Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ale jesli co jest naprawde nie tak to zdazy szybko powrocic niestety. Ale nie martwie sie na zapas 🙂 Ja juz musze isc spac by mi weekend szybko minal.. Tak wiec uciekam bo widze ze tu i tak pustki dzisiejszego wieczoru 🙂 Albo obrabiaja chlopow albo ja nie wiem co 🙂 Buzka, milej nocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79

Hejo
kochana dziś mnie pognałaś do lekarz i juutro przed 8 mam wizyte 🙂 pewnie dopiero odezwe się wponiedziałek, zeby nie twoje klapy na pupe to pewnie bym nie poszła całuje cie papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola1983 napisał(a):
Hej maleńkie.

Widzę że każda z nas ma jakieś problemy i smutki. Tak to już jest. My to zapewne jeszcze bardziej teraz przeżywamy gdy jesteśmy brzuchatkami i jeszcze jest przed świętami.
Będzie dobrze. Mam przynajmniej taką nadzieję. Gdyby nie było nadziei to czym byłoby życie 🙂
Ja dzisiaj też mam kiepski nastrój. Ale myślę, że do wiosny już nie daleko. I pojawi się ta kruszynka którą będę kochać nad życie. I już sobie wyobrażam maj i te kwiaty na drzewach - a ja pcham ten wózek 🙂 I wącham te kwiaty i oddycham tym ciepłym powietrzem 🙂 Wtedy to wszystko jakoś nabiera sensu i jest lżej na duszy.


Wiola, i za ten optymizm, za to że masz siłę przełamać jęki: wielkie oklaski dla Ciebie !!!!!!!

I powiem Wam, że nie warto się kłócić, takie srata tata że szkoda na to życia, czasu i nerwów. Wymądrzam się ? być może ale i dla mnie i dla mojego nasz związek jest drugim "małżeństwem". I jak się już raz miało męża/żonę: to tego drugiego się szanuje jak ojca 😁
KOMPROMIS: TAKIE MIŁE SŁOWO 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry!
Dzisiaj tez nie najlepszy humor mam 😞 północy nie spałam przez katar i ból gardła 😞 jest straszny ten ból bo nawet nie mogę śliny przełknąć 😞 A .. wyglądam.. o jej... lepiej nie mówić! tak mi wysypało twarz,że przez miesiąc mi chyba to nie zejdzie 😞 Ja nie mam siły, a za to dzidziuś w nocy szalał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
Dzień dobry!
Dzisiaj tez nie najlepszy humor mam 😞 północy nie spałam przez katar i ból gardła 😞 jest straszny ten ból bo nawet nie mogę śliny przełknąć 😞 A .. wyglądam.. o jej... lepiej nie mówić! tak mi wysypało twarz,że przez miesiąc mi chyba to nie zejdzie 😞 Ja nie mam siły, a za to dzidziuś w nocy szalał 🙂

Cześc Mamuśki 🙂 🙂 A mnie dalej dalej bolą nerki,albo korzonki nie wiem 😞 Nie martw sie kochana mnie tez wysypało na buzi 😞 😞 Mój pojutrze przyjezdza to sie wystraszy;/ Ale coż 😞 Wczorja jeszcze wysypki dostalam na plecach i nie wiem od czago,ale podejrzewam,ze od plynu do kapieli bo zmienilam ostatnio;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cześć ja jakoś dobrze sie czuję, tylko też mnie zsypało na skroniach najbardziej a ja oczywiście nie mogę tego zostawić w spokoju więc lada dzień będę tam miała wielkie strupy
ja dziś tylko łazienkę posprzątam i odkurzę jeszcze bo pies mi się wylenił i dość w przyszłym tygodniu jade do miasta w którym kiedyś mieszkałam obejrzeć mieszkanie które zamierzamy kupić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
Hello, jest tu jeszzce ktos ? 🙂 Cos sie ostatnio opuszczacie moje drogie 🙂

I kto to mówi?????????Zaglądasz tu raz na kilka dni i co???? popiszesz chwilę a później znowu dobę milczysz ja to tu czuwam cały czas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Hello, jest tu jeszzce ktos ? 🙂 Cos sie ostatnio opuszczacie moje drogie 🙂

I kto to mówi?????????Zaglądasz tu raz na kilka dni i co???? popiszesz chwilę a później znowu dobę milczysz ja to tu czuwam cały czas
Ale za to Wy non stop nadajecie 🙂 A teraz od dwoch dni cisza..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szyszkonella napisał(a):
bożeeee nieee 😠 😠 😠 chyba widze zaczątek małego rozstępu na brzuchu 😲 😲 😲 😮

który później będzie wielkim czerwonym rozstępem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Hello, jest tu jeszzce ktos ? 🙂 Cos sie ostatnio opuszczacie moje drogie 🙂

I kto to mówi?????????Zaglądasz tu raz na kilka dni i co???? popiszesz chwilę a później znowu dobę milczysz ja to tu czuwam cały czas
Ale za to Wy non stop nadajecie 🙂 A teraz od dwoch dni cisza..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Hello, jest tu jeszzce ktos ? 🙂 Cos sie ostatnio opuszczacie moje drogie 🙂

I kto to mówi?????????Zaglądasz tu raz na kilka dni i co???? popiszesz chwilę a później znowu dobę milczysz ja to tu czuwam cały czas
Ale za to Wy non stop nadajecie 🙂 A teraz od dwoch dni cisza..

e tam u mnie to zależy od nastroju i nastawiania w zasadzie podglądam wszystko cały czas ale często nie chcę mi się pisac albo jakoś nie moge odnaleźć się w wątku ale z reguły jestem tu cały czas no chyba że mam jakiś wyjazd albo ewentualnie coś robię (ale to nie często hehe)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O tej godzinie to ja juz dyskusje pelna para zastawalam 🙂 Cos dziewczyny chyba humorzaste ostatnio i chorowite.. ja mam problemy ostatnio ze snem, ciazy mi ten brzuch jakbym juz nie wiem jaki wielki miala. Jecze w nocy jak jakas baba jaga, przewracam z boku na bok, snia mi sie koszmary, budze sie z krzykiem, PARANOJA !! 😲 😲 Ale katar mija wiec chociaz jeden pozytyw 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


dzien doberek! Dzis podejrze Was dopiero wieczorkiem, bo wbieram sie na MEGA duze zakupy swiateczne do hipermarketu 😁 Bede chodzic tam chyba do jutra, bo napewno mega duzo ludzi bedzie!!!! Ale na szczescie - uwielbiam ta przedswiateczna goraczke i lazenie nawet po supermarkecie! Do napisania!!! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...