Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

Odmeldowuje się jakoś nie mam dziś siły i nie mogę się wbić w wątek- nie piszcie dużo bo nie zechce mi się nadrabiać
do jutra grubasy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a tyska nie wiem czy pisałam ale masz piękny brzuszek- taki jak mój hehe tylko ja w ogóle z nim nic robię a twój taki wymaziany
buzialki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

alexia_79 napisał(a):
Hej dziewczynki.. A ja znów mam wyniki do bani, dosyć że żelazo znów spadło to jeszcze mam glukozę w moczu. Oznacza to że mam wysokie stężenie cukru we krwi. Jestem załamana. Grozi mi cukrzyca ciężarnych 🥴 Wszystko się mnie czepia..

Bidulko Ty moja i teraz co znowu jakaś kuracja i dieta????????????
jeju ja najlepiej bo żadnych badań nie robię tylko później będzie płacz jak coś będzie nie tak
Mam dziś mnóstwo roboty cholera jak zwykle w piątki i jeszcze moje dziecko szaleje a ja tego tak nie lubię 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Hej dziewczynki.. A ja znów mam wyniki do bani, dosyć że żelazo znów spadło to jeszcze mam glukozę w moczu. Oznacza to że mam wysokie stężenie cukru we krwi. Jestem załamana. Grozi mi cukrzyca ciężarnych 🥴 Wszystko się mnie czepia..

Bidulko Ty moja i teraz co znowu jakaś kuracja i dieta????????????
jeju ja najlepiej bo żadnych badań nie robię tylko później będzie płacz jak coś będzie nie tak
Mam dziś mnóstwo roboty cholera jak zwykle w piątki i jeszcze moje dziecko szaleje a ja tego tak nie lubię 🥴

Nie wiem co teraz... Jak nie przejdę testu obciążenia glukozą (a zakładam, że nie przejdę) to będą mnie leczyć, dostanę glukometr i będę musiała kilka razy w ciągu dnia badać poziom cukru, bez diety też się nie obejdzie, niedługo nie będę miała co jeść 🥴 Tylko wodę będę piła. Czytałam, że jak się ma cukrzycę w ciąży i po porodzie zanika to potem u 50% kobiet ujawnia się ona po ok 10-20 latach, poza tym ciężarne rodzą duże dzieci do 5 kg 🤪 i trzeba robić cesarkę... Już więcej niczego nie czytam bo zaraz osiwieję 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Hej dziewczynki.. A ja znów mam wyniki do bani, dosyć że żelazo znów spadło to jeszcze mam glukozę w moczu. Oznacza to że mam wysokie stężenie cukru we krwi. Jestem załamana. Grozi mi cukrzyca ciężarnych 🥴 Wszystko się mnie czepia..

Bidulko Ty moja i teraz co znowu jakaś kuracja i dieta????????????
jeju ja najlepiej bo żadnych badań nie robię tylko później będzie płacz jak coś będzie nie tak
Mam dziś mnóstwo roboty cholera jak zwykle w piątki i jeszcze moje dziecko szaleje a ja tego tak nie lubię 🥴

Nie wiem co teraz... Jak nie przejdę testu obciążenia glukozą (a zakładam, że nie przejdę) to będą mnie leczyć, dostanę glukometr i będę musiała kilka razy w ciągu dnia badać poziom cukru, bez diety też się nie obejdzie, niedługo nie będę miała co jeść 🥴 Tylko wodę będę piła. Czytałam, że jak się ma cukrzycę w ciąży i po porodzie zanika to potem u 50% kobiet ujawnia się ona po ok 10-20 latach, poza tym ciężarne rodzą duże dzieci do 5 kg 🤪 i trzeba robić cesarkę... Już więcej niczego nie czytam bo zaraz osiwieję 🥴

no to faktycznie nie ciekawie i wszystko sie Ciebie czeka
to co ty teraz bedziesz jadła?????????????woda to trochę za mało , co będzie można na wątrobę to nie będzie można na cukier i odwrotnie, ale pewnie z głodu nie zejdziesz znajdziesz jakąś optymalną dietę
ja teraz muszę wyjść na ten mróz bo mamy robotę z moim na zewnątrz ale to tylko tak na pół godz a później gorąca herbatka
nie wiem ile było stopni ale poszłam do sklepu bez rękawiczek a dodam że mam dwa kroki i wróciłam to normalnie rąk nie czułam, zsiniały mi z zimna masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zauważyłam, że jak jedną coś boli, to wszystkie też się źle czują tego dnia 😜 coś musi w tym być.
Ja też zaraz muszę wyjść na mróz po bułki, a tak mnie brzuch ciągnie jak staje na lewej nodze.. masakra 😠 😮 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem jestem właśnie próbuje uzupełnić zaległości ale jest tego ponad 300 stron 😮 :P
No niestety zostawili mnie w szpitalu byłam od piątku do poniedziałku.. W sumie to sama nie wiem co mi jest ;/ Łącznie dziennie mam przypisanych 12 tabletek;/ miedzy innymi Luteine, Furaginum, Scopolan.. podejrzewam że to coś z drogami moczowymi skoro biorę furaginum...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
hej.moja kolezanka miala cukrzyce ciazowa. Byla na diecie, przez cala cize przytyla 5 kg. a jej synus urodzil sie trzy tyg przed terminem,wazyl 2900 i mietzyl 50 cm.

Ja nadal jedwo zyje.. chyba lekarza dzisiaj odwiedze ;(

A propos mojej "cukrzycy" to ja już jestem 8 kg do przodu więc ok, tyle że jak teraz zacznę patrzeć co mogę a co nie to nie wiem - muszę jeść gotowane buraki bo mają dużo żelaza ale z kolei mają zbyt wysoki indeks glikemiczny i podnoszą poziom cukru. Wkurwia mnie to wszystko już, że się tak brzydko wyrażę, inne patologie chleją w ciąży, nie dbają o siebie i zdrowe dzieci mają, a człowiek chucha dmucha i ciągle coś, nie mam humory dzisiaj, za dużo się tego nawarstwiło, a jeszcze ten ksiądz dzisiaj po kolędzie chodzi i "spowiadać" się będzie trzeba.... Dobrze, że chociaż słonce świeci... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
linkaa napisał(a):
Jestem jestem właśnie próbuje uzupełnić zaległości ale jest tego ponad 300 stron 😮 :P
No niestety zostawili mnie w szpitalu byłam od piątku do poniedziałku.. W sumie to sama nie wiem co mi jest ;/ Łącznie dziennie mam przypisanych 12 tabletek;/ miedzy innymi Luteine, Furaginum, Scopolan.. podejrzewam że to coś z drogami moczowymi skoro biorę furaginum...


oj to widze Linka ze u ciebie chyba podobny problem jak u mnie, bardzo możliwe ze masz zapalenie pęcherza jak ci przepisali furagin, ja biore 6 tabletek dziennie furaginu
a jak się czujęsz? boli brzusio?mam nadzieję ze nie! 🙂 🙂 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć kobietki, ja wstałam trochę zmartwiona w nocy bardzo zle spałam brzuszek mi tak bardzo stwardniał, bolał i nie mogłam spać. teraz tez pobolewa wziełam nospe i leże. Wam tez tak czasem twardnieje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
hej.moja kolezanka miala cukrzyce ciazowa. Byla na diecie, przez cala cize przytyla 5 kg. a jej synus urodzil sie trzy tyg przed terminem,wazyl 2900 i mietzyl 50 cm.

Ja nadal jedwo zyje.. chyba lekarza dzisiaj odwiedze ;(

A propos mojej "cukrzycy" to ja już jestem 8 kg do przodu więc ok, tyle że jak teraz zacznę patrzeć co mogę a co nie to nie wiem - muszę jeść gotowane buraki bo mają dużo żelaza ale z kolei mają zbyt wysoki indeks glikemiczny i podnoszą poziom cukru. Wkurwia mnie to wszystko już, że się tak brzydko wyrażę, inne patologie chleją w ciąży, nie dbają o siebie i zdrowe dzieci mają, a człowiek chucha dmucha i ciągle coś, nie mam humory dzisiaj, za dużo się tego nawarstwiło, a jeszcze ten ksiądz dzisiaj po kolędzie chodzi i "spowiadać" się będzie trzeba.... Dobrze, że chociaż słonce świeci... 🥴


jezu serdecznie ci współczuję Alexia, faktycznie co ty będziesz jadła 🥴
ciężka sprawa takie połączenie dietki na wątrobę i cukrzycowej
jak się człowieka czepia to po kolei, wszystko
a księdzem się nie przejmuj, zresztą mnie tez to czeka 😞 😞 to całe spowiadanie, a czemu nie koscielny, a czemu to, sramto 😁 😁
a niech mi da min. 20 tyś to mu zrobię kościelny 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
linkaa napisał(a):
Niom pewnie mamy to samo, bo ja tez biorę 6 tabletek furaginum. Ale brzuch mnie nie boli jedynie co czuje to jak mała harcuje 🙂


nio to podobne dolegliwości mamy, ja na dodatek jeszcze tabletki na podtrzymanie ciązy - duphaston i euthyrox na niedoczynność tarczycy 🥴 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
cześć kobietki, ja wstałam trochę zmartwiona w nocy bardzo zle spałam brzuszek mi tak bardzo stwardniał, bolał i nie mogłam spać. teraz tez pobolewa wziełam nospe i leże. Wam tez tak czasem twardnieje?

Kobieto to Ty nie czekaj aż przestanie boleć bo dostaniesz zj...bki takie jak ja wczoraj od lekarza, tylko się ubieraj i jedź do szpitala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...