Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
ja nie mam ani choinki ani bombek, mam nadzieję, że jutro kupię - za rok o tej porze trzeba będzie choinkę płotkiem ogrodzić 😉

hehe to prawda choinka będzie napewno głównym punktem zainteresowania brzdąców 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kobiety 🙂
Ja byłam u lekarza z rana, z Małym wszystko ok. Ale muszę Wam napisać, że mam tak leniwe dziecko... dzisiaj to chyba wcale się nie rusza ;/ Przynajmniej ja nic nie czuję. Ale serduszko ładnie biję, więc nie denerwuję się jakoś tym aż tak bardzo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
A właśnie, czy słyszałyście coś o zniesieniu becikowego w 2011? Bo koleżanka mi tak powiedziała. Zaraz poszukam czegoś w necie ;/


Klaudiu ja też słyszałam i dużo się o tym pisze na różnych forach ale to jest jeszcze nie potwierdzone
tu jest artykuł w którym pisze ze rząd rozważa likwidacje becikowego
http://www.tvn24.pl/-1,1673468,0,1,rzad-zabierze-becikowe-mozna-sobie-wyobrazic,wiadomosc.html

mam nadzieję ze zdążymy urodzić i odebrać becikowe zanim zmienią zdanie 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
A właśnie, czy słyszałyście coś o zniesieniu becikowego w 2011? Bo koleżanka mi tak powiedziała. Zaraz poszukam czegoś w necie ;/


Klaudiu ja też słyszałam i dużo się o tym pisze na różnych forach ale to jest jeszcze nie potwierdzone
tu jest artykuł w którym pisze ze rząd rozważa likwidacje becikowego
http://www.tvn24.pl/-1,1673468,0,1,rzad-zabierze-becikowe-mozna-sobie-wyobrazic,wiadomosc.html

mam nadzieję ze zdążymy urodzić i odebrać becikowe zanim zmienią zdanie 😞 😞 😞

wszystko zależy od wysokości długu publicznego, jeśli wzrośnie do jakiegoś tam określonego poziomu to napewno odbiorą becikowe.. 🤢 więc do samego końca chyba nie możemy być pewne czy dostaniemy czy też nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...