Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
a ja caly czas nie mam koncepcji w co ubrac małą na wyjście ze szpitala chociaż jak ja się zabieram do porodu w takim tempie to pewnie juz niedlugo w samym kaftaniku i śpioszkach będzie mogła wyjść 😁
A jak ubrałyście dziewuszki swoje pociechy ?? Wiola, Asia, Kasia, Justyna ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
a ja caly czas nie mam koncepcji w co ubrac małą na wyjście ze szpitala chociaż jak ja się zabieram do porodu w takim tempie to pewnie juz niedlugo w samym kaftaniku i śpioszkach będzie mogła wyjść 😁
A jak ubrałyście dziewuszki swoje pociechy ?? Wiola, Asia, Kasia, Justyna ??


moj mial kaftanik, pajacyk, kombinezon i czapeczke 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
ja zrzucilam 12 kg, a przytylam w ciazy 20 kg;/
wooow Tynka taka malutka a takiego kolosa urodzila 🤪 🤪 nie wierze ze sn rodzila 🙃


a jak z brzuchem skora ci wisi ??

mam taki flakowaty, ogolem bleee;/


😞 😞 😞 masakra ja sobie postanowilam ze jak tylko dojde do siebie po porodzie to zaczne chodzic na basen ale juz pewnie nie w kostiumie dwuczęściowym 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wow tynka jakiego klocusia urodzila. Gratulacje.
Ja spadam bo mi brzuch caly czas twardnieje i boli. Mialam dzisiaj taka faze ze myslalam ze mi wody odeszly,ale niestety to byla pomylka 😞
Caluje i jutro pewnie tez mnie nie bedzie bo bede miala goscia. Tesciowa !!
Ja bede rodziła dam znac !ale wiecie.... to moje marzenie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rany ale wielkie bobo - nie zazdroszczę 🙂 Ale fajnie że Tynka ma to już za sobą.

Moja miała na sobie koszulkę, kaftanik, śpiochy, sztruksy i sweter ale było mega gorąco jak wychodziliśmy ze szpitala. Ponad 20 stopni w słońcu.

Asia ja zrzuciłam 13 kg a przytyłam 20 kg. Też mam flakowaty brzuch ale wiem że przy odrobinie starań będzie dobrze. Jak tylko minie trochę czasu to się za siebie wezmę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy sobie poszlyscie spac, a ja dostalam skurczy.... jeden mialam taki, ze z bolu sie zwijalam w lazience na podlodze... narazie do szpitala nie jade, bo skurcze mam caly czas od tamtej pory, ale slabsze. jak sie wykape i bede miala urodzic to beda dalej te skurcze i w koncu pojade do tego szpitala... okaze sie. poki co ide....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
Wy sobie poszlyscie spac, a ja dostalam skurczy.... jeden mialam taki, ze z bolu sie zwijalam w lazience na podlodze... narazie do szpitala nie jade, bo skurcze mam caly czas od tamtej pory, ale slabsze. jak sie wykape i bede miala urodzic to beda dalej te skurcze i w koncu pojade do tego szpitala... okaze sie. poki co ide....


ja jestem 🙂 To czekamy na relacje 🙂 daj znać co i jak 🙂 i trzymaj sie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej
ja teraz będę miała trochę problemy z netem
nie wiem jak dam radę ale może chociaż czasami uda mi się coś podejrzeć

matko kochana tak sobie myślę jak można urodzić takiego TOMASZKA ????? w sensie czy to możliwe aby dziewczyna postury Tynki dała radę sn ???? 😮
mam nadzieję że za bardzo nie cierpiała

a i ja tez nie mam wózka i chętnie przepuszczę w kolejce wszystkie które są za mną , bo ja uczynna dziewczyna jestem i mogę i nawet chcę być ostatnia

dobra uciekam nie wiem kiedy będę
KAŚKA jak teraz Twoja kolej to RÓDŹ nie ma na co czekać bo Witek będzie 6 kilo ważył 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień doberek
jestem na chwilę ale nie będzie mnie cały dzień a może i kilka dni(może uda mi się zaglądać) ale bez obaw nie zamierzam rodzić jeszcze przez kilka tygodni 😉

buziaki miłej niedzieli 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko 🙂 ja bede dzis miałą robote mąż bedzie przycierał cekol na schodach wiec kurzu bedzie ci nie miara...musimy to zrobic dzis bo stoi wszystko to za jednym bałaganem a nie jutro od nowa rozstawiac.
Cos mało wiesci od oli...
boziu jak ta Tynka ur. prawie 4 i pół kg 60 cm gdzie on sie jej zmiescił
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...