Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

generalnie leczy się to maściami sterydowymi: jak ktoś nie jest w ciąży. Jak ktoś jest, to niestety: może sobie tylko wapn łykać, żeby się nie drapać. W nizoralu się kąpać i mydłem dla dzieci nacierać. No, mogę sobie jeszcze witaminę c łyknąć. W poniedziałek mam wizytę u drugiego jeszcze dermatologa w Damianie, więc liczę na fachowość. A w weekend skonsultuje się jeszcze z mamą mojej koleżanki: też dermatolog.
To podobno jest jak katar: samo przyszło samo pójdzie, tylko kużwa nie wiadomo kiedy pójdzie !!
BO JA BRECHTI JESTEM NO STRESSSSS 😁
Ktoś pytał jak się objawia: ot maleńkie czerwone swędzące kropeczki na początku na brzuchu, po 2 tygodniach wysypują cię wszędzie oprócz twarzy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
No właśnie Tutliputli? Jak to się leczy??

Ja sobie właśnie domowe SPA zrobiłam, ogoliłam kłaki, zrobiłam delikatny peeling, wtarłam kremy, oliwki i inne duperele a teraz chyba idę w kimono 🙂


ale depilacja jest co raz trudniejsza nie wiem co bedzie potem ;p

Depilacja to jeszcze pół biedy - ja sobie paznokci u stóp nie mogę obciąć, niedługo panele porysuje 😁
POKAZ W KONCU SWOJ BRZUCHOL !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
generalnie leczy się to maściami sterydowymi: jak ktoś nie jest w ciąży. Jak ktoś jest, to niestety: może sobie tylko wapn łykać, żeby się nie drapać. W nizoralu się kąpać i mydłem dla dzieci nacierać. No, mogę sobie jeszcze witaminę c łyknąć. W poniedziałek mam wizytę u drugiego jeszcze dermatologa w Damianie, więc liczę na fachowość. A w weekend skonsultuje się jeszcze z mamą mojej koleżanki: też dermatolog.
To podobno jest jak katar: samo przyszło samo pójdzie, tylko kużwa nie wiadomo kiedy pójdzie !!
BO JA BRECHTI JESTEM NO STRESSSSS 😁
Ktoś pytał jak się objawia: ot maleńkie czerwone swędzące kropeczki na początku na brzuchu, po 2 tygodniach wysypują cię wszędzie oprócz twarzy 😞
To kurestwo... wspolczuje i powodzenia w walce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się golę na czuja, jak drapie to kosze dalej ☺️ ☺️ a z kopytkami to już do kosmetyczki na pedikjur biegam ☺️

( załamana nie oznacza przecież zaniedbanej: poza tym co bardziej może człowieka odstresować jak nie domowe SPA ? )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
No właśnie Tutliputli? Jak to się leczy??

Ja sobie właśnie domowe SPA zrobiłam, ogoliłam kłaki, zrobiłam delikatny peeling, wtarłam kremy, oliwki i inne duperele a teraz chyba idę w kimono 🙂


ale depilacja jest co raz trudniejsza nie wiem co bedzie potem ;p

Depilacja to jeszcze pół biedy - ja sobie paznokci u stóp nie mogę obciąć, niedługo panele porysuje 😁
POKAZ W KONCU SWOJ BRZUCHOL !!

NO WAY 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti tak już jest wszystko ok a w sumie jutro się okaże bo jutro idę sprawdzić... i od razu pokazać wyniki z glukozy ale z nią wszystko ok

tyska_1 to Ty masz inne... pewnie podobne do tampona ale tabletki już nie musisz wyciągać... :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
No właśnie Tutliputli? Jak to się leczy??

Ja sobie właśnie domowe SPA zrobiłam, ogoliłam kłaki, zrobiłam delikatny peeling, wtarłam kremy, oliwki i inne duperele a teraz chyba idę w kimono 🙂


ale depilacja jest co raz trudniejsza nie wiem co bedzie potem ;p

Depilacja to jeszcze pół biedy - ja sobie paznokci u stóp nie mogę obciąć, niedługo panele porysuje 😁
POKAZ W KONCU SWOJ BRZUCHOL !!

NO WAY 🙂
NO NIE BADZ PIPKA !! 🙂 Czemuz to 'NO WAY" 🙂?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja z bikini nie mam problemu, też na czuja walę xD To samo z pazurkami, chociaż ostatnio mój tłusty brzuch zaczął przeszkadzać 😠 Wiecie, że jak stanęłam dziś w kolejce z pierwszeństwem, to jakaś babcia za mną mi pojechała, że taka młoda i się pcham 😮 Wcale się nie pchałam, miałam prawo tam stać z moimi UWAGA dwoma produktami a nie jak ona calym wózkiem. A jak powiedziałam, że młoda i w ciąży to powiedziała, że teraz wszystkie tak gadają 😮 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojej jaki ma Pani Pani Tyśko piekny brzunio!!!! ja w 21 tyg byłam płassska ! ale PIĘKNIE

ale mnei na sentymenty wzieło... to przez to ze dziś robiłam porządki w szafie i wywalałam za małe ciuszki Mirabelki mojej... i sie poryczałam 🙂)

ojj dziewczyki ślicznie wyglądacie życzymy duzo duzo duzo zdrówka, i krótkiego porodu!!!!!


tak przypadkowo weszłam na Wasze forum, proszę się nie gniewac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniusiuniuniawins napisał(a):
ojej jaki ma Pani Pani Tyśko piekny brzunio!!!! ja w 21 tyg byłam płassska ! ale PIĘKNIE

ale mnei na sentymenty wzieło... to przez to ze dziś robiłam porządki w szafie i wywalałam za małe ciuszki Mirabelki mojej... i sie poryczałam 🙂)

ojj dziewczyki ślicznie wyglądacie życzymy duzo duzo duzo zdrówka, i krótkiego porodu!!!!!


tak przypadkowo weszłam na Wasze forum, proszę się nie gniewac 🙂
Witamy witamy 🙂 I dziekuje za komplement. Slodka buzka na tym zdjeciu 🙂 Ja sie dzisiaj dowiedzialam ze bede miala synusia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
O cholera Eunia nazywaja sie pimafucin i wygladaja w opakowaniu jak MALE RAKIETY !!! 😲 Co to ma byc???

Ohoho, moja wyobraźnia została poruszona 😎 😎 😎
Hehe 🙂 No zebym ja sie nie pobudzila wsuwajac to do srodeczka 🤪 Bo dosyc to dduze 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ooo o gratuluje.... ja chciałam syna... jak sie dowiedziałam ze bedzie cipunia to tak płakałam byłam tak zła... 2dni histerii heh no głupek no ... a później śmiałam sie sama z siebie, ze swojej głupoty.... no i jak zaczęłam kupować różowe ciuszki... ohhhh bezcenne...

ale GRATULACJE!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
brechti napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
O cholera Eunia nazywaja sie pimafucin i wygladaja w opakowaniu jak MALE RAKIETY !!! 😲 Co to ma byc???

Ohoho, moja wyobraźnia została poruszona 😎 😎 😎
Hehe 🙂 No zebym ja sie nie pobudzila wsuwajac to do srodeczka 🤪 Bo dosyc to dduze 🤪


Lubię duże! Można to bez recepty dostać? Ale czad 😁 😁 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniusiuniuniawins napisał(a):
ooo o gratuluje.... ja chciałam syna... jak sie dowiedziałam ze bedzie cipunia to tak płakałam byłam tak zła... 2dni histerii heh no głupek no ... a później śmiałam sie sama z siebie, ze swojej głupoty.... no i jak zaczęłam kupować różowe ciuszki... ohhhh bezcenne...

ale GRATULACJE!!



ja bardzo marzyłam o dziewczynce i się udało, no chyba ze sie zmieni jeszcze w chlopaka. pierwsze obojetnie jakie byle by nie było dwóch chłopaków haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniusiuniuniawins napisał(a):
ooo o gratuluje.... ja chciałam syna... jak sie dowiedziałam ze bedzie cipunia to tak płakałam byłam tak zła... 2dni histerii heh no głupek no ... a później śmiałam sie sama z siebie, ze swojej głupoty.... no i jak zaczęłam kupować różowe ciuszki... ohhhh bezcenne...

ale GRATULACJE!!

A ja z kolei mam mieszane uczucia bo niby chcialam syna ale jak drugiej nie bede miala dziewczynki to sie zalamie !! Z samymi chlopami na starosc zostac to wiadomo jak to jest z chlopami 🙂 A corcia to zawsze corcia 🙂 Inne relacje, ale my tu tez mamy taka ktora przezyc nie moze tej malej cipki w swojej macicy 🙂 Strasznie pragnela chlopaka i sie zawiodla.. no ale przejdzie jej napewno 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
brechti napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
O cholera Eunia nazywaja sie pimafucin i wygladaja w opakowaniu jak MALE RAKIETY !!! 😲 Co to ma byc???

Ohoho, moja wyobraźnia została poruszona 😎 😎 😎
Hehe 🙂 No zebym ja sie nie pobudzila wsuwajac to do srodeczka 🤪 Bo dosyc to dduze 🤪


Lubię duże! Można to bez recepty dostać? Ale czad 😁 😁 🤪 🤪 🤪
No wlasnie nie !! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniusiuniuniawins napisał(a):
ooo o gratuluje.... ja chciałam syna... jak sie dowiedziałam ze bedzie cipunia to tak płakałam byłam tak zła... 2dni histerii heh no głupek no ... a później śmiałam sie sama z siebie, ze swojej głupoty.... no i jak zaczęłam kupować różowe ciuszki... ohhhh bezcenne...

ale GRATULACJE!!



I jak dziewuszka się sprawuje? Ja niestety nie znam płci swojego malucha :/ Przez to wcale nie gadam z moim brzuchem, bo nie chce się odzywać per ej ty a groszek już mi się trochę znudził...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja dzisiaj szaleje teraz w brzuchu chyba to przez wizyte 🙂 i podnioslam bluzke i tak patrzylam na kopniaczki bo chcialam zobaczyc czy cos widac bo zawsze tylko reka trzymalam i czulam i najwazniejsze widzialam falujacy brzuszek takie male kopniaczki hihi 😁 😁 😁 😁 😁 super sprawa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...