Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Wlasnie sie skapnelam ze wszystkie ktore tu teraz jestescie obecne bedziecie miec dziewczynki ! Normalnie epidemia kobiet.. tylko ja mam jaja w swojej macicy 😜


hehe i jak to jest mieć jaja 😁
Jakbym bylka obojnakiem 😮 Zartowalam 🤪 Ale se rodzynka wychodowalam, wszedzie dziewuchy, wychowam sobie podrywacza !



przynajmniej bedzie mial w czym wybierac moze jakis casting :P
Jak najbardziej. Bedzie to wysoki brunet o niebieskich oczach 🙃 Zapraszam ! 🤪



moja pewnie bedzie blondynka o niebieskich albo zielonych oczach 🙂 bo oboje mamy blond wlosy tylko ja mam zielone oczy a on niebieskie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Wlasnie sie skapnelam ze wszystkie ktore tu teraz jestescie obecne bedziecie miec dziewczynki ! Normalnie epidemia kobiet.. tylko ja mam jaja w swojej macicy 😜


hehe i jak to jest mieć jaja 😁
Jakbym bylka obojnakiem 😮 Zartowalam 🤪 Ale se rodzynka wychodowalam, wszedzie dziewuchy, wychowam sobie podrywacza !



przynajmniej bedzie mial w czym wybierac moze jakis casting :P
Jak najbardziej. Bedzie to wysoki brunet o niebieskich oczach 🙃 Zapraszam ! 🤪



moja pewnie bedzie blondynka o niebieskich albo zielonych oczach 🙂 bo oboje mamy blond wlosy tylko ja mam zielone oczy a on niebieskie 🙂
BIERE W CIEMNO ! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Wlasnie sie skapnelam ze wszystkie ktore tu teraz jestescie obecne bedziecie miec dziewczynki ! Normalnie epidemia kobiet.. tylko ja mam jaja w swojej macicy 😜


hehe i jak to jest mieć jaja 😁
Jakbym bylka obojnakiem 😮 Zartowalam 🤪 Ale se rodzynka wychodowalam, wszedzie dziewuchy, wychowam sobie podrywacza !



przynajmniej bedzie mial w czym wybierac moze jakis casting :P
Jak najbardziej. Bedzie to wysoki brunet o niebieskich oczach 🙃 Zapraszam ! 🤪

No ja nie wiem, nie wiem - ja mam mieć Julię - więc jak na Julię przystało musi być Romeo 😁 Ciężko będzie sprostać hihi 😁
Moze byc i Romeo , mamusia zrobi co trzeba ! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Załamana jestem 😞 😞 😞 😞
zdiagnozowano mi to swędzenie: ot zostałam nosicielką trudnego w leczeniu trądziku. Trudnego bo leczenie trwa ok 2 miesięcy...Powód: stres, osłabienie organizmu i zmiany pogodowe..



uuuu wspolczuje ale czyms masz to smarowac czy jakies tabletki brac musisz ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Załamana jestem 😞 😞 😞 😞
zdiagnozowano mi to swędzenie: ot zostałam nosicielką trudnego w leczeniu trądziku. Trudnego bo leczenie trwa ok 2 miesięcy...Powód: stres, osłabienie organizmu i zmiany pogodowe..
O kurka ... i co teraz??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Załamana jestem 😞 😞 😞 😞
zdiagnozowano mi to swędzenie: ot zostałam nosicielką trudnego w leczeniu trądziku. Trudnego bo leczenie trwa ok 2 miesięcy...Powód: stres, osłabienie organizmu i zmiany pogodowe..

A jak się leczy to dziadostwo? 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola1983 napisał(a):
No właśnie Tutliputli? Jak to się leczy??

Ja sobie właśnie domowe SPA zrobiłam, ogoliłam kłaki, zrobiłam delikatny peeling, wtarłam kremy, oliwki i inne duperele a teraz chyba idę w kimono 🙂


ale depilacja jest co raz trudniejsza nie wiem co bedzie potem ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eunia91 napisał(a):
Hej dziewczyny....
U mnie ostatnio zdiagnozowano grzybicze zapalenie i musiałam brać tabletki dowcipne... Bleeeee 😠 ochyda....
😞
Ja dostalam wlasnie dzisiaj takie tabletki ale zapobiegawczo bo lejkarz stwierdzil ze kobiety w ciazy przy przyjmoaniu antybiotykow zazwyczaj zapadaja na zapalenie grzybicze.. wiec dostalam od razu tabletki, wlasnie dzisiaj aplikuje pierwsza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eunia91 napisał(a):
Dorka to było okropne swędzenie tam a jak się papierem podtarłam to piekło jak cholercia..... A poza tym takie serowate upławy... I ból w po seksie... auuuu.........


bardzo Ci współczuje pewnie stresowałaś się tym 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
No właśnie Tutliputli? Jak to się leczy??

Ja sobie właśnie domowe SPA zrobiłam, ogoliłam kłaki, zrobiłam delikatny peeling, wtarłam kremy, oliwki i inne duperele a teraz chyba idę w kimono 🙂


ale depilacja jest co raz trudniejsza nie wiem co bedzie potem ;p

JEZUU ! Tez to dzisiaj zauwazylam jak sie stroilam do lekarza 🤪 Masakraaa !! Jeszcze chwila i bede prosic meza o robienie fryzurek tam na dole 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
No właśnie Tutliputli? Jak to się leczy??

Ja sobie właśnie domowe SPA zrobiłam, ogoliłam kłaki, zrobiłam delikatny peeling, wtarłam kremy, oliwki i inne duperele a teraz chyba idę w kimono 🙂


ale depilacja jest co raz trudniejsza nie wiem co bedzie potem ;p

Depilacja to jeszcze pół biedy - ja sobie paznokci u stóp nie mogę obciąć, niedługo panele porysuje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...