Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
jeju ja o moja córka czujemy sie zgorszone po przeczytaniu niektórych postów
my czekamy na tatusia który wraca z Mc Donald's ależ będzie kolacyjka mniam

Miałaś się zameldować 😉

gdzieś tam alexia masz ode mnie wiadomość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczęta.
Ale sobie pojadłam. Byłam w egipskiej restauracji i w kinie (w ramach przeprosin od mojego).
Teraz nadrobiłam wasze smuty i popijam gorącą herbatę z sokiem 🙂

Nie wkręcajcie sobie korby.

Swoją drogą Magda masz przystojnego męża więc nie dziwota że lachony na niego lecą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Posłuchajcie co przeczytałam w gazecie " M jak mama" . Pewna para z Durham dowiedziała się po 5 tygodniach od porodu, że ich dziecko, które przyszło przedwcześnie na świat jako dziewczynka, jest w rzeczywistości chłopcem. Szczęśliwi rodzice Oliwii usłyszeli, że u przybywającego w inkubatorze dziecka po kilku tygodniach ujawniły się zewnętrzne cechy płciowe i maluch jest .. chłopczykiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego artykułu, to w mojej daleekiej rodzinie w niemczech, daleki wujek doczekał się upragnionego dziecka, jednak ono urodziło się bez zewnętrznych i wewnętrznych narządów płciowych. Będą badać je pod kątem hormonów i może coś wymodelują... Biedne dziecko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry dziewczynki - dziś ja pierwsza ale wcale się nie cieszę. Od wieczora mam jakiś bol brzucha, noc udało się przetrwać chociaż łatwo nie było 🥴 Idę do lekarza bo zaczynam się denerwować co się dzieje. Mam nadzieję że to jakiś fałszywy alarm. Pocieszam się faktem, że dziecko się rusza.. Trzymajcie kciuki, będę popołudniem.... ehhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny!
Alexia- 3mamy kciuki, wszystko będzie ok 🙂
Kamikusia- ja na szczęście już mam wyniki porobione i odebrane 🙂
Za to lecę na kolejne USG, mam nadzieję, że ten mój dziad nie wymiga się i powie w końcu, czy mam dziewczynkę czy chłopczyka ^^
Buziaki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamikusia napisał(a):
Posłuchajcie co przeczytałam w gazecie " M jak mama" . Pewna para z Durham dowiedziała się po 5 tygodniach od porodu, że ich dziecko, które przyszło przedwcześnie na świat jako dziewczynka, jest w rzeczywistości chłopcem. Szczęśliwi rodzice Oliwii usłyszeli, że u przybywającego w inkubatorze dziecka po kilku tygodniach ujawniły się zewnętrzne cechy płciowe i maluch jest .. chłopczykiem.

hej ja też już wstałam Alexia czekam na wieści obojętnie gdzie i serio myślałam o Was w nocy
odnośnie tego artykułu przypuszczam że chodzi o obojniactwo i to wcale nie jest jakies rzadkie zjawisko , tylko szczerze ja nie miałabym odwagi decydować o płci dziecka po porodzie bo to nalezy do rodziców oczywiście po zbadaniu procentowym hormonów
aż tak mi na chłopcu nie zależy , będę dalej próbować do skutku a to ma być w 100% chłopak albo w 100% dziewczynka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...