Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
szyszkonella napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
hej ja na zakupy chyba sie wybiore jutro bo w poniedzialki jakos tak nie lubie ich robic 🙂
Alez sobie wymyslila 🙂 Ja wlasnie najbardziej jakos o nudnym i leniwym weekendzie lubie sie gdzies w koncu wybrac i cos orobic 🙂 Najleiej zakuy !! 🤪


ja dzisiaj mam ogromnego lenia i nic mi sie nie chce szczegolnie na zakupy 🙂 zawsze tak jakos mialam ze nie chodzilam w poniedzialki na jakies wieksze zakupy 🙂


weźcie mnie nie zniechęcajcie bo i ja zostane w domu :P
Do roboty do roboty 🙂 JA zaraz tez wstaje, biore rysznic i LECEEE !! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

aisak ja nie wiem jak to ze mną jest
przemiana materii owszem dobra w sensie szybka- ja kupkę robię trzy razy dziennie bez żadnych problemów więc nie narzekam
gorzej jest z tym pochłanianiem jak kombajn- kiedyś tak było jak byłam nastolatką a później zaczęły się problemy- lekarze zaczęli diagnozowac jakieś zaburzenia łaknienia,. nawet anoreksję ale to brzmiało jak totalna abstrakcja bo ja nigdy się nie odchudzałam wręcz przeciwnie nawet nienawidziłam siebie za to że jestem taka chuda, myślę że to było raczej spowodowane bardziej głową i stresem bo zwyczajnie nie miałam apetytu i raz na jakiś czas tylko tabletki albo syropek na apetyt
krytyczna waga to 42 kg przy wzroście 180cm więc nawet sobie nie wyobrażajcie jak wtedy wyglądałam, ja też nie chcę do tego wracać
później już zawsze od 50kg do 53kg
no a teraz 60kg
najwiecej miałam po dwóch miesiącach wakacji bo 13 kg do przodu czyli około 63 kg i wtedy wyglądałam najlepiej no i zrzuciłam nieświadomie też w dwa miesiące a akutki były takie że pierwszy raz zobaczyłam cellulit chociaz nie wiem czy akurat wahania wag go spowodowały
alem sie rozpisała szok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
Co do tycia to ja narazie 2 kg do rzodu.. dziwnie malo ale lekarz mnie usokoil ze nie mam sie narazie czym martwic, niby wszystko jest w normie. A co do ruchow to moje dziecko czulam CALUTKI CZAS.. o tym tez rozmawialam z lekarzem na ostatniej wizycie i naewno tak si dzialo rzez to ze mialam nie najsokojniejszy okres ostatnio. Zreszta na usg widac jak maly jest zalatany w epowine.. lekarz nie mogl uwierzyc normalnie. Mam nadzieje ze sie biedaczek odlacze 😞 Teraz kiedy sytuacja u mnie troszeczke sie usokoila i mama sie usokoila to synus juz tak nie wierzga 🙂 Odzywa sie zawsze rano jak sie budze a nie za kazdym moim nocnym rzewrotem i wieczorami gdy juz leze.



napewno sie odplacze a nawet jesli nie to teraz chyba nie ma z tym problemu jak kiedys 🙂 i czesto dzidzie sie zaplatuja w swoje pepowiny . A moja mala tez daje osobie znac jak sie budze nawet w nocy jak ide siusiu to tez mi da kilka kopniakow ale najwiecej daje czadu jak siedze przed kompem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No dokladnie, u mnie tak samo. Kiedy leze w wyrku czy to rano czy wieczorem z laptopem to wtedy zawsze go czuje. Jak pisalam wczesniej bywalo tak ze w nocy nie mialam wogole od niego odpoczynku.. zle sypialam (moze to ze stresu) i dziecko non sto kopalo,.. i to tez nie tak delikatnie ale bardzo mocno. Na szczescie jak mama spokojna to i dziecko rowniez 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny ja cale zycie nbuylam szczupla , tak jak Matylda mam swietna przemiane materi (po tatusiu 🙂) i zawsze moglam jesc co chce bez tycia. Ale mimo wszystko ze nie mialam wachan wagi to mam rozstepy na posladkach i piersiach. Na szczescie sa tak blade i male ze ja ich nie zauwazam, moj maz zreszta tez nie. A cellulit to juz jakis czas na tylku wystepuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anus321 napisał(a):
Dorka1986: Własnie nie, caly czas czekam, tak mocnej to ostatnio czułam we środę i teraz czekam, bo w ciagu ostatnich dni to praktycznie nic nie czulam.


mysle ze to zalezy od budowy ciala od polozenia lozyska i wielu roznych czynnikow a mowilas o tym lekarzowi ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej moje ostatnio siedziało w pozycji złożonego scyzoryka to dopiero widok ale mama mnie uświadomiła że ja tak właśnie przy stole siedzę więc mała się do mnie upodabnia
no i KURWA MAĆ- musiałam to napisałam wczoraj że teściowa wróciła no i zaczeło się już zadzwoniła żebym ją do fryzjera zawiozła noż kurde no ma męża grubasa lenia w domu siedzi i cały dzien znowu zmarnowany bo jeszcze zakupy czy coś tam cholera a ja tak nie chce jechać, zadzwoniłam do mojego ze skargą o mówi " co teściowej odmówisz??" no i nie odmówiłam zbieram się do wyjazdu a wyglądam jak 7 nieszczęść dziś 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
Dziewczyny ja cale zycie nbuylam szczupla , tak jak Matylda mam swietna przemiane materi (po tatusiu 🙂) i zawsze moglam jesc co chce bez tycia. Ale mimo wszystko ze nie mialam wachan wagi to mam rozstepy na posladkach i piersiach. Na szczescie sa tak blade i male ze ja ich nie zauwazam, moj maz zreszta tez nie. A cellulit to juz jakis czas na tylku wystepuje 🙂


ja powiem szczerze ze zawsze jak tylam to wszystko wodzilo mi w brzuch teraz jest podobnie tylko w brzuch mi wchodzi chyba cale 10 kg 🙂 a rozstepy mam na piersiach ale wlasnie takie bardzo blade i prawie nie widoczne. A takto mam naszczescie spokoj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
anus321 napisał(a):
Dorka1986: Własnie nie, caly czas czekam, tak mocnej to ostatnio czułam we środę i teraz czekam, bo w ciagu ostatnich dni to praktycznie nic nie czulam.


mysle ze to zalezy od budowy ciala od polozenia lozyska i wielu roznych czynnikow a mowilas o tym lekarzowi ??
Kochana, nie kazda kobieta czuje w tym samym czasie ruchy dziecka. Moja znajoma ktora rodzila oltora roku temu mowila ze badanie polowkowe miala w 22 tyg ciazy i wtedy jeszcze wogole nie czula ruchow dziecka.. wiec mysle ze nie ma sie czym przejmowac 🙂 Rozumiem ze jestes niecierliwa ale jesli cos juz czujesz to spokojnie, rozkreci sie 🙂 Ja na poczatku tez czulam sporadycznie, kiedy popukalam w brzuch, pogniotlam go troche bo koniecznie chcialam zeby sie do mnie odezwalo. A potem to juz nie trzeba ich prosic 🙂 Same wale i kopia ile sil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
ej moje ostatnio siedziało w pozycji złożonego scyzoryka to dopiero widok ale mama mnie uświadomiła że ja tak właśnie przy stole siedzę więc mała się do mnie upodabnia
no i KURWA MAĆ- musiałam to napisałam wczoraj że teściowa wróciła no i zaczeło się już zadzwoniła żebym ją do fryzjera zawiozła noż kurde no ma męża grubasa lenia w domu siedzi i cały dzien znowu zmarnowany bo jeszcze zakupy czy coś tam cholera a ja tak nie chce jechać, zadzwoniłam do mojego ze skargą o mówi " co teściowej odmówisz??" no i nie odmówiłam zbieram się do wyjazdu a wyglądam jak 7 nieszczęść dziś 😠
Biedna Ty 🙂 Ja tak narzekam na swoja tesciowa bo czesto marudzi, zbyt duzo gada i za czesto wydzwania z pierdolami, ale kurcze jednak mysli i dba o mnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
ej moje ostatnio siedziało w pozycji złożonego scyzoryka to dopiero widok ale mama mnie uświadomiła że ja tak właśnie przy stole siedzę więc mała się do mnie upodabnia
no i KURWA MAĆ- musiałam to napisałam wczoraj że teściowa wróciła no i zaczeło się już zadzwoniła żebym ją do fryzjera zawiozła noż kurde no ma męża grubasa lenia w domu siedzi i cały dzien znowu zmarnowany bo jeszcze zakupy czy coś tam cholera a ja tak nie chce jechać, zadzwoniłam do mojego ze skargą o mówi " co teściowej odmówisz??" no i nie odmówiłam zbieram się do wyjazdu a wyglądam jak 7 nieszczęść dziś 😠
Biedna Ty 🙂 Ja tak narzekam na swoja tesciowa bo czesto marudzi, zbyt duzo gada i za czesto wydzwania z pierdolami, ale kurcze jednak mysli i dba o mnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
ej moje ostatnio siedziało w pozycji złożonego scyzoryka to dopiero widok ale mama mnie uświadomiła że ja tak właśnie przy stole siedzę więc mała się do mnie upodabnia
no i KURWA MAĆ- musiałam to napisałam wczoraj że teściowa wróciła no i zaczeło się już zadzwoniła żebym ją do fryzjera zawiozła noż kurde no ma męża grubasa lenia w domu siedzi i cały dzien znowu zmarnowany bo jeszcze zakupy czy coś tam cholera a ja tak nie chce jechać, zadzwoniłam do mojego ze skargą o mówi " co teściowej odmówisz??" no i nie odmówiłam zbieram się do wyjazdu a wyglądam jak 7 nieszczęść dziś 😠



no niestety nie wypada odmawiac tesciowej ja nawet jak sie z nia nie zgadzam to i tak milcze zeby niepotrzebnej klutnie nie wywolac 🙂 ale naszczescie zadko kiedy sie to zdarza bo mam naprawde spoko tesciowke 🙂 mieszka od nas z 10 min samochodem ale nie wtraca sie w nasze mieszkanko i bywa raz na 3-4 mce 🙂 szybciej my do niej jezdzimy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
ej moje ostatnio siedziało w pozycji złożonego scyzoryka to dopiero widok ale mama mnie uświadomiła że ja tak właśnie przy stole siedzę więc mała się do mnie upodabnia
no i KURWA MAĆ- musiałam to napisałam wczoraj że teściowa wróciła no i zaczeło się już zadzwoniła żebym ją do fryzjera zawiozła noż kurde no ma męża grubasa lenia w domu siedzi i cały dzien znowu zmarnowany bo jeszcze zakupy czy coś tam cholera a ja tak nie chce jechać, zadzwoniłam do mojego ze skargą o mówi " co teściowej odmówisz??" no i nie odmówiłam zbieram się do wyjazdu a wyglądam jak 7 nieszczęść dziś 😠



no niestety nie wypada odmawiac tesciowej ja nawet jak sie z nia nie zgadzam to i tak milcze zeby niepotrzebnej klutnie nie wywolac 🙂 ale naszczescie zadko kiedy sie to zdarza bo mam naprawde spoko tesciowke 🙂 mieszka od nas z 10 min samochodem ale nie wtraca sie w nasze mieszkanko i bywa raz na 3-4 mce 🙂 szybciej my do niej jezdzimy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem raczej szczupła wiec, pewno nie jest to spowodowane nadmiernymi kilogramami . rozmawiałam z lekarzem, mówił, ze na takie mocne kopniaki to moge jeszcze nawet miesiac czekać. A teraz to pewno czuje tylko moga być takie delikatne, ze myle je z czyms innym. No nie wiem. Jutro idę na wizyte to bede sie jeszcze pytać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anus321 napisał(a):
Jestem raczej szczupła wiec, pewno nie jest to spowodowane nadmiernymi kilogramami . rozmawiałam z lekarzem, mówił, ze na takie mocne kopniaki to moge jeszcze nawet miesiac czekać. A teraz to pewno czuje tylko moga być takie delikatne, ze myle je z czyms innym. No nie wiem. Jutro idę na wizyte to bede sie jeszcze pytać.


skoro lekarz tak mowi to na pewno tak jest trzeba mu zaufac ja mimo tego ze przytylam 10 kg i przed tez nie bylam bardzo chuda to teraz czuje juz regularnie codziennie ruchy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anus321 napisał(a):
Jestem raczej szczupła wiec, pewno nie jest to spowodowane nadmiernymi kilogramami . rozmawiałam z lekarzem, mówił, ze na takie mocne kopniaki to moge jeszcze nawet miesiac czekać. A teraz to pewno czuje tylko moga być takie delikatne, ze myle je z czyms innym. No nie wiem. Jutro idę na wizyte to bede sie jeszcze pytać.
No widzisz 🙂 To Ci powiedzial, powinnas sie wiec nie martwic. Pytaj pytaj ile wlezie od tego sa 🙂 Wiesz jak ich obecne ruchy maja sie rzekladac na zywiolowosc po narodzinach to bede miec przesrane !! 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o jejciu.. poszlam tylko pod prysznic a juz tyle stron do nadrobienia mam 😞 ale sie nagimnastykowalam tak.. hehe... az sie zmeczylam 🙂
Wstawilam swoj bębenek 🙂
Ja poczulamruchy bardzo wczesnie bo w 17 tyg.. ale to bylo tak ze zawsze wieczorami nadsłuchiwałam sie uwaznie i czułam takie delikatne ruchu 🙂 pytalam nawet ginki czy to mozliwe ze czuje juz ruchy dziecka tak wczesnie,a ona pow. ze tak bo jestem szczupla..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nooo piekny brzuchol ! 🙂 Ja rowniez poczulam doslownie w 17 tygodniu ale przez przypadek 🙂 Nie moglam spac w nocy i polozylam sie na lecach i wyczulam sobie macice swoja jeszcze wtedy taka malutka 🙂 Polozylam reke a moj maluch jakby zrobil mi niespodzianke i kopnal trzy razy pod rzad tak, ze nie dalo sie tego pomylic z iczym innym 🙂 Od tamtej pory juz czulam regularnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki dziewczyny , tak właśnie myślę, ze skoro lekarz tak mówi, to chyba jest ok. Jak mialam robione usg, to wogóle wyglądało na to ,ze straszny leniuch jest 🙂 . Bo wogóle się nie chciał obrócić, żeby pani doktor mogla dokładnie pomierzyć. Musiała się trochę namęczyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamikusia ładnie ładnie
ja tam nie narzekam na teściową no ale....................................nie ważne już kiedyś pisałam o naszych relacjach- dobrze że mam ją tylko kilka razy do roku i wtedy właśnie to jest ten intensywny czas no ale trudno jadę
idźcie na te zakupy czy coś bo później nie zechce mi sie tego nadrabiać
o wy moje brzuchole jak ja nie lubię wyjazdów już od poniedziałku i cały tydzień taki się zapowiada
do wieczora 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...