Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
No to Dorka chociaz masz jakis plan, ja dzisiaj chyba caly dzien w domku bo maz pojedzie do pracy okolo 17. A na obiad mam kurczaczka z frytkami, buraczkami i suroweczka 🙂


hehe jakis plan jest tym bardziej ze mam zamiar zachaczyc dzisiaj McDonald
NIEEE !!!!!!!!!!!!!!! 😲 😲 😲 Nie mow mi takich rzeczy dziewczynooo ! 😞 😞 Bo ja sobie nie moge podjechac po zarelko z mc'a bo u mnie nie ma 😞( Ehh najblizejw Zielonej Górze.. A ja mam zawszse taka chciceeee na to zarcie !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
No to Dorka chociaz masz jakis plan, ja dzisiaj chyba caly dzien w domku bo maz pojedzie do pracy okolo 17. A na obiad mam kurczaczka z frytkami, buraczkami i suroweczka 🙂


hehe jakis plan jest tym bardziej ze mam zamiar zachaczyc dzisiaj McDonald
NIEEE !!!!!!!!!!!!!!! 😲 😲 😲 Nie mow mi takich rzeczy dziewczynooo ! 😞 😞 Bo ja sobie nie moge podjechac po zarelko z mc'a bo u mnie nie ma 😞( Ehh najblizejw Zielonej Górze.. A ja mam zawszse taka chciceeee na to zarcie !!



to kupie wiecej i ci wysle kuriere to na jutro bedziesz miala hehe z dostawa do domu :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej pustki dzisiaj widzę tu 🙂
U mnie dziś dość stresujący dzień, bo przyjezdzaja rodzice mojego chłopaka poznać się z moimi..
Zobaczymy co z tego wyjdzie, moi rodzice są dość spokojni, nawet nie przeklinają i często chodzą do kościoła, a moi przyszli teściowie dopiero w tym roku skończyli czterdziestkę i są dość luźni 🙂
No ale zobaczymy co z tego wyjdzie, 3 majcie kciuki za mnie :P :* buziak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
linkaa napisał(a):
hej pustki dzisiaj widzę tu 🙂
U mnie dziś dość stresujący dzień, bo przyjezdzaja rodzice mojego chłopaka poznać się z moimi..
Zobaczymy co z tego wyjdzie, moi rodzice są dość spokojni, nawet nie przeklinają i często chodzą do kościoła, a moi przyszli teściowie dopiero w tym roku skończyli czterdziestkę i są dość luźni 🙂
No ale zobaczymy co z tego wyjdzie, 3 majcie kciuki za mnie :P :* buziak


to trzymam kciuki za pozanie sie rodzicow a to ile jestescie ze soba ze jeszcze sie nie poznali chociaz u mnie to tez jest dosc skomplikowane 🙂 a tak pozatym sliczne zdjecie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to powiem ci ze u mnie jest jeszcze lepiej bo jestem ze swoim ponad 4 lata i mama mojego zna tylko mojego tate i to przelotnie przy przeprowadzce ale to jest wynikiem tego ze mieszkamy w roznych miejscowosciach i nie bylo okazji 😁 ia teraz jest okazja i wypadaloby zeby sie poznali przed narodzinami malej dlatego na swieta ich poznamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
linkaa napisał(a):
U mnie też by się nic w tym raczej fakcie nie zmieniło, ale planujemy ślub i wesele no i oczywiście pierwszy wnuk w drodze, więc trzeba poznać dziadków 🙂


zgadza sie 🙂 my slubu puki co nie planujemy ale wlasnie wnuczka jest dobrym "pretekstem " do poznania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak domowymi sposobami. Czyli duzo mleka z maslem i miodem. Herbata z cytryna i sokiem. Oprocz tego " Euphorbium" w aerozolu do nosa na katar, moczenie stopek w goracej wozie z sola 🙂 i jakos przeszlo..Ale bylo ze mna zle... łzy mi z oczu leciały, gil do pada i mowic nie moglam.

Jutro wizyta u gina, juz sie nie moge doczekac.. ale niestety nie bede miala USG 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
tak domowymi sposobami. Czyli duzo mleka z maslem i miodem. Herbata z cytryna i sokiem. Oprocz tego " Euphorbium" w aerozolu do nosa na katar, moczenie stopek w goracej wozie z sola 🙂 i jakos przeszlo..Ale bylo ze mna zle... łzy mi z oczu leciały, gil do pada i mowic nie moglam.

Jutro wizyta u gina, juz sie nie moge doczekac.. ale niestety nie bede miala USG 😞


widocznie domowe sposoby przyniosły rezultaty 😁 ja tez na ostatniej wizycie nie mialam usg tylko serduszka posluchalam 😞 a kolejna wizyta dopiero w styczniu 😞
ja sie szykuje i spadam 🙂 do napisania papa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...