Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Frytus, w zeszłym tygodniu miałam robione takie porządne USG przez innego lekarza i też nie wiedział z kim mamy do czynienia.
Aisak takie sytuacje, gdy spodziewasz się dziewczynki a tu chłopczyk lub na odwrót na pewno nie są specjalnie miłe. Najgorzej, jak masz skompletowanę wyprawkę. Mnie najbardziej męczy rodzina, zwłaszcza tatuś dzidziusia i jego rodzina, a dziś po raz kolejny będę musiała im pisać jak mi przykro bo znów nie wiem co noszę w brzucholu :/
Andziucha a w którym tygodniu Ty poznałaś płeć maleństwa? Ooo widzę, że masz zdjęcie profilowe, super!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
wlasnie wrocilam od lekarza z malutka wszystko ok posluchalam serduszka nie mialam usg bo mialam robione 2 tyg temu Mam kiepska morfologie wiec musze zaczac łykać żelazo i witaminki co do witamin to jakie bierzecie bo moja konkretnie nie podala powiedziala ze wszystkie maja zblizony sklad i tyle Rozmawialam rowniez dzisiaj na temat szkoly rodzenia i moja gin mi odradzila ze wzgledu na to ze później na porodówce wychodzi tak ze polozna mowi co masz robic a ty nie wiesz czy wszystko ok bo w szkole uczyli cie inaczej i wychodza pozniej nieprzyjemne sytuacje 🙂 dlatego jednak nie zdecyduje sie chyba na szkole rodzenia bo rzeczywiscie nie ma sensu 🙂 chociaz z drugiej strony powiedziala ze mozna pojsc do szkoly jezeli chce sie dowiedziec na temat dzidziusia ciazy i po porodzie jak sie opiekowac ale to mozna przeczytac w internecie i poogladac rozne stronki Sama nie wiem czy pojde czy tez nie 🙂
Alexia ciesze sie ze wszystko ok 🙂
aisak śliczniutki brzuszek
brechti widocznie dzidzius chce ci zrobic niespodzianke dlatego nic nie pokazuje :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aisak a myślałaś może o zostaniu profesjonalną wizażystką? Jakbyś mi takie rzęsy zrobiła to zatrudniła bym Cię na etat! 😁 😁 😁
No i usta- marzeeeenieee.....

Tak właśnie sprawdzam na necie i to badanie przesiewowe robi się generalnie do 21 tygodnia... U mnie było za późno, ale też moim lekarzom chyba nie zależało na nim bo nic mi nie mówili.... Kurczę, i co by tu zrobić?

Dorka ja chyba nie lubię niespodzianek 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka ja biorę Falvit mama od początku ciąży i jak na razie żadnych problemów z wynikami krwi, są w przystępnej cenie jak na witaminy dla ciezarówek, 60 tabl. ok 25 zł, na dwa miesiące ci starczy, niedawno do kupiłam sobie kwasy omega 3 (tran w tabletkach po prostu ) niby tez powinno sie zażywać w ciąży bo maja korzystny wpływ na rozwój mózgu u dzidzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Aisak a myślałaś może o zostaniu profesjonalną wizażystką? Jakbyś mi takie rzęsy zrobiła to zatrudniła bym Cię na etat! 😁 😁 😁
No i usta- marzeeeenieee.....


ejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj nie nabijaj się ze mnie 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
wydaja mi się ze jedno oko spierdziela na bok hahahahhahaha zezok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też brałam Feminatal, ale 800. Teraz kupiłam sobie Prenatal Classic bo jest tańszy a prawie to samo zawiera. Tyle tylko że biorę również żelazo bo mam anemię (Hemofer) - ono jest na receptę bo i dawka duża, dlatego na razie ten Prenatal stoi ze względu na fakt, że zawiera 428% dziennego zapotrzebowania na żelazo a lepiej nie przesadzić z ilością - i tak mam tzw. "skutki uboczne" o których nie będę się rozwodzić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
taki w kształcie prącia wibrujący w kilku natężeniach najlepiej 😁.... tak marudzę, bo muszę się uczyć a lubię jak mi się z tv świeci ^^
mam w domu wibrator (mama zawsze mnie opieprza jak przypadkiem go znajdzie) bo dostałam go wraz z dmuchanym gościem na 20ste urodziny, ale nie korzystałam jeszcze, kurczę może teraz jest ten czas?? Albo może lepiej nie bo uszkodzę bejbika...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
taki w kształcie prącia wibrujący w kilku natężeniach najlepiej 😁.... tak marudzę, bo muszę się uczyć a lubię jak mi się z tv świeci ^^
mam w domu wibrator (mama zawsze mnie opieprza jak przypadkiem go znajdzie) bo dostałam go wraz z dmuchanym gościem na 20ste urodziny, ale nie korzystałam jeszcze, kurczę może teraz jest ten czas?? Albo może lepiej nie bo uszkodzę bejbika...

ten wibrator musiałby mieć z 50 cm żeby uszkodzić bejbika 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, Ufff wróciłam z tych zakupów. Nie lubię robić zakupów przed świętami - ale kupiłam sobie w C&A fajną sukienkę - taką sylwestrową 🙂
Aisak - świetny bębenek 🙂 Na kwaśnice nie zapraszaj bo ja mam rzut beretem 😁 😁
Brechti - głowa do góry - będzie dobrze - to dopiero będzie niespodzianka jak ci już lekarz powie -taka długo wyczekiwana.
Alexia - ty o maleństwo dbaj a nie fikaj - swoją drogą to głaskanie brzucha to dziwna sprawa - na szczęście ja z tym nie przesadzam 🙂
Padam normalnie taka jestem zmęczona 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
brechti napisał(a):
taki w kształcie prącia wibrujący w kilku natężeniach najlepiej 😁.... tak marudzę, bo muszę się uczyć a lubię jak mi się z tv świeci ^^
mam w domu wibrator (mama zawsze mnie opieprza jak przypadkiem go znajdzie) bo dostałam go wraz z dmuchanym gościem na 20ste urodziny, ale nie korzystałam jeszcze, kurczę może teraz jest ten czas?? Albo może lepiej nie bo uszkodzę bejbika...

ten wibrator musiałby mieć z 50 cm żeby uszkodzić bejbika 😁


Hmm : lol: no to może jednak zasugeruję siostrze, co chciałabym znaleźć pod choinką! 😜

Wiola, gratuluję zakupu, mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu i mi uda się poszopingować!

Właśnie mega wkurzyłam swojego ^^ Zemsta za tą cycatą blond pornstar na fejsbuku 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...