Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
szyszkonella napisał(a):
Dziewczyny jakiego kremu przeciw rozstępom używacie?
Pojawiły się Wam już pierwsze rozstępy?

Ja nie mam ani jednego i oby tak zostało a używam Pharmaceris Foliacti - kosztuje coś ok 40-45 zł


sporo placisz za pharmaceris ja znalazlam w aptece Kwiaty Polskie i zaplacilam 30 zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja i tak pewnie bede miala w koncu bo u mnie wszyscy w rodzinie maja okropne roztepy dlatego tak dlugo studiowalam o kosmetykach ktore moga mi ewentualnie zmiejszyc ich wystepowanie albo zlagodzic, wyczytalam o ze oliwka niby to podstawa w zapobiegabniu rozstepow, pisalo tak wielu lekarzy i kobiet ktore to sprawdzily, wiec kupilam oliwke, ze wszystkiego co ludzie polecali na wszelkich forach wybralam te z rosmanna. A sama kiedys czytalam duzo dobrego o musteli wiec postanowilam sobie ze jak bede w ciazy to sobie napewno kupie, tak tez zrobilam. Narazie mam ladny brzuszek i calkiem gladziutki, ale srobie sobie jeszcze codziennie chlodne i cieple prysznice na brzuch, na zmiane, slyszalam w tv gdzies w jakims programie dla mam ze taki sposb swietnie hartuje brzuch i lepiej sie on przygotowuje na rozciaganie, wiec jestem twarda i mimo ze mi zimno codziennie tak robie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
Ja i tak pewnie bede miala w koncu bo u mnie wszyscy w rodzinie maja okropne roztepy dlatego tak dlugo studiowalam o kosmetykach ktore moga mi ewentualnie zmiejszyc ich wystepowanie albo zlagodzic, wyczytalam o ze oliwka niby to podstawa w zapobiegabniu rozstepow, pisalo tak wielu lekarzy i kobiet ktore to sprawdzily, wiec kupilam oliwke, ze wszystkiego co ludzie polecali na wszelkich forach wybralam te z rosmanna. A sama kiedys czytalam duzo dobrego o musteli wiec postanowilam sobie ze jak bede w ciazy to sobie napewno kupie, tak tez zrobilam. Narazie mam ladny brzuszek i calkiem gladziutki, ale srobie sobie jeszcze codziennie chlodne i cieple prysznice na brzuch, na zmiane, slyszalam w tv gdzies w jakims programie dla mam ze taki sposb swietnie hartuje brzuch i lepiej sie on przygotowuje na rozciaganie, wiec jestem twarda i mimo ze mi zimno codziennie tak robie 🙂



a takie kąpiele nie zaszkodzą dziecku w jakiś sposób ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
szyszkonella napisał(a):
Dziewczyny jakiego kremu przeciw rozstępom używacie?
Pojawiły się Wam już pierwsze rozstępy?

Ja nie mam ani jednego i oby tak zostało a używam Pharmaceris Foliacti - kosztuje coś ok 40-45 zł


sporo placisz za pharmaceris ja znalazlam w aptece Kwiaty Polskie i zaplacilam 30 zł

Pamiętaj, że ja mieszkam w Warszawie, tu wszystko jest droższe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
Widocznie nie skoro polecali w je w programie dla kobiet w ciazy przeciw rozstepom 🙂 Zreszta nie sa to zimne i gorace kapiele tylko zastrzegly te kobiety ze maja byc chlodne i cieple, by Bbron Boze nie byly wlasnie zimne i gorace


aha to spoko myslalm ze to nie byl program dla ciezarnych 🙂 a juz myslalam ze mrozisz i gotujesz maluszka hehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie 2 kg.. wlasnie dzisiaj sie pytalam lekarza czy to normalne ze tak malo przybieram. Stwierdzil ze narazie wszystko jest jak nalezy i ze nie mam sie czym przejmowac. Powinnam najmniej porzybrac 6 kg i stwierdzil ze poznoiej powinnam zaczac wiecej przybierac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
szyszkonella napisał(a):
Dziewczyny jakiego kremu przeciw rozstępom używacie?
Pojawiły się Wam już pierwsze rozstępy?

Ja nie mam ani jednego i oby tak zostało a używam Pharmaceris Foliacti - kosztuje coś ok 40-45 zł


sporo placisz za pharmaceris ja znalazlam w aptece Kwiaty Polskie i zaplacilam 30 zł

Pamiętaj, że ja mieszkam w Warszawie, tu wszystko jest droższe 🙂



rzeczywiscie zapomnialam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Widocznie nie skoro polecali w je w programie dla kobiet w ciazy przeciw rozstepom 🙂 Zreszta nie sa to zimne i gorace kapiele tylko zastrzegly te kobiety ze maja byc chlodne i cieple, by Bbron Boze nie byly wlasnie zimne i gorace


aha to spoko myslalm ze to nie byl program dla ciezarnych 🙂 a juz myslalam ze mrozisz i gotujesz maluszka hehe 😁
Hehe no chyba ze mnie zdenerwuje to mu urzadze zimny prysznic by sie uspokoil 😜 Zartuje oczywiscie, ja zazwyczaj biore zbyt cieply prysznic wiec dla ciala skory i mojego zdrowia sa lepsze te chlodne prysznice, ale robie tylko pare serii pod koniec wiec za dlugo sie nie mecze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Widocznie nie skoro polecali w je w programie dla kobiet w ciazy przeciw rozstepom 🙂 Zreszta nie sa to zimne i gorace kapiele tylko zastrzegly te kobiety ze maja byc chlodne i cieple, by Bbron Boze nie byly wlasnie zimne i gorace


aha to spoko myslalm ze to nie byl program dla ciezarnych 🙂 a juz myslalam ze mrozisz i gotujesz maluszka hehe 😁
Hehe no chyba ze mnie zdenerwuje to mu urzadze zimny prysznic by sie uspokoil 😜 Zartuje oczywiscie, ja zazwyczaj biore zbyt cieply prysznic wiec dla ciala skory i mojego zdrowia sa lepsze te chlodne prysznice, ale robie tylko pare serii pod koniec wiec za dlugo sie nie mecze 🙂


ja kiedys probowalam zrobic sobie takie kapiele ale nie wytrzymalam nawet jednej serii 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Widocznie nie skoro polecali w je w programie dla kobiet w ciazy przeciw rozstepom 🙂 Zreszta nie sa to zimne i gorace kapiele tylko zastrzegly te kobiety ze maja byc chlodne i cieple, by Bbron Boze nie byly wlasnie zimne i gorace


aha to spoko myslalm ze to nie byl program dla ciezarnych 🙂 a juz myslalam ze mrozisz i gotujesz maluszka hehe 😁
Hehe no chyba ze mnie zdenerwuje to mu urzadze zimny prysznic by sie uspokoil 😜 Zartuje oczywiscie, ja zazwyczaj biore zbyt cieply prysznic wiec dla ciala skory i mojego zdrowia sa lepsze te chlodne prysznice, ale robie tylko pare serii pod koniec wiec za dlugo sie nie mecze 🙂


ja kiedys probowalam zrobic sobie takie kapiele ale nie wytrzymalam nawet jednej serii 🙂
Uwierz mi ze ja jestem tez z tych co takicxh rzeczy nie wytrzymuje i nie zrobia tego mimo najgorszych mysli a propo cellulitu czy obwislej skory 🙂 Ale teraz to mozesz sobie wyobrazic jak mnie przerazaja rozstepy i obwisla skora na brzuchu po ciazy ktora ma zostac na cale zycie.. jedyna rzecz ktora mnie motywuje do takich posiwecej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Widocznie nie skoro polecali w je w programie dla kobiet w ciazy przeciw rozstepom 🙂 Zreszta nie sa to zimne i gorace kapiele tylko zastrzegly te kobiety ze maja byc chlodne i cieple, by Bbron Boze nie byly wlasnie zimne i gorace


aha to spoko myslalm ze to nie byl program dla ciezarnych 🙂 a juz myslalam ze mrozisz i gotujesz maluszka hehe 😁
Hehe no chyba ze mnie zdenerwuje to mu urzadze zimny prysznic by sie uspokoil 😜 Zartuje oczywiscie, ja zazwyczaj biore zbyt cieply prysznic wiec dla ciala skory i mojego zdrowia sa lepsze te chlodne prysznice, ale robie tylko pare serii pod koniec wiec za dlugo sie nie mecze 🙂


ja kiedys probowalam zrobic sobie takie kapiele ale nie wytrzymalam nawet jednej serii 🙂
Uwierz mi ze ja jestem tez z tych co takicxh rzeczy nie wytrzymuje i nie zrobia tego mimo najgorszych mysli a propo cellulitu czy obwislej skory 🙂 Ale teraz to mozesz sobie wyobrazic jak mnie przerazaja rozstepy i obwisla skora na brzuchu po ciazy ktora ma zostac na cale zycie.. jedyna rzecz ktora mnie motywuje do takich posiwecej 🙂



ja jednak chyba sie nie zdecyduje i bede sie modlila zebym nie miala bo jestem cieplolubna i nie znosze zimna 🙂 Podziwiam taki zapal 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...