Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

też mam problemy ze snem. często się budzę i śnią mi się okropne rzeczy, nie mam pojęcia skąd się biorą. W nocy mnie tak wszystko boli, że z boku na bok przekręcam sie z 5 minut i jęcze jak stara baba w 9 miesiącu :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):

dzien doberek! Dzis podejrze Was dopiero wieczorkiem, bo wbieram sie na MEGA duze zakupy swiateczne do hipermarketu 😁 Bede chodzic tam chyba do jutra, bo napewno mega duzo ludzi bedzie!!!! Ale na szczescie - uwielbiam ta przedswiateczna goraczke i lazenie nawet po supermarkecie! Do napisania!!! 😁
Heh ja wlasnie tez !! Z moja mamusia 🤪 🤪 DLatego tez musze pomalu uciekac bo czas sie szykowac, Madzia powodzenia na zakupach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szyszkonella napisał(a):
też mam problemy ze snem. często się budzę i śnią mi się okropne rzeczy, nie mam pojęcia skąd się biorą. W nocy mnie tak wszystko boli, że z boku na bok przekręcam sie z 5 minut i jęcze jak stara baba w 9 miesiącu :P
No dokladnie !! Ja mam tak samo, jak sobie wyobraze dalsza czesc ciazy to ja chyba wogole nie bede sypiac....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajcie macie z tym szałem po sklepach.. ja jak zrobię kilka kroków do kuchni to mnie brzuch ciągnie, że iść nie moge 🥴 jak już uciekacie, to miłych zakupków mamuśki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Lasencje 🙂

Ja już dawno wybiłam sobie dwuczęściowy strój kąpielowy po tym co widzę na moim brzuchu 🙂 🙂 🙂
Ja narazie nie mam problemu z syfami - raczej na początku.
Dzisiaj wybieram się na imprezę urodzinową do kumpeli 🙂 Będzie w dyskotece - już sobie wyobrażam jak ja z tym brzuchem będę tam wyglądać 🙂 Ale do wieczora jestem z wami 🙂
Udanych zakupów co niektórym 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też na szczęście nie mam problemów z wypryskami.. na szczęście 😉
ależ mój mały rozbójnik daje dziś popalić 🙂 nagrałam małą telefonem jak walczy z moim brzuchem 😁

ja dziś wezmę się za łazienkę.. reszta jutro. a w poniedziałek dentysta 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja nie mam sily dzisiaj na nic.jestem oslabiona 😞 z oczy mi leca lzy,z nosa katar..oszalec mozna 😞 w domu balagan, dobrze ze do swiat jeszcze tydz to moze do tego czasu uda mi sie wyzdrowiec i zniknie mi to cos co mam na twarzy i ten nos czerwony od chusteczek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
ja nie mam sily dzisiaj na nic.jestem oslabiona 😞 z oczy mi leca lzy,z nosa katar..oszalec mozna 😞 w domu balagan, dobrze ze do swiat jeszcze tydz to moze do tego czasu uda mi sie wyzdrowiec i zniknie mi to cos co mam na twarzy i ten nos czerwony od chusteczek 😁


jezu kamikusia czemu ty nie idziesz do lekarza 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Może weź się połóż na jeden dzień. Aplikuj sobie mleko z miodem. Pij ciepłą herbatę z sokiem i cytryną i może ci przejdzie. Poza tym lekarz mi powiedział że mogę spokojnie w razie czego brać APAP (zwykły - nie EKSTRA) więc na przeziębienie możesz się tym poratować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
Cześć Aisak 🙂 No rano wchłonęłam ostatni kawałek 🙂 Mniam ale mi to smakowało 🙂 Zagryzłam kromką z szynką i jestem zadowolona.


no jasne, jedzonko zawsze poprawia humor 🤪
mnie dziś też czekają zakupy w jakiś pewnie dużym, zatłoczonym, okropnym supermarkecie 😞 😞
nie nawiedzę tego, tzn. zakupy lubię, ale nie te ogromy ludzi obijające się o ciebie, szturchających, kolejki i w ogóle brrrrrrrrrrryyyyyyyyyyyyy 🥴 🤢 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No tak dzisiaj chyba kazda na zakupach ja tez musze sie wybrac ale mi sie nie chce jak sobie pomysle jak to ma wygladac te kolejki i ludzie zachwujacy sie jak zwierzeta;/ostatnio bylam swiadkiem jak starszy mezczyzna wyrwal kobiecie z reki koszyk na zakupy a ona biedna z dzieckiem byla az mi bylo jej szkoda ale ludzie czasami zachwuja sie jak zwierzaki i to przykre 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Cześć Aisak 🙂 No rano wchłonęłam ostatni kawałek 🙂 Mniam ale mi to smakowało 🙂 Zagryzłam kromką z szynką i jestem zadowolona.


no jasne, jedzonko zawsze poprawia humor 🤪
mnie dziś też czekają zakupy w jakiś pewnie dużym, zatłoczonym, okropnym supermarkecie 😞 😞
nie nawiedzę tego, tzn. zakupy lubię, ale nie te ogromy ludzi obijające się o ciebie, szturchających, kolejki i w ogóle brrrrrrrrrrryyyyyyyyyyyyy 🥴 🤢 🤢 🤢 🤢
3

Cześć Andziucha 🙂

No ja też lubię zakupy ale nie teraz jak mi się ciężko chodzi i mam zadyszkę 😞
Ja swoje zakupy na ten tydzień odbębniłam 🙂 Na szczęście. Wolę w tygodniu niż w weekend. Mniej ludzi jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
WIOLA1983 ja mam to samo leniwiec we mnie siedzi taki ze szok 🙂wstaje rano i juz czuje ze jestem zmeczona hehe mam nadzieje ze to nie przjedzie na mojego bobaska 🙂 bedzie leniwy jak mamusia 🙂


Pewnie ta pogoda i nasz stan ma na to wpływ 🙂Ale już niebawem nie będziemy miały czasu się nudzić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 🙂
A ja nie mam jeszcze nic kupione na święta ;/ narazie nie mam ani kasy ani nic.. no ale trudno, muszę poczekać do przyszłego tyg. Ciekawe czy się w ogóle wyrobię. Chcę zrobić pierogi na święta, ale robiłam je raz w życiu i nie wiem czy wyjdą 😁 No ale raz się żyje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...