Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
aisak napisał(a):
no normalnie ja bym tam z jakaś kamerą wpadła, interwencja albo uwaga 😮 😮
boże chroń żebyśmy w czasie porodu trafił na jakiś normalnych lekarzy, bo ja juz zaczynam wątpić w cała ich przysięgę Hipokratesa 😠


no dokładnie tak by pasowało zrobić.. a prawda jest taka, że lekarzy z powołania takich normalnych, ludzkich jest bardzo bardzo mało 🤔 Jest to wkurzające ale nie mamy na to żadnego wpływu.. Nie denerwuj się się tak Aisak bo małą zestresujesz 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kmatus napisał(a):
aisak napisał(a):
no normalnie ja bym tam z jakaś kamerą wpadła, interwencja albo uwaga 😮 😮
boże chroń żebyśmy w czasie porodu trafił na jakiś normalnych lekarzy, bo ja juz zaczynam wątpić w cała ich przysięgę Hipokratesa 😠


no dokładnie tak by pasowało zrobić.. a prawda jest taka, że lekarzy z powołania takich normalnych, ludzkich jest bardzo bardzo mało 🤔 Jest to wkurzające ale nie mamy na to żadnego wpływu.. Nie denerwuj się się tak Aisak bo małą zestresujesz 😘


ale znając życie będzie trzeba dać tą łapówkę, bo się nigdy tego zabiegu moja mam nie doczeka, albo by jej to spartolili i jeszcze by jakiegoś zakażenia dostała
mała z wrażenia chyba zasnęła bo mi tak ciśnienie skoczyło, biedna 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
kmatus napisał(a):
aisak napisał(a):
no normalnie ja bym tam z jakaś kamerą wpadła, interwencja albo uwaga 😮 😮
boże chroń żebyśmy w czasie porodu trafił na jakiś normalnych lekarzy, bo ja juz zaczynam wątpić w cała ich przysięgę Hipokratesa 😠


no dokładnie tak by pasowało zrobić.. a prawda jest taka, że lekarzy z powołania takich normalnych, ludzkich jest bardzo bardzo mało 🤔 Jest to wkurzające ale nie mamy na to żadnego wpływu.. Nie denerwuj się się tak Aisak bo małą zestresujesz 😘


ale znając życie będzie trzeba dać tą łapówkę, bo się nigdy tego zabiegu moja mam nie doczeka, albo by jej to spartolili i jeszcze by jakiegoś zakażenia dostała
mała z wrażenia chyba zasnęła bo mi tak ciśnienie skoczyło, biedna 🥴

No też mi się wydaje, że dla Waszego spokoju trzeba będzie dać im w łapę.. kur..za coś co jej się najnormalniej w świecie należy. Widzisz, malutka już odreagowuje.. 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja idę rozejrzeć się za prezentami pod choinkę.. czas najwyższy 😮
byłam dzisiaj rano po bułki to takie lodowicho, że auta się non stop zakopują..
a ja założe swoje niezawodne buty i w taki śnieg mi niestraszny, mój jak ze mną idzie to jeździ po lodzie i musze go trzymać a ja idę prosto 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki za wysłuchanie a raczej przeczytanie 🙂 tak to jest jak człowiek siedzi sam w domu i do kogo tu się odezwać 😮
do brzucha nie będę mówić bo by biedne maleństwo już stresy przezywało 🥴
jeszcze ma czas na to, nie raz w zyciu sie zestresuje, wiec teraz lepiej jej oszczędzę i idę sie odstresować do wanny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
dzieki za wysłuchanie a raczej przeczytanie 🙂 tak to jest jak człowiek siedzi sam w domu i do kogo tu się odezwać 😮
do brzucha nie będę mówić bo by biedne maleństwo już stresy przezywało 🥴
jeszcze ma czas na to, nie raz w zyciu sie zestresuje, wiec teraz lepiej jej oszczędzę i idę sie odstresować do wanny 🙂

rozumiem Cie doskonale, odkąd siedze w domu moje rachunki za tel wzrosły dwukrotnie 🙂 no bo ileż można gadać do psa? Zrelaksuj się, dobrze Ci to zrobi tylko w nie za ciepłej wodzie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szyszkonella napisał(a):
a ja idę rozejrzeć się za prezentami pod choinkę.. czas najwyższy 😮
byłam dzisiaj rano po bułki to takie lodowicho, że auta się non stop zakopują..
a ja założe swoje niezawodne buty i w taki śnieg mi niestraszny, mój jak ze mną idzie to jeździ po lodzie i musze go trzymać a ja idę prosto 😁

hmmm też bym chciała takie buty, możesz zdradzić jakie masz? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szyszkonella napisał(a):
a ja idę rozejrzeć się za prezentami pod choinkę.. czas najwyższy 😮
byłam dzisiaj rano po bułki to takie lodowicho, że auta się non stop zakopują..
a ja założe swoje niezawodne buty i w taki śnieg mi niestraszny, mój jak ze mną idzie to jeździ po lodzie i musze go trzymać a ja idę prosto 😁

hmmm też bym chciała takie buty, możesz zdradzić jakie masz? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kmatus napisał(a):
szyszkonella napisał(a):
a ja idę rozejrzeć się za prezentami pod choinkę.. czas najwyższy 😮
byłam dzisiaj rano po bułki to takie lodowicho, że auta się non stop zakopują..
a ja założe swoje niezawodne buty i w taki śnieg mi niestraszny, mój jak ze mną idzie to jeździ po lodzie i musze go trzymać a ja idę prosto 😁

hmmm też bym chciała takie buty, możesz zdradzić jakie masz? 🙂


EMU. Najlepsze buty na zime 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szyszkonella napisał(a):
kmatus napisał(a):
szyszkonella napisał(a):
a ja idę rozejrzeć się za prezentami pod choinkę.. czas najwyższy 😮
byłam dzisiaj rano po bułki to takie lodowicho, że auta się non stop zakopują..
a ja założe swoje niezawodne buty i w taki śnieg mi niestraszny, mój jak ze mną idzie to jeździ po lodzie i musze go trzymać a ja idę prosto 😁

hmmm też bym chciała takie buty, możesz zdradzić jakie masz? 🙂


EMU. Najlepsze buty na zime 😉

Właśnie o nich pomyślałam tylko wcześniej zastanawiałam się czy się nie ślizgają bo ciepłe są napewno. To chyba muszę ruszyć na sklepy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szyszkonella napisał(a):
Nie ślizgają się w ogóle, tylko uważaj na podróby..
trzeba się wykosztować za jakość.. ja za swoje dałam 370zł

liczę się z kosztami,najważniejsze moje bezpieczeństwo żebym gdzieś się nie wyłożyła.. dzięki za pomoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
hej 😉wszystkim 🙂 dzisiaj to nawet nie chce sie wyjsc tak zimno 🙂wiec trzeba zasiasc przed komputerem i z kims popisac zeby od tego siedzenia samej w domu nie dostac w glowe 🙂

hello,
no dokładnie z kimś trzeba przynajmniej popisać :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kmatus napisał(a):
Ja też od rana zbieram się za jakieś sprzątanie i prasowanie.. no i jakoś mi nie idzie 🥴 mam takiego leniwca ostatnio, że masakra. Alexia wiesz jak się przyklei to szybko nie wyjdzie więc może lepiej się zmobilizuj 😉

Też na to wpadłam, zjem coś i biorę się chociaż za odkurzanie i mycie podłóg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
ALEXIA 79 o sprzataniu to nie wspomne tez bym musiala sie zabrac ale juz tak odwlekam od tygodnia ze jutro i tak mi zlecialo a juz niedlugo swieta i choinke trzeba ubrac a ja mam w sobie potwornego lenia 🙂

A tak Andziucha choinkę można ubrać przez samą wigilią, ja nawet jeszcze nie mam kupionej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...