Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

Tyska_1 napisał(a):
Oj przepraszam ze nie pisalam, ale musialam odejsc szybciutko od kompa i dopiero teraz mam znowu chwile wolna. Ja mam nadzieje ze do tego nie dojdzie. Moze jakos to nasze zycie sie ulozy, nie klocimy sie o pierdoly, tzn owszem ale zawsze szybko sie godzimy a mamy jedna bardzo powazna sprawe ktora niszczy wiele malzenstw, zwiazkow i nie chce nas ten problem opuscic.. Ale wierze mocno ze przetrzymam to i moj maz w koncu sobie pewne sprawy uzmyslowi i bedzie silniejszy niz dzisiaj. Ale co tam, mnie poki co dobry humor nie opuszcza 🙂 Uwielobiam swieta u nas w domu to juz wszedzie nimi pachnie wszedzie je widac, zakupy porobione, prezenty popakowane 🙂 Tylko czekac na piateczek 🙂 A moj kot wlasnie sie slini na widok choinki. Ubierdziele mu jaja, ktorych zreszta juz nie ma, jak zacznie mi sciagac babki.. cholera jedna. Wlasnie zerwal mi kokardke z prezentu 🙂

Tyska ja oczywiście nie wnikam w Twoje problemy i sprawy i nie będe Cię tu pocieszać i mówić że wszystko się ułoży bo tego nie wiem.
Chcę tylko dodać ze problemy typu, porozrzucane skarpetki itp. też dla mnie nie istnieją my też mamy poważne problemy i myślę ze zanim się z nimi uporami minie mnóstwo czasu
ja już czyściuteńka, wypachniona i do snu gotowa............................................................
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
MATYLDUSIA PIEKNY BRZUCHOL !! 🤪 🤪 W koncu jakies konkretne zdjecie z dzidziolem w srodku 🙂 A co do problemow to zawsze byly ni beda. Ja bym tylko chciala by tak nie wazyly na calym moim zyciu.. moglyby byc troszeczke mniej absorbujace 🙂 Jeszcze niedawno bym tak tego nie ujmowala z nutka humoru, ale chyba zaczynam jakos sie albo z tym godzic, albo juz jest to ostatni sposob by cos komus uzmyslowic.. zobaczymy 🙂 poki co opycham sie mandarynkami bo sie opkupilam dzisiaj w owocki, slodycze i colke 🤪 🤪 I ide pod prysznic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
MATYLDUSIA PIEKNY BRZUCHOL !! 🤪 🤪 W koncu jakies konkretne zdjecie z dzidziolem w srodku 🙂 A co do problemow to zawsze byly ni beda. Ja bym tylko chciala by tak nie wazyly na calym moim zyciu.. moglyby byc troszeczke mniej absorbujace 🙂 Jeszcze niedawno bym tak tego nie ujmowala z nutka humoru, ale chyba zaczynam jakos sie albo z tym godzic, albo juz jest to ostatni sposob by cos komus uzmyslowic.. zobaczymy 🙂 poki co opycham sie mandarynkami bo sie opkupilam dzisiaj w owocki, slodycze i colke 🤪 🤪 I ide pod prysznic

hehe jaki tam piękny ale przynajmniej robi się widoczny
ja już mam odrzut na mandarynki wolę pomarańcze
idę spać bo mąż ma na coś ochotę a ja muszę udawać ból głowy więc żeby było wiarygodniej lepiej sie już położę
do jutra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ależ tu pustki, dziewczyny pobudka!!!!!!!!!!
u mnie piękne słońce ale co z tego nigdzie się nie wybieram, wyprawiłam męża do kościoła, pies na zewnątrz a ja się delektuję kawusią
i dziś wraca teściowa , po kilku miesiącach nieobecności i mąż już mi zapowiedział że spędzi z nią trochę czasu wieczorem ale co tam nie "se" pogadają przyjeżdża tylko na dwa tygodnie z czego ze swoim synusiem spotka się tylko w święta bo on pracuje , no właśnie te święta tak głupio wypadły bo w weekend czyli nie ma żadnego dodatkowego dnia wolnego ale przynajmniej nie ma żadnej służby więc w święta będę miała się z kim kłócić
skoro tu takie pustki to idę zrobić jakieś śniadanko dla mamusi i mężulka bo pewnie zmarzną w kościele bo długo dziś będzie bo chyba mamy rekolekcje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i wiecie co ja sobie wczoraj pogadałam z mamą i doszłyśmy do wniosku że ja tak na prawde mam wyprawkę dla noworodka i niemowlaka a nawet wyżej
na strychu 10 ogromnych pudeł z ciuszkami różnymi i dziewczęcymi i chłopięcymi także na pewno coś wybiorę i są tam takie od najmniejszych( bo kuzynka miała wcześniaki bliźniaki) i takie większe i w zasadzie wszystko od body po kurteczki także ja po Nowym Roku namawiam mamę aby mi to ściągnęła i zacznę sortować i myślę że z samych ubranek będę musiała ewentualnie dokupić tylko jakieś drobiazgi więc w sumie na zakupach będę się teraz skupiać raczej na jakiś sprzętach i kosmetykach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem w końcu i ja 🙂 Wczoraj dzień zabiegany, do późna w marketach, miałam dosyć - zwłaszcza tłoku i ludzi, wszystko mnie też bolało - jednak cały dzień w biegu na nogach to za dużo jak dla mnie w tym stanie. Na szczęście mama już w drodze, więc odpocznę cały tydzień, będę jej jedynie pomagać. Idę dokończyć robienie sałatki, potem sprzątać i przygotowywać obiadek. Będę tu zaglądać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczynki 🙂 Matydlusia jaki ładniusi brzusio 🙂 😁 Ja dzisiaj sie nie wyspałam,nie dość,że dziecie kopało mnie do północy to jeszcze mój o 3 w nocy wyjezdzal i oczywiscie czujnie juz spałam i co godzine do niego pisalam jak tam droga....Ale już spokojniejsza jestem bo zaraz bedzie na promie 🙂Kurde jutro sie widzimy,a ja jakos nie za bardzo sie ciesze 🙂 🙂) 🤪 Może jak go zobacze to się zmieni:P
Ale u Nas ziomno -10 😞 Gluty w nosie zamarzaja normalnie....Dzisiaj mam w planie leniuchowanie.....


😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki ja wczoraj tez po tych zakupach nie mialam na nic ochoty dlatego troche zajelam sie firma ze swoim bo towar trzeba bylo rozpakowac i posegregowac a pozniej lezalam w lozku i sie obijalam przed tv bo cos nie zabardzo sie czulam jakos brzuch mialam nabrzmialy zoladek mnie bolal i wogole

A co do mandarynek ja niestety musialam zaprzestac mandarynek bo niestety zaczelam dostawac od nich zgage

Matylda sliczniutki brzusio ide chyba zaraz sie wykapac i tez sobie zdjecie cyknac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
helloo, no juz myslalam ze tu znowu beda pustki. Ja tam w calkkiem dobrym humorze, musze tylko cos zarzucic na zab 😁 A moj synus kochany byl pierwszy raz taki grzeczny w nocy, ze az dziw. Zawsze co moj obrot czu ruch to on tak samo, i bez konca mnie okopywal, dzisiaj wstal razem z mamusia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie sie ostatnio dobrze spi i gdybym mogla to do 11 bym nie wstawala 🙂 Przez to dopiero teraz jem sniadanie.
Dziewczyny, mam intymne pytanie..... 🙂
Przeczytalam gdzies kilka stron wczesniej ze jedna z was bol glowy ma zamiar udawac przed mezem, bo on ma na cos ochote. Jak u was z ochota na cielesne igraszki??
Bo szczerze mowiac, ja od kilku tygodni czuje sie jak 15 letni nastolatek i niemal tylko SEKS mam w glowie, nie wiem o co chodzi, jestem troche przerazona 🙂 🙂
No tylko ze u mnie sytuacja wyglada tak, ze to mi sie chce i tak i tak i tu i tam i w ten i tamten sposob, a moj partner jest baaardzo ostrozny, caly czas ma w glowie ze dzidzia pod sercem i czasem mysle, ze to on biedaczek musi udawac bol glowy.... ze wzgledu na dobro moje i dzidziuszka 🙂
mam nadzieje ze nie jestem jedyna z taka dolegliwoscia?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dagi 🙂co do seksu to my tu jestesmy troche rozpuszczona i zboczone 🙂 Jakbys poszukala troche dalej to bys znalazla takie rozmowyy 😮 ze az szook, mnie te dziewczyny tez zadziwily 🙂 Matylda wlasnie podkresla caly czas ze seksu jej nie bardzo potrzeba do szczescia 🙂 Ale wiekszosc z nas i ja osobiscie w glowie mam tylko te jedna rzecz 🤪 🤪 Moj maz wyjezdza czesto i spedzam noce sama , ale radze sobie wtedy nrownie dobrze 🤪 Tak wiec jesli chodzi o seks, to chyba nie mialam w swoim zyciu wiekszej ochoty niz teraz 🙂 I wiem ze dziewczyny z tego forum pisaly podobnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dagi 🙂co do seksu to my tu jestesmy troche rozpuszczona i zboczone 🙂 Jakbys poszukala troche dalej to bys znalazla takie rozmowyy 😮 ze az szook, mnie te dziewczyny tez zadziwily 🙂 Matylda wlasnie podkresla caly czas ze seksu jej nie bardzo potrzeba do szczescia 🙂 Ale wiekszosc z nas i ja osobiscie w glowie mam tylko te jedna rzecz 🤪 🤪 Moj maz wyjezdza czesto i spedzam noce sama , ale radze sobie wtedy nrownie dobrze 🤪 Tak wiec jesli chodzi o seks, to chyba nie mialam w swoim zyciu wiekszej ochoty niz teraz 🙂 I wiem ze dziewczyny z tego forum pisaly podobnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A.. no i ja niestety czy stety, zapominam wtedy o Bozym swiecie, o moim dziecku tez 🙂 I nie oszczedzam sie bo jakos seks romantyczny mnie nie kreci 🙂 Wiec zawsze po zaczynam sie martwic o malucha czy aby nie przesadzilam, i strasznie oczekuje jego ruchow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ufff 🙂 🙂 odczulam ulge w tym momencie 🙂 no ja wstyd sie przyznac, ale tez sobie radze sama od czasu do czasu, a moj Ukochany nei wyjezdza 🙂 🙂 ojerjusku, co ta ciaza z nami wyprawia!! 🙂 Nie wiem co pisaly dziewczyny wczesniej za bardzo, przewaznie zagladam tylko na troche wieczorem, bo po 9 godzinach poza domem kazdego dnia poprostu jestem zbyt zmeczona zeby sledzic wszystko na biezaco, wiec widocznie cos przeoczylam 🙂 a Swoja droga to ciekawe, bo przeciez przewaznie to faceci sa zawsze zwarci i gotowi, a kobiety mowi sie ze maja ochote lub nie, a tutaj sytuacja jak sie odwrocila. Moj ukochany zwraca mi uwage i przypomina abym byla ostrozna na kazdym kroku (wlacznie z lozkiem) a ja szaleje!!! Czy choc raz w zyciu nie moglibysmy sie tak zgrac?? no ale to widocznie dla dobra dzidziuszeczka 🙂 🙂 moj wlasnie sie relaksuje po sniadaniu chyba, bo cisza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ufff 🙂 🙂 odczulam ulge w tym momencie 🙂 no ja wstyd sie przyznac, ale tez sobie radze sama od czasu do czasu, a moj Ukochany nei wyjezdza 🙂 🙂 ojerjusku, co ta ciaza z nami wyprawia!! 🙂 Nie wiem co pisaly dziewczyny wczesniej za bardzo, przewaznie zagladam tylko na troche wieczorem, bo po 9 godzinach poza domem kazdego dnia poprostu jestem zbyt zmeczona zeby sledzic wszystko na biezaco, wiec widocznie cos przeoczylam 🙂 a Swoja droga to ciekawe, bo przeciez przewaznie to faceci sa zawsze zwarci i gotowi, a kobiety mowi sie ze maja ochote lub nie, a tutaj sytuacja jak sie odwrocila. Moj ukochany zwraca mi uwage i przypomina abym byla ostrozna na kazdym kroku (wlacznie z lozkiem) a ja szaleje!!! Czy choc raz w zyciu nie moglibysmy sie tak zgrac?? no ale to widocznie dla dobra dzidziuszeczka 🙂 🙂 moj wlasnie sie relaksuje po sniadaniu chyba, bo cisza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
A.. no i ja niestety czy stety, zapominam wtedy o Bozym swiecie, o moim dziecku tez 🙂 I nie oszczedzam sie bo jakos seks romantyczny mnie nie kreci 🙂 Wiec zawsze po zaczynam sie martwic o malucha czy aby nie przesadzilam, i strasznie oczekuje jego ruchow.



ja mam podobnie zawsze po zastanawiam sie czy czasem nie przesadzilam 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...