Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

a ja dziś nie na zakupach i dobrze bo nie lubię tego jeszcze tylko raz musze wyskoczyć na sklepy ale to może gdzieś w środku tygodnia
jedną choinkę już ubrałam i jeszcze jedna mi została- moja jest mniejsza całe szczęście
mąż jak zwykle w domku rodzinnym a nie ze mną ale już się do tego przyzwyczaiłam
alexia a ty co zaspałaś?????????gdzie się podziewasz???????????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ja choinkę ubiorę dopiero we wtorek.
ile razy w ciągu dnia twardnieje Wam brzuch?
w ogóle to nie wiem to rozróżnić, czy możliwe, żeby brzuch twardniał blizej pępka w momencie, kiedy dzidzia się tam przemieszcza?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szyszkonella napisał(a):
ja choinkę ubiorę dopiero we wtorek.
ile razy w ciągu dnia twardnieje Wam brzuch?
w ogóle to nie wiem to rozróżnić, czy możliwe, żeby brzuch twardniał blizej pępka w momencie, kiedy dzidzia się tam przemieszcza?

ja w ogóle nie wiem o co chodzi z tym twardnieniem- ja chyba tego nie doświadczam alboo nie wiem cały czas mam twardy
wiem tylko że rano mam normalny a wieczorem się wkurzam bo mnie ten brzuch denerwuje bo nic nie moge zrobić swobodnie bo robi się większy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szyszkonella napisał(a):
czasami mam wrażenie, że wypowiadasz się o swojej ciąży jakbyś nie była ciekawa tego maleństwa, co się w Tobie rozwija 😜

wiem że to tak może wyglądać- ale pisałam sto razy ja kocham to maleństwo ale nie czuję jakiejś nadmiernej ekscytacji i nie wiem dlaczego może spowodowane jest to tym że tą ciąze przechodzę w ogóle bezobjawowo, gdyby nie to że przestałam miesiączkować pewnie nawet nie wiedziałabym o ciąży, wszystko ze mną w porządku ja nie wiem co to zgaga, ból kręgosłupa, skurcze w łydkach czy twardnienie brzucha dlatego czasami to wszystko co opisujecie to dla mnie totalna abstrakcja
a to że pisze że brzuch mnie denerwuje to normalne nie będę pisać ze jest oki skoro nie mogę się wannie przekręcić a wcześniej byłam najsprawniejsza na świecie- po prostu dziwnie się z tym czuję co nie znaczy że źle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym choćby taka piękna sprawa jak ruchy i kopniaczki dziecka, musicie zrozumieć że jednym się to podoba innym nie, i nie oznacza to ze skoro otwarcie mówię że tego nie lubię to od razu będę wyrodną matką, ja po prostu mówię zawsze to co myślę i skoro mówię że te kopniaczki mnie irytują to tak jest
oczywiście pierwszy raz był fajny , drugi też wzruszyłam sie i w ogóle czekam zawsze rano i wieczorem na jakiś znak bo tak zawsze mała robi odzywa się rano i wieczorem ale kiedy robi to zbyt długo albo zbyt mocno to zwyczajnie tego nie lubię
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szyszkonella napisał(a):
oj niejedna z nas pozazdrościłaby Ci tak dobrej formy fizycznej w ciąży, 🥴

hehe no na pewno i szczerzę modlę sie aby tak zostało do konca bo ja to straszna maruda jestem i jeśli coś by mi dokuczało to moje otoczenie nie wytrzymało by ze mną hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej: Matylda tylko zazdroscić takiego przebiegu ciązy:*
Mój brzuch zazwyczaj jest twardy rano i wieczorem i jak wstaje w nocy do kibelka to zawsze jest twardy 🙂
Mój Karol pojutrze przyjezdza 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 Nie wiedzieliśmy się 2 miesiace:P Wkońcu sie na żywo pokłóce 🤪 🤪 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja dopiero wrocilam z zakupow pewlno ludzi wszedzie beznadzieja tak mnie kregoslup juz zaczal bolec od tego chodzenia jezdzenia i wogole do tego brzuszek mnie pobolewa nie wiem czy to znowu nerka czy nie zobaczymy bo nie jest to bol jakis silny taki delikatny 🙂 Co do twardnienia brzuszka to mi sie czesto zdarza jak wstaje rano a w ciagu dnia to raczej przemieszczanie malutkiej i jej ulozenie

A teraz ide zjesc pierogi bo jestem strasznie glodna 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się dopiero dopchałam do kompa: chłopaki od 11 rano grali w Hero'es 😮 😮 😮 😮 !!
Ale popiekłam sobie już blaty na święta i posprzątałam co nieco 🙂

Dorka, A Ciebie podziwiam za zakupy dzisiaj 😁 od moich byłych pracowników wiem, że dzień dzisiaj wyglądał masakrycznie i szorowali nosami po podłodze żeby tłumów nie widzieć 😁 😁

Aisak masz, moim zdaniem, najśliczniejszy brzuszek !!!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki !! Ja juz po zakupach, choinka stoi, swiatelka pozawieszane hmm 😆 pieknie jest ! Zaraz zabieram sie do robienia spaghetti bom glodna niemilosiernie 🙂 A ztym twardnieniem to non stop widze piszecie. Mi czesto twardnieje, ale nie ma przy tym zadnych boli wiec nie martwi mnie to, zaraz sie zawsze maly odzywa 🙂 Dzisiaj na tych zakupach tez czulam ze czesto brzuch robi mi sie niesamowicie twardy ale nic mnie nie bolalo, nie gniotlo i takie tam wiec nie stresuje sie tym wogole 🙂 Jak tam sobota Wam mija?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
Ja cały dzień leniuchuje,pospałąm troche...Pokłociłam sie za swoim i juz nie chce zeby przyjezdzał;/ bo mnie wkurwia!!!!!! 🤪 🤪
A Wy co robiłyscie???: 🙃
Niezle, ja ze swoim to nie rozmawiam od zeszlego weekendu, ale to niestety nie pierdoly, a szkoda..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
Ja cały dzień leniuchuje,pospałąm troche...Pokłociłam sie za swoim i juz nie chce zeby przyjezdzał;/ bo mnie wkurwia!!!!!! 🤪 🤪
A Wy co robiłyscie???: 🙃
Niezle, ja ze swoim to nie rozmawiam od zeszlego weekendu, ale to niestety nie pierdoly, a szkoda..

Co się kochana stało? 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska ale co rozwód???????????????
ja to już dzis tez nie mam siły ale u nas to normalne my nie jesteśmy zwykłym małżeństwem i na prawdę każdy mi to mówi ale mi to na odpowiada, teraz chwilowo ze sobą gadamy ale zaraz się pokłócimy i tak w kółko
ja już powinnam być wykąpana ale ci tam dałam sie namówić na wyjazd do jego siostruni i najadłam sie flaków i spaghetti z tuńczykiem i takimi tam włoskimi specjałami
moja choina też gotowa ale światełka na zewnątrz jeszcze nie pewnie w wigilię się nimi zajmę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Tyska ale co rozwód???????????????
ja to już dzis tez nie mam siły ale u nas to normalne my nie jesteśmy zwykłym małżeństwem i na prawdę każdy mi to mówi ale mi to na odpowiada, teraz chwilowo ze sobą gadamy ale zaraz się pokłócimy i tak w kółko
ja już powinnam być wykąpana ale ci tam dałam sie namówić na wyjazd do jego siostruni i najadłam sie flaków i spaghetti z tuńczykiem i takimi tam włoskimi specjałami
moja choina też gotowa ale światełka na zewnątrz jeszcze nie pewnie w wigilię się nimi zajmę

a ta jak zwykle najgorsze przewiduje 🙂 🙂 🙂 Aj tam odrazu rozwód:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj przepraszam ze nie pisalam, ale musialam odejsc szybciutko od kompa i dopiero teraz mam znowu chwile wolna. Ja mam nadzieje ze do tego nie dojdzie. Moze jakos to nasze zycie sie ulozy, nie klocimy sie o pierdoly, tzn owszem ale zawsze szybko sie godzimy a mamy jedna bardzo powazna sprawe ktora niszczy wiele malzenstw, zwiazkow i nie chce nas ten problem opuscic.. Ale wierze mocno ze przetrzymam to i moj maz w koncu sobie pewne sprawy uzmyslowi i bedzie silniejszy niz dzisiaj. Ale co tam, mnie poki co dobry humor nie opuszcza 🙂 Uwielobiam swieta u nas w domu to juz wszedzie nimi pachnie wszedzie je widac, zakupy porobione, prezenty popakowane 🙂 Tylko czekac na piateczek 🙂 A moj kot wlasnie sie slini na widok choinki. Ubierdziele mu jaja, ktorych zreszta juz nie ma, jak zacznie mi sciagac babki.. cholera jedna. Wlasnie zerwal mi kokardke z prezentu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Ja się dopiero dopchałam do kompa: chłopaki od 11 rano grali w Hero'es 😮 😮 😮 😮 !!
Ale popiekłam sobie już blaty na święta i posprzątałam co nieco 🙂

Dorka, A Ciebie podziwiam za zakupy dzisiaj 😁 od moich byłych pracowników wiem, że dzień dzisiaj wyglądał masakrycznie i szorowali nosami po podłodze żeby tłumów nie widzieć 😁 😁

Aisak masz, moim zdaniem, najśliczniejszy brzuszek !!!!! 🙂


🤪 🤪 🤪 🤪 oooooooooooooo dziękuję Tutliputli
najśliczniejszy to może nie 😉, ale najbardziej uśmiechnięty to tak 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...