Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
Co Wy z tymi dziewczynkami 🙂? Nie lubicie chlopakow 😉? Dlatego mam wsumie troche mieszane uczucia, bo bylo mi obojetne ale teraz jak sobie pomysle ze kiedys bede miala drugie dziecko i znowu sie okaze ze to chlopak to sie zalamie 🤢 Nie wyobrazam sobie zebym nie miala coreczki kiedys.. Ale strasznie sie ciesze z tego chlopaka 🙂 Mysle ze chyba musialam miec pierwszego boya, jakos tak chyba u mnie bedzie tak lkepiej 🙂


zawsze lepiej miec pierwszego chlopca bo jak bedzie druga dziewczynka to braciszek bedzie jej bronil i sie nia zaopiekuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
NO CO WY 🙂 ! ? Same dziewczynki ??!! To musze troche zdenerwowac Matylde i Wam powiedziec ze niezgadlyscie ! 🤪 CHLOPAK !!


wow super dołączysz do grona nielicznych przyszłych chłopaczków 😁
No przy takiej liczbie dziewuszek to nasze chlopaki beda mkialy branie 😜 !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
Musze sobie jutro kupic jakies witaminki w przystepnej cenie 🙂 a żelazo przepisała mi tardyferon fol 🙂

A jestem ciekawa co do glaskania czy trzymac reki tez nie mozna na brzuchu ??

Dorka mówiłaś że masz niskie żelazo - ile jeśli mogę zapytać? Ja ostatnio miesiąc temu miałam 10,5, dzisiaj też robiłam badanie i na razie czekam na wynik czy mi się po tym Hemoferze poprawiło.



wiesz co nie wiem co wplywa na niskie zelazo ale chyba Hemoglobina ja mam 11 g/dl ale do tego mam niskie erytrocyty 3,35 i hematokryt 32,1 %

A to widzę podobnie jak u mnie 🙂 Nie jestem jedyną anemiczką tutaj 😉



a powiedz mi dala ci jeszcze jakies inne zalecenia odnosnie anemii ?? i mam pytanie odnosnie witamin bo skoro bierzesz witaminy gdzie jest chyba tez zelazo i poza tym dodatkowo zelazo to tak mozna nie za duzo tego ??

No właśnie nie biorę żadnych innych suplementów, bo tam jest żelazo i wolę nie przedobrzyć, ale za to staram się codziennie jeść kiwi albo zielonego grejpfruta albo świeżego ananasa, czasem też mąż wyciska mi sok z pomarańczy, aaa no i sałaty zielonej sporo jem bo tam jest naturalne żelazo. Zobaczymy po wynikach, jutro będę wiedziała 🙂 Lekarka też mówiła, żeby uważać z ilością tego w tabletkach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Co Wy z tymi dziewczynkami 🙂? Nie lubicie chlopakow 😉? Dlatego mam wsumie troche mieszane uczucia, bo bylo mi obojetne ale teraz jak sobie pomysle ze kiedys bede miala drugie dziecko i znowu sie okaze ze to chlopak to sie zalamie 🤢 Nie wyobrazam sobie zebym nie miala coreczki kiedys.. Ale strasznie sie ciesze z tego chlopaka 🙂 Mysle ze chyba musialam miec pierwszego boya, jakos tak chyba u mnie bedzie tak lkepiej 🙂


zawsze lepiej miec pierwszego chlopca bo jak bedzie druga dziewczynka to braciszek bedzie jej bronil i sie nia zaopiekuje 🙂
No lepiej zeby byla druga dziewczynka bo nie przezyje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
Musze sobie jutro kupic jakies witaminki w przystepnej cenie 🙂 a żelazo przepisała mi tardyferon fol 🙂

A jestem ciekawa co do glaskania czy trzymac reki tez nie mozna na brzuchu ??

Dorka mówiłaś że masz niskie żelazo - ile jeśli mogę zapytać? Ja ostatnio miesiąc temu miałam 10,5, dzisiaj też robiłam badanie i na razie czekam na wynik czy mi się po tym Hemoferze poprawiło.



wiesz co nie wiem co wplywa na niskie zelazo ale chyba Hemoglobina ja mam 11 g/dl ale do tego mam niskie erytrocyty 3,35 i hematokryt 32,1 %

A to widzę podobnie jak u mnie 🙂 Nie jestem jedyną anemiczką tutaj 😉



a powiedz mi dala ci jeszcze jakies inne zalecenia odnosnie anemii ?? i mam pytanie odnosnie witamin bo skoro bierzesz witaminy gdzie jest chyba tez zelazo i poza tym dodatkowo zelazo to tak mozna nie za duzo tego ??

No właśnie nie biorę żadnych innych suplementów, bo tam jest żelazo i wolę nie przedobrzyć, ale za to staram się codziennie jeść kiwi albo zielonego grejpfruta albo świeżego ananasa, czasem też mąż wyciska mi sok z pomarańczy, aaa no i sałaty zielonej sporo jem bo tam jest naturalne żelazo. Zobaczymy po wynikach, jutro będę wiedziała 🙂 Lekarka też mówiła, żeby uważać z ilością tego w tabletkach


ale wczesniej chyba pisalas cos ze bierzesz prenatal classic tak ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
Musze sobie jutro kupic jakies witaminki w przystepnej cenie 🙂 a żelazo przepisała mi tardyferon fol 🙂

A jestem ciekawa co do glaskania czy trzymac reki tez nie mozna na brzuchu ??

Dorka mówiłaś że masz niskie żelazo - ile jeśli mogę zapytać? Ja ostatnio miesiąc temu miałam 10,5, dzisiaj też robiłam badanie i na razie czekam na wynik czy mi się po tym Hemoferze poprawiło.



wiesz co nie wiem co wplywa na niskie zelazo ale chyba Hemoglobina ja mam 11 g/dl ale do tego mam niskie erytrocyty 3,35 i hematokryt 32,1 %

A to widzę podobnie jak u mnie 🙂 Nie jestem jedyną anemiczką tutaj 😉



a powiedz mi dala ci jeszcze jakies inne zalecenia odnosnie anemii ?? i mam pytanie odnosnie witamin bo skoro bierzesz witaminy gdzie jest chyba tez zelazo i poza tym dodatkowo zelazo to tak mozna nie za duzo tego ??

No właśnie nie biorę żadnych innych suplementów, bo tam jest żelazo i wolę nie przedobrzyć, ale za to staram się codziennie jeść kiwi albo zielonego grejpfruta albo świeżego ananasa, czasem też mąż wyciska mi sok z pomarańczy, aaa no i sałaty zielonej sporo jem bo tam jest naturalne żelazo. Zobaczymy po wynikach, jutro będę wiedziała 🙂 Lekarka też mówiła, żeby uważać z ilością tego w tabletkach


ale wczesniej chyba pisalas cos ze bierzesz prenatal classic tak ??

Brałam Feminatal a kupiłam sobie Prenatal i póki co stoi nie używany 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
Musze sobie jutro kupic jakies witaminki w przystepnej cenie 🙂 a żelazo przepisała mi tardyferon fol 🙂

A jestem ciekawa co do glaskania czy trzymac reki tez nie mozna na brzuchu ??

Dorka mówiłaś że masz niskie żelazo - ile jeśli mogę zapytać? Ja ostatnio miesiąc temu miałam 10,5, dzisiaj też robiłam badanie i na razie czekam na wynik czy mi się po tym Hemoferze poprawiło.



wiesz co nie wiem co wplywa na niskie zelazo ale chyba Hemoglobina ja mam 11 g/dl ale do tego mam niskie erytrocyty 3,35 i hematokryt 32,1 %

A to widzę podobnie jak u mnie 🙂 Nie jestem jedyną anemiczką tutaj 😉



a powiedz mi dala ci jeszcze jakies inne zalecenia odnosnie anemii ?? i mam pytanie odnosnie witamin bo skoro bierzesz witaminy gdzie jest chyba tez zelazo i poza tym dodatkowo zelazo to tak mozna nie za duzo tego ??

No właśnie nie biorę żadnych innych suplementów, bo tam jest żelazo i wolę nie przedobrzyć, ale za to staram się codziennie jeść kiwi albo zielonego grejpfruta albo świeżego ananasa, czasem też mąż wyciska mi sok z pomarańczy, aaa no i sałaty zielonej sporo jem bo tam jest naturalne żelazo. Zobaczymy po wynikach, jutro będę wiedziała 🙂 Lekarka też mówiła, żeby uważać z ilością tego w tabletkach


ale wczesniej chyba pisalas cos ze bierzesz prenatal classic tak ??

Brałam Feminatal a kupiłam sobie Prenatal i póki co stoi nie używany 🙂


aha ja tez sie wlasnie zastanawiam czy brac chociaz moja powiedziala ze moge brac inne witaminy ale nie zapytalam o to zeby nie przedobrzyc chociaz w Falvit jest tylko 14 mg a w Prenatal az 60 mg moze kupie sobie ten falvit bo jest nie wielka ilosc tego zelaza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
Musze sobie jutro kupic jakies witaminki w przystepnej cenie 🙂 a żelazo przepisała mi tardyferon fol 🙂

A jestem ciekawa co do glaskania czy trzymac reki tez nie mozna na brzuchu ??

Dorka mówiłaś że masz niskie żelazo - ile jeśli mogę zapytać? Ja ostatnio miesiąc temu miałam 10,5, dzisiaj też robiłam badanie i na razie czekam na wynik czy mi się po tym Hemoferze poprawiło.



wiesz co nie wiem co wplywa na niskie zelazo ale chyba Hemoglobina ja mam 11 g/dl ale do tego mam niskie erytrocyty 3,35 i hematokryt 32,1 %

A to widzę podobnie jak u mnie 🙂 Nie jestem jedyną anemiczką tutaj 😉



a powiedz mi dala ci jeszcze jakies inne zalecenia odnosnie anemii ?? i mam pytanie odnosnie witamin bo skoro bierzesz witaminy gdzie jest chyba tez zelazo i poza tym dodatkowo zelazo to tak mozna nie za duzo tego ??

No właśnie nie biorę żadnych innych suplementów, bo tam jest żelazo i wolę nie przedobrzyć, ale za to staram się codziennie jeść kiwi albo zielonego grejpfruta albo świeżego ananasa, czasem też mąż wyciska mi sok z pomarańczy, aaa no i sałaty zielonej sporo jem bo tam jest naturalne żelazo. Zobaczymy po wynikach, jutro będę wiedziała 🙂 Lekarka też mówiła, żeby uważać z ilością tego w tabletkach


ale wczesniej chyba pisalas cos ze bierzesz prenatal classic tak ??

Brałam Feminatal a kupiłam sobie Prenatal i póki co stoi nie używany 🙂


aha ja tez sie wlasnie zastanawiam czy brac chociaz moja powiedziala ze moge brac inne witaminy ale nie zapytalam o to zeby nie przedobrzyc chociaz w Falvit jest tylko 14 mg a w Prenatal az 60 mg moze kupie sobie ten falvit bo jest nie wielka ilosc tego zelaza 🙂

Wiesz co - zawsze lepiej zapytać lekarza 🙂 Tak myślę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
Musze sobie jutro kupic jakies witaminki w przystepnej cenie 🙂 a żelazo przepisała mi tardyferon fol 🙂

A jestem ciekawa co do glaskania czy trzymac reki tez nie mozna na brzuchu ??

Dorka mówiłaś że masz niskie żelazo - ile jeśli mogę zapytać? Ja ostatnio miesiąc temu miałam 10,5, dzisiaj też robiłam badanie i na razie czekam na wynik czy mi się po tym Hemoferze poprawiło.



wiesz co nie wiem co wplywa na niskie zelazo ale chyba Hemoglobina ja mam 11 g/dl ale do tego mam niskie erytrocyty 3,35 i hematokryt 32,1 %

A to widzę podobnie jak u mnie 🙂 Nie jestem jedyną anemiczką tutaj 😉



a powiedz mi dala ci jeszcze jakies inne zalecenia odnosnie anemii ?? i mam pytanie odnosnie witamin bo skoro bierzesz witaminy gdzie jest chyba tez zelazo i poza tym dodatkowo zelazo to tak mozna nie za duzo tego ??

No właśnie nie biorę żadnych innych suplementów, bo tam jest żelazo i wolę nie przedobrzyć, ale za to staram się codziennie jeść kiwi albo zielonego grejpfruta albo świeżego ananasa, czasem też mąż wyciska mi sok z pomarańczy, aaa no i sałaty zielonej sporo jem bo tam jest naturalne żelazo. Zobaczymy po wynikach, jutro będę wiedziała 🙂 Lekarka też mówiła, żeby uważać z ilością tego w tabletkach


ale wczesniej chyba pisalas cos ze bierzesz prenatal classic tak ??

Brałam Feminatal a kupiłam sobie Prenatal i póki co stoi nie używany 🙂


aha ja tez sie wlasnie zastanawiam czy brac chociaz moja powiedziala ze moge brac inne witaminy ale nie zapytalam o to zeby nie przedobrzyc chociaz w Falvit jest tylko 14 mg a w Prenatal az 60 mg moze kupie sobie ten falvit bo jest nie wielka ilosc tego zelaza 🙂

Wiesz co - zawsze lepiej zapytać lekarza 🙂 Tak myślę...


w sumie tak zadzwonie do niej i sie zapytam najwyzej czy moge brac to i to 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szyszkonella napisał(a):
Dziewczyny jakiego kremu przeciw rozstępom używacie?
Pojawiły się Wam już pierwsze rozstępy?
Ja tez nie mam i uzywam oliwki przeciw rozstepom z babydream z rosmanna, czytalam o niej same pozytywne opinie, wg mnie jest swietna i tania i do tego mustela 9 miesiecy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...