Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ooooooooo ja przyszłam a WY poszły
mój to mnie sam z siebie też nigdy nie kupił ale tylko dlatego że ja taka niewymiarowa jestem i sama często się wkurzam i przymierzam 30 różnych spodni lub sukienek i nie mogę nic znaleźć ale nie powiem często sam zabierał mnie na zakupy, nieźle doradzał i jeszcze za to płacił, o np ostatnio w czwartek w końcu kupił mi kurtkę nawet fajna
no mój tydzień też bedzie szalony co nie znaczy ze pracowity, no i jeszcze ta teściowa eh
a i moje dziecko albo boi się ojca albo jest na niego obrażone bo jak tata przykłada rękę albo się przygląda to nasza mała od razu nieruchomieje
a co do imienia to u nas też miał być Antek po moim jeszcze żyjącym dziadku i w sumie dyskusji żadnych nie było jakoś tak się przyzwyczailiśmy no ale na Antka jeszcze trzeba trochę poczekać mam nadzieję że dziadek dożyje tej chwili
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My nie wiemy chlopiec czy dziewczynka, wiec narazie temat imienia odlozylismy na za miesiac 🙂 Ogolnie mamy metlik w glowie, bo ja z polski, ukochany z nigerii a mieszkamy w uk, wiec sama nie wiem co to bedzie!!! Mix!! 🙂 Pojechal wymienic sukienke do miasta, wystal sie na przystanku czekajac na autobus ponad 25 minuut a gdy dotarl, to sklep byl juz zamkniety!! szkoda mi sie go zrobilo i gdy tylko wszedl juz obiad czekal na niego goracy 🙂 🙂 Zaproponowal,. ze jutro przed praca sama moge pojechac wczesniej przymierzyc wieksza a jak bedzie za mala to moge zwrocic i kupic co sama bede uwazac za sluszne 🙂 Moze jednak odrobina mrozu odswiezyla mu mozg 🙂 wrocil skruszony 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja wrocilam od kolezanki z ktora bylam w centrum handlowym 😁 kupilam mojej malutkiej sukieneczkę i ogrodniczki 🙂 [nie rozowe hehe] powiem wam szczerze ze dzisiaj tak patrzylam na ceny ciuszkow w HM, tesco, 5 10 15 i smyku i jednak w HM sa najtansze ciuszki bo duzo jest w promocji 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
a ja wrocilam od kolezanki z ktora bylam w centrum handlowym 😁 kupilam mojej malutkiej sukieneczkę i ogrodniczki 🙂 [nie rozowe hehe] powiem wam szczerze ze dzisiaj tak patrzylam na ceny ciuszkow w HM, tesco, 5 10 15 i smyku i jednak w HM sa najtansze ciuszki bo duzo jest w promocji 😁
Dobrze wiedziec 🙂 Ja wlasnie ogladam na allegro ciuszki dla mnaluchow, w mega pakach, uzywane i nie uzywane ale sa tak piekne ze ja sie zastanawiam czy warto wydawac w sklepie tyle pieniedzy.. no kurde firmowe ciuszki niektore w cudnym stanie, jest wiele w jasnych kolorach i mimo wszystko pieknie wygladaja i za ok 250 zl mam taka wyprawke dla malucha ze szok 🙂 Tzn jesli chodzi o ciuszki. Ale napalilam sie bo sa tak PIEKNE !! Ehh 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
a ja wrocilam od kolezanki z ktora bylam w centrum handlowym 😁 kupilam mojej malutkiej sukieneczkę i ogrodniczki 🙂 [nie rozowe hehe] powiem wam szczerze ze dzisiaj tak patrzylam na ceny ciuszkow w HM, tesco, 5 10 15 i smyku i jednak w HM sa najtansze ciuszki bo duzo jest w promocji 😁
Dobrze wiedziec 🙂 Ja wlasnie ogladam na allegro ciuszki dla mnaluchow, w mega pakach, uzywane i nie uzywane ale sa tak piekne ze ja sie zastanawiam czy warto wydawac w sklepie tyle pieniedzy.. no kurde firmowe ciuszki niektore w cudnym stanie, jest wiele w jasnych kolorach i mimo wszystko pieknie wygladaja i za ok 250 zl mam taka wyprawke dla malucha ze szok 🙂 Tzn jesli chodzi o ciuszki. Ale napalilam sie bo sa tak PIEKNE !! Ehh 🙂



moim zdaniem jak najbardziej warto ja wczesniej znalazlam paczke ciuszkow nowych na allegro typu kaftanik polspiochy spiochy itp okolo 45 szt za 200 zł a dzisiaj bylam w HM i za ogrodniczki sztruksowe w promocji zaplacilam 20 zł a za sukieneczke bawelniana 30 zł a w takiej paczce na allegro masz okolo 60 szt 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamule 😁 ;*
Ja wczoraj dostałam wór ciuszków od kuzyna mojego chłopa (po jego synku) 🙂 Niektóre są naprawdę przecudne 😁 Chociaż widać, że dostali fioła na punkcie niebieskiego 😁 😁 😁
Mały jest coś leniwy ostatnimi czasy, nie wiem jak go rozruszać 😁 W środę zabieram się za pierogi na święta, zobaczymy co z tego wyjdzie.
A tak poza tym, to jestem wściekła, bo w spokoju nie mogę wyjść do sklepu, bo mam znowu zwolnienie z 1, czyli "leżące", chociaż wcale nie ma takiej potrzeby. Ten mój lekarz tylko takie wystawia ;/ Boję się tego pieprzonego zusu, bo robią naloty gnoje ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej no moja teraz wieczorem szału dostała i w końcu mogła skopać tatusia już tyle razy próbowaliśmy i nic bo zawsze przestawała a dziś proszę i poczuł i zobaczył ale nie powiem już teraz za długo to trwa nawet sie zastanawiam czym to może być spowodowane cały dzień "siedziała cicho" a teraz się wyżywa
całe podbrzusze mi faluje
co do ubranek pisałam już wcześniej ja kompletnie nic nie kupuję zajmę się resztą wyprawki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamuśki 🙂

Ale sobie pojadłam - mój mi zafundował super pizze na kolację 🙂 Dzisiaj głównie odpoczywałam po nocnej imprezie u kumpeli. Jednak takie biby to już nie dla mnie 🙂 Gdy wszyscy się bawią i impreza się rozkręca ja już myślę o ciepłej herbatce i łóżeczku.

Za to mała chyba nie była zadowolona z tej imprezy po mnie w nocy nieźle skopała a dzisiaj wyżywała się wcale nie mniej 🙂 Tatuś w końcu poczuł pierwszego kopniaka 🙂

Dorka, Matylda - fajne brzucholki 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wiola
ja już sobie myślę że może coś nie tak czemu ona tak wariuje ani nic szczególnego nie jadłam ani nie robiłam a ona już tak od ponad godziny nigdy tak nie było, góra dwa muśnięcia i tyle a teraz to już jak gimnastyka artystyczna i wcale to nie jest przyjemne
a pizzę to bym chyba jednym kęsem wcisnęła...................................
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola1983 napisał(a):
No ja tak miałam w nocy. Coraz bardziej pobudzone te nasze dzieciaczki.

Teraz żałuję że wsunęłam tą pizze bo mi ciężko na żołądku 😞

ja nie wiem bo ja to ogólnie nie mam apetytu dlatego jadłabym albo coś nie zdrowego albo trudno dostępnego i szczerze wtedy zjadam aż mi się uszy trzęsą a pizzę w tym tygodniu na pewno zdobędę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klaudiagda napisał(a):
Wiecie co, ja prawie wcale nie jem mięsa ;/ bo nie za bardzo chce mi się je jeść ;/ nawet kanapki robię sobie z serem.. zero wędliny. Teraz to mięso mogłoby nie istnieć (dla mnie) 😁

ja z kolei mięso w obiedzie mogę zjeść ale żadna wędlina w kanapce mi nie podchodzi jak już się zdecyduję na kanapkę to też z dżemem, serem albo jakąś rybą
no i zupy, nie mogę patrzeć na zupy ale ja to w ogóle mało jem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki Wiola 😁

ja za to wszystko jem tylko z mandarynek musialam zrezygnowac bo zaczelam dostawac zgagi od nich wogole ostatnio czesto dostaje zgagi 🙂 A i jak teraz zaczelam brac zelazo to tak dziwnie mi na zoladku bylo wczoraj i przedwczoraj ale dzisiaj juz lepiej 🙂

Wiola a jak tam twoje nerki ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorka1986 napisał(a):
dzieki Wiola 😁

ja za to wszystko jem tylko z mandarynek musialam zrezygnowac bo zaczelam dostawac zgagi od nich wogole ostatnio czesto dostaje zgagi 🙂 A i jak teraz zaczelam brac zelazo to tak dziwnie mi na zoladku bylo wczoraj i przedwczoraj ale dzisiaj juz lepiej 🙂

Wiola a jak tam twoje nerki ??

a i mandarynek nie mogę zawsze po nich wymiotowałam na drugi dzień i już myślałam że to p kawie ale mój eksperyment wykazał że to jednak mandarynki i teraz zostały mi tylko pomarańcze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja też idę jutro pewnie będę pierwsza
mój już wraca ze swoją mamusią jeju żeby te dwa tygodnie szybko minęły
do juterka a moje dziecko chyba w końcu zasnęło po tym burzliwym wieczorze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
dzieki Wiola 😁

ja za to wszystko jem tylko z mandarynek musialam zrezygnowac bo zaczelam dostawac zgagi od nich wogole ostatnio czesto dostaje zgagi 🙂 A i jak teraz zaczelam brac zelazo to tak dziwnie mi na zoladku bylo wczoraj i przedwczoraj ale dzisiaj juz lepiej 🙂

Wiola a jak tam twoje nerki ??


Tak jakby lepiej ale nie do końca - w środę mam wizytę u lekarza to z nim o tym pogadam.

Zmykam spać. Dobranoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i proszę mówiłam że będę pierwsza
jestem po ciężkiej nocy i ciężkim poranku oj szkoda gadać humor na razie do dupy
nie wiem co tu robić a wiem że mam wiele do zrobienia jak zwykle jestem tego świadoma niestety nic więcej z tym nie robię..........................................................
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ja to kiedyś pisałam u nas nie ma prezentów ale siostrzenica męża ma urodziny w Boże Narodzenie a jej mama imieniny także tu prezenty obowiązkowe 🥴
no i coś tam symbolicznie muszę kupić mamie, dziadkom i swojemu pod choinkę ale to nic szczególnego z resztą wiadomo bo dziś odkryłam że na koncie mam 200zł więc za bardzo się nie rozpędzę i jeszcze jutro bądź pojutrze mam wyjazd więc to też mnie będzie kosztowało
ojej jakaś zmęczona jestem 🤔 😞 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry 🙂 ja właśnie jem śniadanko 🙂 Wczoraj nasze maleństwo nie dawało mi spać, chyba fikołki robiła w brzuszku, bo troszke nie przyjemne to było 🙂
W nocy strasznie kaszel mnie meczyl 😞
Nam został tylko jeden prezent do kupienia< dla brata mojego meza> ale szczeze mowiac nie mamy pomyslu co mu kupic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...