mówi ze az nie możliwe taka opuchlizna...
Tez mysle ze bedzie cisza na forum bo jak beda malenstwa spały toi nie bedzie czasu siedziec w tym czasie na forum tylko obiad ugotowac zrobic pranie uprasowac posprzatac albo po prostu kimnac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
coś mi się zdaje, że zielonej nam nie wolno: nie wiem dlaczego tak mi się coś w głowie zakorzeniło, że przeczytałam to gdzieś w jakiejś mądrej książce :-/
mi na opuchliznę, przynajmniej stóp i łydek bardzo bardzo pomaga taki prawie lodowaty prysznic: od stóp do kolan żeby w kierunku serca: i na razie mam spokój: szczególnie wieczorami 🙂

mi tez cos takiego sie kojarzy ze w ciazy zielonej herbaty nie mozna... czemu nie wiem,skad wiem to tez gdzies to wyczytalam. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a znacie sie na zwolnieniach lekarskich kurde bo nie wiem czy czegoś nie zapomnieli mi wpisac wczoraj a mianowicie pkt 10 niezdolność do pracy gdzie sie wpisuje ilość dni niezdolnych do pracy ?? 🤨 🤨 i chyba w poniedzialek bede musiala zadzwonic i sie spytac albo przejechac do połoznej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutliputli napisał(a):
coś mi się zdaje, że zielonej nam nie wolno: nie wiem dlaczego tak mi się coś w głowie zakorzeniło, że przeczytałam to gdzieś w jakiejś mądrej książce :-/
mi na opuchliznę, przynajmniej stóp i łydek bardzo bardzo pomaga taki prawie lodowaty prysznic: od stóp do kolan żeby w kierunku serca: i na razie mam spokój: szczególnie wieczorami 🙂


kochana ja myje sie w zimnej wodzie, kłade lód na nogi tzrymam w gorze pije 2 l dziennie wody i ? dupa mam wrażenie jak bym uwinęła stopy ścisło bandażem elastycznym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
coś mi się zdaje, że zielonej nam nie wolno: nie wiem dlaczego tak mi się coś w głowie zakorzeniło, że przeczytałam to gdzieś w jakiejś mądrej książce :-/
mi na opuchliznę, przynajmniej stóp i łydek bardzo bardzo pomaga taki prawie lodowaty prysznic: od stóp do kolan żeby w kierunku serca: i na razie mam spokój: szczególnie wieczorami 🙂

ja pytałam o zieloną herbatę lekarza, baa nawet dwóch i obaj spojrzeli na mnie z politowaniem i powiedzieli że większych bzdur nie słyszeli i mogę spokojnie pić ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...