Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

łiiiiiiii 😁 moja mała ma czkawke 🙃 🙃 🙃 ależ fajowe uczucie
w ogóle wczoraj dostałam kolejny wór ciuszków.. są tak śliczne! niektóre nawet jeszcze z metkami.
i Maja ma już nawet strój na plaże 🙃 Ciotka mojego przysłała nam różowe body calvina claina 😁 mamy już tyle śpioszków, że nie zdążymy przechodzić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Mamy patrzec na te 79 w niku??

Yes 🙂
Kochana to normalnie ogromny szacun bo w zyciu bym nie powiedziala patrzac na te zdjecia ze jestes po 30 🙂 Normalnie szok..

A dziękuję za komplement 🙂 Jestem dobrze zakonserwowana 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuu to chyba ja jestem najmłodsza mam 22 lata a 23 stycznia będę już o rok do przodu 🙂 Przeczytałam wszystko ale sie rozpisałyście 🙂 zmartwił mnie wpis o tym twardnieniu brzucha itp 😞 TYSKA gratuluje chłopca- fajnie wiedzieć co tam w brzusiu siedzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
uuu to chyba ja jestem najmłodsza mam 22 lata a 23 stycznia będę już o rok do przodu 🙂 Przeczytałam wszystko ale sie rozpisałyście 🙂 zmartwił mnie wpis o tym twardnieniu brzucha itp 😞 TYSKA gratuluje chłopca- fajnie wiedzieć co tam w brzusiu siedzi 🙂
No pewnie ze fajnie 🙂 Przynajmniej moge wybrac rzeczy do kupienia z dwoch mozliwych jakie sobie wymyslilam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dziś w końcu zobaczyłam taki falującu brzuszek jak mnie malutka kopała 🙂 cudowne uczucie. ale tez mam łożysko na przedniej części brzucha i pewnie będę słabiej odczuwać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
Alexia - a co?? 😁 😁 😁 Chciala bys objac nas opieka jako najstarsza z "bractwa"? 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

Pisząc "chciałabym" miałam na myśli, że chciałabym, żeby był tu ktoś starszy ode mnie... więc proszę się tu nie pastwić nad moim wiekiem 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Wlasnie sie skapnelam ze wszystkie ktore tu teraz jestescie obecne bedziecie miec dziewczynki ! Normalnie epidemia kobiet.. tylko ja mam jaja w swojej macicy 😜


hehe i jak to jest mieć jaja 😁
Jakbym bylka obojnakiem 😮 Zartowalam 🤪 Ale se rodzynka wychodowalam, wszedzie dziewuchy, wychowam sobie podrywacza !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
uciekam mąż mnie woła 🙂 znów będę do tyłu 20 stron

A mój poszedł na wigilię firmową i pewnie szybko nie wróci, w dodatku jak już wróci to będę miała izbę wytrzeźwień a nie sypialnię, ojjj dostanie OPR że dziecko musi opary wdychać 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Wlasnie sie skapnelam ze wszystkie ktore tu teraz jestescie obecne bedziecie miec dziewczynki ! Normalnie epidemia kobiet.. tylko ja mam jaja w swojej macicy 😜


hehe i jak to jest mieć jaja 😁
Jakbym bylka obojnakiem 😮 Zartowalam 🤪 Ale se rodzynka wychodowalam, wszedzie dziewuchy, wychowam sobie podrywacza !



przynajmniej bedzie mial w czym wybierac moze jakis casting :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Wlasnie sie skapnelam ze wszystkie ktore tu teraz jestescie obecne bedziecie miec dziewczynki ! Normalnie epidemia kobiet.. tylko ja mam jaja w swojej macicy 😜


hehe i jak to jest mieć jaja 😁
Jakbym bylka obojnakiem 😮 Zartowalam 🤪 Ale se rodzynka wychodowalam, wszedzie dziewuchy, wychowam sobie podrywacza !



przynajmniej bedzie mial w czym wybierac moze jakis casting :P
Jak najbardziej. Bedzie to wysoki brunet o niebieskich oczach 🙃 Zapraszam ! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załamana jestem 😞 😞 😞 😞
zdiagnozowano mi to swędzenie: ot zostałam nosicielką trudnego w leczeniu trądziku. Trudnego bo leczenie trwa ok 2 miesięcy...Powód: stres, osłabienie organizmu i zmiany pogodowe..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Wlasnie sie skapnelam ze wszystkie ktore tu teraz jestescie obecne bedziecie miec dziewczynki ! Normalnie epidemia kobiet.. tylko ja mam jaja w swojej macicy 😜


hehe i jak to jest mieć jaja 😁
Jakbym bylka obojnakiem 😮 Zartowalam 🤪 Ale se rodzynka wychodowalam, wszedzie dziewuchy, wychowam sobie podrywacza !



przynajmniej bedzie mial w czym wybierac moze jakis casting :P
Jak najbardziej. Bedzie to wysoki brunet o niebieskich oczach 🙃 Zapraszam ! 🤪

No ja nie wiem, nie wiem - ja mam mieć Julię - więc jak na Julię przystało musi być Romeo 😁 Ciężko będzie sprostać hihi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...