Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej laseczki.
Ja też właśnie wróciłam z badania siusiek i krwi 🙂
Nerka dzisiaj boli mnie mniej więc jestem pozytywnie nastawiona. Zaraz jadę do pracy pomóc dziewczynom w jednej sprawie i potem wracam do wyrka spać. Tej nocy kompletnie się nie wyspałam 😞
Czekamy na wieści od Alexii i Brechti.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hej dziewczynki!
Mnie cala noc bylo dzis nie dobrze no i nad ranem oczywiscie musialam zwymiotowac... 😞
Mam dzis kiepski dzien, nic mi sie nie chce, wszystko mnie boli 😞 Bede narzekac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny ja dzisiaj puki co czuje sie dobrze dzisiaj tez mam wizyte kontrolna ale pewnie bez usg

Alexia trzymam kciuki
Wiola ciesze sie ze jest troszke lepiej
brechti trzymam kciuki aby dzidzia pieknie pokazal czy cos tam ma miedzy nozkami

A mnie od 2 dni meczy straszna zgaga znacie jakies domowe sposoby na nia ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuchatki:*
łeeee....wczoraj na wieczór za bardzo się nie rozpisałyscie ,wiec nie musiałam za duzo nadrabiać 🙂
A ja dzisiaj wstałam i kurcze moje dzicie sie nie ruszało i oczywiście panika,chyba ze sto smsów do Karola wysłalam,że Titek się nie rusza,bo zawsze to ono mnie budzi rano 🙂 a tu cisza....Zjadłam sniadanko,popiłam herbatka,wywaliłam brzuchol i zaczełam do Niego gadać,gadac,gadac...i trach dziecie sie zaczeło ruszac i dawać kopniaczki 🙂 🙂 🙂 😁 😁 😁 😁 Leniuszek chciał dłużej pospać a mamusia u nie dała:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
hej dziewczyny ja dzisiaj puki co czuje sie dobrze dzisiaj tez mam wizyte kontrolna ale pewnie bez usg

Alexia trzymam kciuki
Wiola ciesze sie ze jest troszke lepiej
brechti trzymam kciuki aby dzidzia pieknie pokazal czy cos tam ma miedzy nozkami

A mnie od 2 dni meczy straszna zgaga znacie jakies domowe sposoby na nia ??

Dorka ja mam zgagę od kilku tyg i żadne domowe sposoby nie działają ale można w ciąży brać Reni. Ja jak już nie mogę wytrzymać to sobie zażywam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Kwietnióweczki 🙂 od początku ciąży czytam co piszecie ale ja sama nic nie napisałam. Czytałam co piszecie i często bardzo wasze wpisy mnie uspokajały, więc w końcu i ja postanowiłam coś napisać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
ja jeszcze w ogóle nie miałam zgagi nie wiem co to 😉 za to bóle kręgosłupa doskonale znany. A wy też jak się rano budzicie to macie bóle brzucha?


bół kręgosłupa mam jak za dużo pochodzę i coś porobię w domu 🤢
a z kolei bóle brzucha to mam rzadko, raczej takie napinanie brzusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy nową kwietnióweczkę! 🙂
Mnie kręgosłup łupie zawsze wieczorami bez względu na to czy cały dzień przeleże czy też spędze bardziej aktywnie.
Dzisiaj się już uspokoiłam, młoda mnie tak skopała o 6 rano, że aż łzy w oczach miałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy wśród kwietnióweczek 🙂

Co do zgagi to już miałam z nią problemy, może ze trzy razy. Ciepłe mleko i po problemie 😉
A ból kręgosłupa to niemalże codzienność 🥴

Wcinam pomarańcza, a mój mąż dostał dzisiaj koszulkę od kolegi z napisem:
TATA, najważniejsze słowo każdego mężczyzny 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kmatus napisał(a):

Dzisiaj się już uspokoiłam, młoda mnie tak skopała o 6 rano, że aż łzy w oczach miałam 🙂


no widzisz, cieszę się 🙂 widocznie mała miała kiepski dzień i odpoczywała w brzusiu

ja dziś przeżyłam atak paniki, bo od tak, z rana zwymiotowałam i zaraz mi się przypomniały te moje pierwsze 4 miesiące jak spędzałam na kibelkiem, dzień w dzień i aż mnie ciarki przeszły, mam nadzieję ze to tylko jednorazowo 🥴 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja od trzech dni wyjątkowo spokojna.. 😮 rano pare kopniaczków.. w ciągu dnia ze trzy - cztery, a wieczorem prawie nic. Mam nadzieje, że wszystko dobrze tam u niej w domku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szyszkonella napisał(a):
moja od trzech dni wyjątkowo spokojna.. 😮 rano pare kopniaczków.. w ciągu dnia ze trzy - cztery, a wieczorem prawie nic. Mam nadzieje, że wszystko dobrze tam u niej w domku 🙂


nie martw się pewnie odpoczywa 🙂 w końcu ileż można kopać nóżkami 😉 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
kmatus napisał(a):

Dzisiaj się już uspokoiłam, młoda mnie tak skopała o 6 rano, że aż łzy w oczach miałam 🙂


no widzisz, cieszę się 🙂 widocznie mała miała kiepski dzień i odpoczywała w brzusiu

ja dziś przeżyłam atak paniki, bo od tak, z rana zwymiotowałam i zaraz mi się przypomniały te moje pierwsze 4 miesiące jak spędzałam na kibelkiem, dzień w dzień i aż mnie ciarki przeszły, mam nadzieję ze to tylko jednorazowo 🥴 🥴 🥴

Mnie też czasem ni z tego ni z owego rano zdarza się wymiotować ale to już naprawdę żadko. Więc wydaje mnie się, że u Ciebie też to taki jednorazowy "wyskok" - chyba nie ma opcji żeby ten stan wrócił do samego początku ciąży 🙂 i dzięki Bogu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamatus wlasnie sobie kupilam reni ale myslalam ze obedzie sie bez brania ale chyba wezme skoro nie szkodzi bo dzis w nocy sie obudzilam ze straszna zgaga 😞
Witam tyminka kolejna kwietnioweczke
jezeli chodzi o kopniaczki zastanawiam sie nad jednym bo ja czuje jak mnie malutka kopie ale te kopniaki nie sa bardzo mocna raczej delikatne i nie wiem czy tak moze byc ze niektore wyczowaja bardziej swoje malenstwa a inne nie ??
A ja teraz uciekam zaraz do lekarza wiec sie zapytam co i jak i poslucham serduszka malutkiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka Ciesz się, że Twoja jest delikatna 🙂 wydaje mi się to normalne, że jedne czuć delikatniej, a inne mocniej - w końcu różnią się też wielkością, wagą, każda ma inny brzuszek. Nie martw się to napewno nic złego nie oznacza 🙂 Umnie jest naprawdę róznie - czasem tylko delikatne smyranie, albo wogóle nic czuje, a czasem jak walnie to się skręcam. Daj znać co tam u lekarza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):

jezeli chodzi o kopniaczki zastanawiam sie nad jednym bo ja czuje jak mnie malutka kopie ale te kopniaki nie sa bardzo mocna raczej delikatne i nie wiem czy tak moze byc ze niektore wyczowaja bardziej swoje malenstwa a inne nie ??


możliwe że jedne czują bardziej intensywnie drugie mniej, tak jak z pierwszymi ruchami niektóre czują już w 16 tyg. a niektóre w 21 tyg.
albo twoje maleństwo jest spokojnym dzieckiem i się nie przemęcza 🙂 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja czuje kopniaczki od 18 tc nie sa tak mocne żeby m nie budziły. Najbardziej nie mogę się doczekać jak będą mi się górki na brzuchu robić tak czekam na ten moment 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mnie raczej kopniaczki tez nie obudzą, zresztą mnie w ogóle mało co potrafi obudzić 😁 😁
ale jak się sama przebudzę i mała zaczyna tańce w brzuchu to wtedy jest problem z zaśnięciem 🙃
ja też czekam już z niecierpliwością na "górki" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...