Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
hej dziewczynki nadrobilam tematy od wczoraj 🙂 jak zwykle bylo tego mnóstwo

Magda- chciałaś coś odnośnie nk ode mnie bo wczoraj cos pisalas ??

wiola a co cie dokladnie boli ??


Lewa nera mnie boli - z tyłu zaczyna a promieniuje aż do brzucha na dół 😞

Klaudia - fajny ten twój chłop 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
hej dziewczynki nadrobilam tematy od wczoraj 🙂 jak zwykle bylo tego mnóstwo

Magda- chciałaś coś odnośnie nk ode mnie bo wczoraj cos pisalas ??

wiola a co cie dokladnie boli ??


Lewa nera mnie boli - z tyłu zaczyna a promieniuje aż do brzucha na dół 😞

Klaudia - fajny ten twój chłop 🙂



ja w szpitalu mialam zalecone tak 3 razy dziennie nospa i 4 litry dziennie plyny aby przeplukac od nerek caly przewod moczowy i powiem ci ze po 2 dniach jak reka odjął a bolalo mnie podobnie od prawego boku kolo biodra i przechodzilo na plecy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Klaudia pozdrów męża od nas ciężarówek!

Co do syfów to miałam przez kilka miesięcy ciąży, co u mnie jest nienormalne, bo mam dość ładną cerę i prychole zawsze miałam tylko przed okresem. Haha dlatego byłam tak zdziwiona jak test mi wyszedł pozytywny: wszystkie objawy były identyczne z tymi miesiączkowymi ^^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello dziewuszki 😆
Witam nową mamuśkę 😁 😁 😁
Co do zabobonów to ja mam je gdzieś 😜 Jadłam i słodkie i kwaśne, brzuch mam okrągły, krosty wielkie i bolące, wyglądam jak wielki pasztet i mówili mi że dziewczynka będzie a tu dupa a w zasadzie fiutek 🤪 no i chłop będzie 🙃 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
Dorka, tak... nie wiem czy patrzylas, ale mamy wspolnych znajomych 😁
no i podobne nazwiska 😁 miejsce zamieszkania tez 😁


widzialam widzialam 🙂 z Sylwia chodzilam do liceum a Karoline znam przez swojego bo on sie bardziej z nia zna niz ja A nazwiska rzeczywiście podobne 🙂 A z ktoras znasz sie blizej ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorka - Karoline poznalam jak pracowalam w solarium, przychodzila do mnie sie opalac 🙂 i tak jakos sie poznalysmy... Bardzo ja lubie 🙃 nie widzialam jej juz jakis czas 😁 Chyba od wrzesnia 😁
A z Sylwia sie poznalam jak pracowalam w pizzerii - z jej ówczesnym chlopakiem 😁 No i tak to teraz sie czasem spotykamy na imprezach...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej - już jestem.
Tutliputli - z tym unoszeniem rąk to nie jest żaden zabobon. Chodzi generalnie o to, że długotrwałe unoszenie rąk może wywołać skurcze. Można przeczytać o tym w internecie, więc uważaj tam na siebie dziewczyno i już więcej żadnych firan nie wieszaj dopóki w ciąży jesteś 🥴
a tu jakiś cytat nawet mam:
"długotrwale unoszenie rąk do góry powoduje napięcie mięśni w dole brzucha co moze prowadzić do powstania skurczy i w efekcie skracania i/lub rozwierania szyjki macicy."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
Dorka - Karoline poznalam jak pracowalam w solarium, przychodzila do mnie sie opalac 🙂 i tak jakos sie poznalysmy... Bardzo ja lubie 🙃 nie widzialam jej juz jakis czas 😁 Chyba od wrzesnia 😁
A z Sylwia sie poznalam jak pracowalam w pizzerii - z jej ówczesnym chlopakiem 😁 No i tak to teraz sie czasem spotykamy na imprezach...


aha ja z zadna z nich sie jakos tak specjalnie nie kumpluje n atemat Sylwi nie wypowiadam sie a Karolina to rzeczywiscie super dziewczyna bardzo ja polubilam 🙂 i przeszla dosc sporo nie wiem czy jestes wtajemniczona odnosnie dzidziusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...