Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
anus321 napisał(a):
Witam 🙂. Widze dziewczyny, ze piszecie o tym jak bardzo rozbrykane są wasze maluchy. I tak się zastanawiam , czy na początku tez tak miałyście, ze czułyście je dosłownie 2-3 razy w ciagu dnia potem cisza przez dwa trzy dni, może jedno pukniecie i tyle? Żadnych bąbelków łaskotań i takich tam, porostu cisza.


ehh ja juz sie do tego przyzwyczailam. Nawala w nocy.. potem dwa dni ciszy.. na poczatku sie lekko stresowalam, a teraz chyba juz sie przyzwyczailam 🙂 Ale nie wiem czemu, jest zdecydowanie bardziej aktywna jak mysle o moim mezu i jak on jest w okolicach.. :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
hej ja na zakupy chyba sie wybiore jutro bo w poniedzialki jakos tak nie lubie ich robic 🙂


Dorka, a bylam w mama i ja? Nie wiem za bardzo gdzie w Lodzi mozna polazic, a tam podobno jest wszystko! 🙂 bylas?


ja wczoraj polazilam po galerii bylam tam w HM ,5 10 15 , smyku, wojcik i tesco a mama i ja nie mam pojecia gdzie jest ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
hehe u mnie jest na odwrót.. jak maz sie zbliza do mojego brzuszka to dzidzia robi sie spokojna.. 🙂 ale juz pare razy poczuł ruchy 🙂 takze nie jest zle 🙂


moj to samo jak tylko polozyl reke to cisza ale im czesciej zaczal klasc reke na brzuchu tym czesciej dzidzia sie chyba przyzwyczajala i juz niezle kopniaki daje tacie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
anus321 napisał(a):
Dorka1986: Własnie nie, caly czas czekam, tak mocnej to ostatnio czułam we środę i teraz czekam, bo w ciagu ostatnich dni to praktycznie nic nie czulam.


mysle ze to zalezy od budowy ciala od polozenia lozyska i wielu roznych czynnikow a mowilas o tym lekarzowi ??


mnie lekarz mowil ze szczuple dziewczyny bardziej odczuwaja ruchy dziecka.
a u mnie - jakos wybitnie szczupla nie jestem, ale na otylosc tez nie narzekam- lekarz powiedzial ze lozysko jest jakos po prawej stronie usadowione czy jakos tak i ze moge slabiej czuc Fasole.. ale wystarcza mi t0 co czuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widze, ze wszystkie, planują zakupy 🙂 Też bym się chętnie wybrala, ale jeszcze do jutra musze siedzieć w domu. Lekarz zalecił mi sie lenic i nic konkretnego nie robic , bo coś mnie brzuch pobolewa 😞. Jutro ma mi powiedzić czy mogę wrócic do normalności czy dalej nuda. Z tego co wiem to w Krakowie w smyku już są wyprzedaże, wiec warto sie wybrać. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziekuje 🙂 ja z zakupkami musze sie poczekac bo nie wiem kto mieszka w brzuszku, a nie chce wszystkich w neutralnych kolorach. Moze 29 grudnia sie dowiem.. Moj brat ostatnio kupil sliczne spodenki w Vero modzie, ale dla chlopca 🙂 wiec moze bedzie chlopiec.. tak jak przez przypadek kupilam body z napisem ... KOCHANY SYNUS MAMUSI 🙂 zauwazylam ten napis dopiero jak bylam w domu.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):

no i KURWA MAĆ- musiałam to napisałam wczoraj że teściowa wróciła no i zaczeło się już zadzwoniła żebym ją do fryzjera zawiozła noż kurde no ma męża grubasa lenia w domu siedzi i cały dzien znowu zmarnowany bo jeszcze zakupy czy coś tam cholera a ja tak nie chce jechać, zadzwoniłam do mojego ze skargą o mówi " co teściowej odmówisz??" no i nie odmówiłam zbieram się do wyjazdu a wyglądam jak 7 nieszczęść dziś 😠


🙂 🙂
ja na moja tesciowke za bardzo narzekac nie moge, ale w sobote dala mi popalic. Poszlysmy na zakupy. Ja po ogorki kiszone i slysze: najlepsze ogorki to sa u nas w sklepie na osiedlu (mieszkamy obok siebie). Mowie spoko, sprobuje. Ide po wedlinke - tu kupujesz? Zobacz jaka tu ladna... yyyyyyyyyy.. no rewelacyjna mamo. 🤢
Ser zolty? zobacz jki tu ladny. Myslalam ze juz nie wytrzymam-mowie, nie, dzieki. kupie tam gdzie zawsze. wieczorem opowiadalam mezowi. Usmial sie, ale powiedzial, ze dalam rade.. ehh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też jeszcze nie wiem, czy chlopiec czy dziewczynka. Niby najpierw pani powiedziala, ze chlopiec, ale potem sie wycofala, bo ponoc nic nie mogla juz zobaczyć. Ja jescze nie mam nic dla dzidziusia, wiec pewno kupie niedlugo parę rzeczy w neutralnych kolorkach. Szczerze mówiąć już sie troche na tego chlopca nastawilam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
matyldusia napisał(a):

no i KURWA MAĆ- musiałam to napisałam wczoraj że teściowa wróciła no i zaczeło się już zadzwoniła żebym ją do fryzjera zawiozła noż kurde no ma męża grubasa lenia w domu siedzi i cały dzien znowu zmarnowany bo jeszcze zakupy czy coś tam cholera a ja tak nie chce jechać, zadzwoniłam do mojego ze skargą o mówi " co teściowej odmówisz??" no i nie odmówiłam zbieram się do wyjazdu a wyglądam jak 7 nieszczęść dziś 😠


🙂 🙂
ja na moja tesciowke za bardzo narzekac nie moge, ale w sobote dala mi popalic. Poszlysmy na zakupy. Ja po ogorki kiszone i slysze: najlepsze ogorki to sa u nas w sklepie na osiedlu (mieszkamy obok siebie). Mowie spoko, sprobuje. Ide po wedlinke - tu kupujesz? Zobacz jaka tu ladna... yyyyyyyyyy.. no rewelacyjna mamo. 🤢
Ser zolty? zobacz jki tu ladny. Myslalam ze juz nie wytrzymam-mowie, nie, dzieki. kupie tam gdzie zawsze. wieczorem opowiadalam mezowi. Usmial sie, ale powiedzial, ze dalam rade.. ehh



hehe ja naszczescie chodze sama na zakupy i nikt mi sie nie wtraca ale za to jak przyjezdzamy z zakupow do niej albo wspominamy tylko ze robilismy zakupy to odrazu pytanie a co kupiliscie a gdzie byliscie itp wkurwia mnie to czasami ale moglo byc gorzej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
fijolek napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
hej ja na zakupy chyba sie wybiore jutro bo w poniedzialki jakos tak nie lubie ich robic 🙂


Dorka, a bylam w mama i ja? Nie wiem za bardzo gdzie w Lodzi mozna polazic, a tam podobno jest wszystko! 🙂 bylas?


ja wczoraj polazilam po galerii bylam tam w HM ,5 10 15 , smyku, wojcik i tesco a mama i ja nie mam pojecia gdzie jest ?

na Pilsudskiego - http://mamaija.pl/
Moja tesciowa byla i powiedziala ze KONIECZNIE to trzeba zobaczyc 🙂 🙂 🙂 🙂 Podobno wiele szkol rodzenia tez poleca. Rozmawialam z kilkoma znajomymi i zawsze pada ten sklep. wiec musze jechac. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
ja tez jestem nastawiona na chlopca 🙂 Wszyscy mi mowia ze chlopak bedzie i ja jakos tez tak czuje 🙂 Ale zobaczymy po usg.. 🙂


No mi tez duzo osób mowiło , ze bedzie chlopiec. Ale, jesli bedzie dziewczynka to też sie specialnie nie bede martwić 😆. Niestety nie wiem kiedy bede miala usg, bo do tej pory mialam tylko na pierwszej wizycie. Potem usg genetyczne pierwsze i to drugie(polówkowe) w klinice. Tak wiec moj lekarz robil mi tylko jedno i nic nie wspmina o inych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anus321 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
ja tez jestem nastawiona na chlopca 🙂 Wszyscy mi mowia ze chlopak bedzie i ja jakos tez tak czuje 🙂 Ale zobaczymy po usg.. 🙂


No mi tez duzo osób mowiło , ze bedzie chlopiec. Ale, jesli bedzie dziewczynka to też sie specialnie nie bede martwić 😆. Niestety nie wiem kiedy bede miala usg, bo do tej pory mialam tylko na pierwszej wizycie. Potem usg genetyczne pierwsze i to drugie(polówkowe) w klinice. Tak wiec moj lekarz robil mi tylko jedno i nic nie wspmina o inych.


i na zadnym z genetycznych nie powiedzial nic o plci?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
anus321 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
ja tez jestem nastawiona na chlopca 🙂 Wszyscy mi mowia ze chlopak bedzie i ja jakos tez tak czuje 🙂 Ale zobaczymy po usg.. 🙂


No mi tez duzo osób mowiło , ze bedzie chlopiec. Ale, jesli bedzie dziewczynka to też sie specialnie nie bede martwić 😆. Niestety nie wiem kiedy bede miala usg, bo do tej pory mialam tylko na pierwszej wizycie. Potem usg genetyczne pierwsze i to drugie(polówkowe) w klinice. Tak wiec moj lekarz robil mi tylko jedno i nic nie wspmina o inych.


i na zadnym z genetycznych nie powiedzial nic o plci?


Pierwsze mialam w 13 tygodniu, i na tym pani doktor nic nie wspominala o płci, a na połówkowym najpierw widziala chlopca, ale potem tak sie ułozył,że stwierdzila, ze nie jest w stanie potwierdzić, a szkoda 😞:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anus321 napisał(a):
fijolek napisał(a):
anus321 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
ja tez jestem nastawiona na chlopca 🙂 Wszyscy mi mowia ze chlopak bedzie i ja jakos tez tak czuje 🙂 Ale zobaczymy po usg.. 🙂


No mi tez duzo osób mowiło , ze bedzie chlopiec. Ale, jesli bedzie dziewczynka to też sie specialnie nie bede martwić 😆. Niestety nie wiem kiedy bede miala usg, bo do tej pory mialam tylko na pierwszej wizycie. Potem usg genetyczne pierwsze i to drugie(polówkowe) w klinice. Tak wiec moj lekarz robil mi tylko jedno i nic nie wspmina o inych.


i na zadnym z genetycznych nie powiedzial nic o plci?


Pierwsze mialam w 13 tygodniu, i na tym pani doktor nic nie wspominala o płci, a na połówkowym najpierw widziala chlopca, ale potem tak sie ułozył,że stwierdzila, ze nie jest w stanie potwierdzić, a szkoda 😞:


u mnie w 13tc powiedzial ze na 80% dziewczynka, potem w 19tc juz potwierdzil ze na bank bede miec coreczke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny.
W kwestii VAT-u to faktycznie od 1 stycznia wzrośnie na ubranka i obuwie dziecięce z 7% do 22% (na szczęście ja mam już wszystko).
Tu możecie sobie poczytac : http://podatki.gazetaprawna.pl/artykuly/468707,od_1_stycznia_2011_r_wyzszy_vat_na_ubranka_dzieciece.html
Witam nowe koleżanki na forum.

Kamikusia - fajny bębenek.

Zmykam do lekarza po nowe L4 🙂 Odezwę się potem.
Buziaki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...