Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

Ej no, laski, przeciez ja bedac z facetem od 13 roku zycia, gdzie on mial 12, bo jest przeciez mlodszy odemnie - to ja przeszlam baaaaaaaaaaaaaaaaaardzo duzo.... nawet sytuacje gdzie poszedl ze mna i naszymi znajomymi (po zareczynach dodam) do klubu, poklocil sie tam ze mna i zaczal bawic sie z 40stka... I to caly czas z nia, siedzial, tanczyl, wszystko... To tylko jedna z takich sytuacji... uwierzcie mi, ze przeszlam bardzo duzo... Tym bardziej, ze on jest z tych IMPREZOWYCH facetow....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
beatak83 napisał(a):
Wiecie ja też miałam różne przejścia ale dzięki temu zauważyłam, że im bardziej kobita jest twarda i pewna siebie tym bardziej facet wymięka i chodzi grzecznie jak w zegarku, a jak jest mięciutka i chlipie po kątach to już oni wiedzą jak to wykorzystać 😠 😠 😠 😠

Ja jestem twarda!!! Na serio nie płacze!!! Tylko mam miekkie serce ,ze jestem dobra dla kogos tzn troszcz esie jak mi zalezy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beatak83 napisał(a):
Wiecie ja też miałam różne przejścia ale dzięki temu zauważyłam, że im bardziej kobita jest twarda i pewna siebie tym bardziej facet wymięka i chodzi grzecznie jak w zegarku, a jak jest mięciutka i chlipie po kątach to już oni wiedzą jak to wykorzystać 😠 😠 😠 😠


zgadza sie z toba u mnie to sie wszystko zmienilo jak zaczelam byc bardziej pewna siebie i nie dalam sobie wejsc na glowe przestalam byc potulna i przestalam przytakiwac i pozwalac na wszystko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zgadzam sie z Toba Beata. Ja tez mialam rozne przejscia z tym moim. On wiedzial dobrze, ze go kocham i nigdy od niego nie odejde, byl bardzo pewny tego, az ktoregos dnia mu pokazalam, ze jednak potrafie bez niego zyc! i co?? po tym rozstaniu wydzwanial do mnie, ze jaki on glupi itd. ze nie docenial mnie i blagal zebym tylko wrocila ! na szczescie teraz jest wszystko ok, jestesmy szczesliwym malzenstwem, ale sa czasami tez wzloty i upadki :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
Ej no, laski, przeciez ja bedac z facetem od 13 roku zycia, gdzie on mial 12, bo jest przeciez mlodszy odemnie - to ja przeszlam baaaaaaaaaaaaaaaaaardzo duzo.... nawet sytuacje gdzie poszedl ze mna i naszymi znajomymi (po zareczynach dodam) do klubu, poklocil sie tam ze mna i zaczal bawic sie z 40stka... I to caly czas z nia, siedzial, tanczyl, wszystko... To tylko jedna z takich sytuacji... uwierzcie mi, ze przeszlam bardzo duzo... Tym bardziej, ze on jest z tych IMPREZOWYCH facetow....

mój na szczęście domator!!! Ale wkurwia!!! Raczej to ja jestem ta ktorej wszedzie pełno,ta co po baletach imprezach lataaa!!! Przez te 3 lata razem nigdzie nie był ze mna;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
beatak83 napisał(a):
Wiecie ja też miałam różne przejścia ale dzięki temu zauważyłam, że im bardziej kobita jest twarda i pewna siebie tym bardziej facet wymięka i chodzi grzecznie jak w zegarku, a jak jest mięciutka i chlipie po kątach to już oni wiedzą jak to wykorzystać 😠 😠 😠 😠

Ja jestem twarda!!! Na serio nie płacze!!! Tylko mam miekkie serce ,ze jestem dobra dla kogos tzn troszcz esie jak mi zalezy 😞

No a czy on troszczy się o Ciebie??? TY przecież też na to zasługujesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ciesz sie chociaz z tego.... bo u mnie z imprezami ciezko... no i po tych nastu jego dziewczynach w miedzyczasie kiedy byl ze mna .... niestety - stracilam do niego zaufanie i juz nigdy nie bede mu ufac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beatak83 napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
beatak83 napisał(a):
Wiecie ja też miałam różne przejścia ale dzięki temu zauważyłam, że im bardziej kobita jest twarda i pewna siebie tym bardziej facet wymięka i chodzi grzecznie jak w zegarku, a jak jest mięciutka i chlipie po kątach to już oni wiedzą jak to wykorzystać 😠 😠 😠 😠

Ja jestem twarda!!! Na serio nie płacze!!! Tylko mam miekkie serce ,ze jestem dobra dla kogos tzn troszcz esie jak mi zalezy 😞

No a czy on troszczy się o Ciebie??? TY przecież też na to zasługujesz.

No czasem,mozna tak pwiedziec,ze tak 😞 Ja np lubie robic mu prezenty wole czasem jemu cos kupic niz sobie ,a jego sprawianie przyjemnosci wyglada tak ze da mi dwie stowy i mowi ze na fryzjera 😞 A ja czasem bym chciala dostac kwiatek bez okzaji...Ale on zawsze sie tlumaczy ze on prezentow mi robic nie bedzie bo on nie umie ;/ i woli mi dac kase zeby mse cos sama kupic;/ a ja tak nie lubie 😞 Zero romantyzmu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
To ciesz sie chociaz z tego.... bo u mnie z imprezami ciezko... no i po tych nastu jego dziewczynach w miedzyczasie kiedy byl ze mna .... niestety - stracilam do niego zaufanie i juz nigdy nie bede mu ufac...

To co on był z Tobą i w tym samym czasie z inyymi???????????? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byl ze mna, a krecil z innymi, co 2, 3 miesiace nowa..... Ja do tej pory nie rozumiem siebie - dlaczego ja z nim bylam.... to znaczy probowalam odchodzic, ale zawsze wracalam....
On poprostu taki jest - kobieciarz....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
Byl ze mna, a krecil z innymi, co 2, 3 miesiace nowa..... Ja do tej pory nie rozumiem siebie - dlaczego ja z nim bylam.... to znaczy probowalam odchodzic, ale zawsze wracalam....
On poprostu taki jest - kobieciarz....

No to ja Ciebie kobieto podziwiam takiego czegosc to bym nie zniesła za chiny ludowe!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
Byl ze mna, a krecil z innymi, co 2, 3 miesiace nowa..... Ja do tej pory nie rozumiem siebie - dlaczego ja z nim bylam.... to znaczy probowalam odchodzic, ale zawsze wracalam....
On poprostu taki jest - kobieciarz....

Szooooooooooooooooooooook 😲 😲 😲 😲 😲
Nie wytrzymałabym dla mnie zasady są proste albo ja albo inne 🤢 jak ma chęć szukać wrażeń to wara ode mnie 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz tez tak mysle i tak bym zrobila, wtedy mialam klapki na oczach... za kazdym razem przepraszal i mowil ze to sie nie powtorzy i ja mu wierzylam.... teraz jak by tak zrobil.... to wypad!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frytus150 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Teraz tez tak mysle i tak bym zrobila, wtedy mialam klapki na oczach... za kazdym razem przepraszal i mowil ze to sie nie powtorzy i ja mu wierzylam.... teraz jak by tak zrobil.... to wypad!

Ale on też sypiał z innymi??


Ha! oto jest pytanie... podobno nie.... w sumie mysle, ze nie... to znaczy podejrzewam, ze z jedna z nich jakies poltora roku przed slubem, ale nigdy sie tego nie dowiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
Hej dziewczyny ja tylko na sekundkę dzisiaj.
Musze nowe wiadomości sprzedać.
Na usg wszystko w porządku serducho teraz można było zbadać i wszystko WPORZĄDKU 🤪 🤪 🤪 🤪

I JESZCZE JEDNO MAMY CHŁOPAKA TA JAK CHCIELIŚMY 😁 😁 😁

GratulacjeEEEEEEEE!!!!!!! Zazdroszcze bojaaa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
Hej dziewczyny ja tylko na sekundkę dzisiaj.
Musze nowe wiadomości sprzedać.
Na usg wszystko w porządku serducho teraz można było zbadać i wszystko WPORZĄDKU 🤪 🤪 🤪 🤪

I JESZCZE JEDNO MAMY CHŁOPAKA TA JAK CHCIELIŚMY 😁 😁 😁

to super - gratulacje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
Hej dziewczyny ja tylko na sekundkę dzisiaj.
Musze nowe wiadomości sprzedać.
Na usg wszystko w porządku serducho teraz można było zbadać i wszystko WPORZĄDKU 🤪 🤪 🤪 🤪

I JESZCZE JEDNO MAMY CHŁOPAKA TA JAK CHCIELIŚMY 😁 😁 😁



to super ze wszystko jest ok i gratuluje wymarzonego Chłopaka 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Teraz tez tak mysle i tak bym zrobila, wtedy mialam klapki na oczach... za kazdym razem przepraszal i mowil ze to sie nie powtorzy i ja mu wierzylam.... teraz jak by tak zrobil.... to wypad!

Ale on też sypiał z innymi??


Ha! oto jest pytanie... podobno nie.... w sumie mysle, ze nie... to znaczy podejrzewam, ze z jedna z nich jakies poltora roku przed slubem, ale nigdy sie tego nie dowiem...

Ja jebie to Ty jeszcze te szmaciska znałaś...Jej ale to musiało boleć,ja bym nie przezyla tego 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Teraz tez tak mysle i tak bym zrobila, wtedy mialam klapki na oczach... za kazdym razem przepraszal i mowil ze to sie nie powtorzy i ja mu wierzylam.... teraz jak by tak zrobil.... to wypad!

Ale on też sypiał z innymi??


Ha! oto jest pytanie... podobno nie.... w sumie mysle, ze nie... to znaczy podejrzewam, ze z jedna z nich jakies poltora roku przed slubem, ale nigdy sie tego nie dowiem...



powiem szczerze ze ja tez swojego podejzewam o kilka zdrad i nawet mu to mowilam ale on oczywiscie zaprzeczal ale to bylo za czasow jak jeszcze nie mieszkalismy razem Niestety nie mam dowodów wiec sa to tylko podejrzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...