Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

alexia_79 napisał(a):
ja jestem ale tylko po to żeby się pożegnać bo też przeżywam to samo co Ty Matylda:
1. mam przedporodowego doła
2. dziecko dostało wariacji i od 2 dni mam akrobacje alpejskie w brzuchu i bolą mnie wnętrzności i krocze

wyżaliłam się więc życzę dobrej nocy ☺️

jak wyżej
i jak niżej
mam doła przedporodowego
i dziecko mnie bije
dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

dobranoc
ja dostaję już nawet z pięści

i chyba sie zesram ze strachu bo mam na prawdę skurcze i dziś wypada ze mnie jakas galareta
mam tylko nadzieję że nie rodzę bo to kuźwa ma nastąpić w niedzielę

aŁŁŁŁŁaaaaaaaaaaaaaa jaki skurcz i kopniak
ja nie zasnę nie ma mowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry
jestem na chwilę po ciężkiej nocy i poranku
muszę na chwilę pojechać na miasto będę koło południa
ej wczoraj chyba Nina i Kama miały jakieś wizyty i ktg i nic się cholery nie odezwały
WSTAWAĆ I RODZIĆ dziewuchy!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywołana odpowiadam jestem 🙂
ktg sa skurcze nie badał mnie, wiec było tylko ktg a wizyta w czw na dzien przed terminem 🙂
jesli nie urodze w terminie to jeszcze tydzien jestem na wolnosci a po 7 dniach zamykają mnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry.
Oj widzę że nieciekawe nastroje. Ale nie mogę się już doczekać kiedy wszystkie się rozpakują i będzie tutaj bardziej gwarnie i tematy się zmienią z ciążowych na pociążowe 🤪 🤪 🤪
Noc miałam kiepską i to nie dlatego że mała wymiotowała czy źle się czuła ale dlatego że sobie postanowiła że od 2 do 5 spać nie będzie i koniec. Musiała sobie pogaworzyć, pooglądać świat - ale na rękach bo w łóżeczku to był krzyk wniebogłosy. Teraz śpi jak zabita 😠 😠 😠
Dzięki Bogu Tomek mi pomaga i generalnie on ją zabawiał od 2 do 3.30 a potem ja przejęłam pałeczkę. I tak go podziwiam bo pracuje od 6 rano do 22 a i tak przyjedzie i się małą zajmie 😮 😮 😮 Tylko kurwuje że przez tą robotę to czasu nie ma dla swoich dwóch słoneczek 🙂

No i pokarm mi zanika i nie liczę na to że będzie go więcej. Karmię cycem ile się da ale nie naprodukuje sobie mleka więc pogodziłam się powoli z tą sytuacją chociaż bardzo chciałam karmić piersią przynajmniej do 6 miesiąca 😞

Poza tym u mnie bez zmian. Mała rośnie jak na drożdżach a i cięższa się wydaje 🙂 Pomyśleć że będzie miała niebawem miesiąc a wasze pociechy dalej w brzuszkach u mam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadrobiłam 40 stron 🙂
na te przyspieszenie prorodu ta mysle ze nie na wszystkie działa seks tylko na kazda co innego
wczoraj zrobiłam taka piekna kąpiel w wannie zaprosiłam meza 🙂 zrobił mi sesje na pamiatke i wiecie w tej wodzie takich skurczy dostawałam co chwile a potem w łóżku po seksie ani razu 🙂 wiec na mnie to nie działa przyspieszać nic nie chce najwyzej po 7 dn od terminu pójdę do szpitala tam mi zawsze jakos pomoga szybciej ur.
tyle tylko ze im dłuzej czekam tym mi sie wiecej rozstepów robi.
zalamka...
szyszka opisałą swój poród ja tez tak chce 🙂 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):


Poza tym u mnie bez zmian. Mała rośnie jak na drożdżach a i cięższa się wydaje 🙂 Pomyśleć że będzie miała niebawem miesiąc a wasze pociechy dalej w brzuszkach u mam 😉


Tak, tak, dołuj nas jeszcze bardziej 😞
Ja dzisiaj noc miałam ciężką, niby spałam ale budziłam się co chwilę, jestem jakaś niespokojna i rozdrażniona i nie wiem czym to jest spowodowane i o co mi chodzi? Hormony? 🥴

Wioluś nie przejmuj się tym pokarmem.. nie Ty pierwsza, na butelce też mała zdrowa będzie, tyle że tłuściejsza 😉 Najwyżej ciężej nosić Wam ją będzie 🙃 Miesiąc karmisz, więc to co najważniejsze dostała i tyle oooo!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):


Poza tym u mnie bez zmian. Mała rośnie jak na drożdżach a i cięższa się wydaje 🙂 Pomyśleć że będzie miała niebawem miesiąc a wasze pociechy dalej w brzuszkach u mam 😉


Tak, tak, dołuj nas jeszcze bardziej 😞
Ja dzisiaj noc miałam ciężką, niby spałam ale budziłam się co chwilę, jestem jakaś niespokojna i rozdrażniona i nie wiem czym to jest spowodowane i o co mi chodzi? Hormony? 🥴

Wioluś nie przejmuj się tym pokarmem.. nie Ty pierwsza, na butelce też mała zdrowa będzie, tyle że tłuściejsza 😉 Najwyżej ciężej nosić Wam ją będzie 🙃 Miesiąc karmisz, więc to co najważniejsze dostała i tyle oooo!!!



I tym faktem się pocieszam 🙂
A co do wagi to też niezła jazda - wy urodzicie dzieciaczki po 4 kg. a moja w wieku 1 miesiąca nie będzie tyle miała 😜
Linka - to ci zazdroszczę serio. Moja zaczyna pokazywać charakterek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):


Poza tym u mnie bez zmian. Mała rośnie jak na drożdżach a i cięższa się wydaje 🙂 Pomyśleć że będzie miała niebawem miesiąc a wasze pociechy dalej w brzuszkach u mam 😉


Tak, tak, dołuj nas jeszcze bardziej 😞
Ja dzisiaj noc miałam ciężką, niby spałam ale budziłam się co chwilę, jestem jakaś niespokojna i rozdrażniona i nie wiem czym to jest spowodowane i o co mi chodzi? Hormony? 🥴

Wioluś nie przejmuj się tym pokarmem.. nie Ty pierwsza, na butelce też mała zdrowa będzie, tyle że tłuściejsza 😉 Najwyżej ciężej nosić Wam ją będzie 🙃 Miesiąc karmisz, więc to co najważniejsze dostała i tyle oooo!!!



I tym faktem się pocieszam 🙂
A co do wagi to też niezła jazda - wy urodzicie dzieciaczki po 4 kg. a moja w wieku 1 miesiąca nie będzie tyle miała 😜
Linka - to ci zazdroszczę serio. Moja zaczyna pokazywać charakterek 🙂

A z tą wagą to wiesz - tylko szacunki - niby Lenka ma mieć 4 kg ale równie dobrze może mieć 3 a mierzyć 60 cm bo pewnie długa po tacie będzie... tak czy inaczej już chciałabym mieć ją obok 😞
A jeszcze jak mi przyjdzie iść na święta do szpitala to katastrofa a wszystko wskazuje na to że tak właśnie będzie 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[URL=http://www.iv.pl/][IMG]http://www.iv.pl/images/21038606866758190181.jpg[/IMG][/URL]

nie wiem czy mi sie uda bo 1 raz dodaje foto
patrzcie jaka wczoraj kołyske dostałam do sypialni 🙂 hehe
sama bym takiej w życiu nie kupiła bo dziecko miesci sie tylko do 3-4 m ale jak dostałam to sie ciesze jak głupia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Nina no to fajowo - nie będziesz musiała targać łóżeczka do sypialni, też o tym myślałam ale my mamy za mało miejsca niestety..

A co to tam za psiak pod oknem się ulokował? 😉


mój ostrzyżony bubus 🙂 haha on ma długa wełne ale ja nie wyrabiałam ze sprzątaniem tego i niestety został ogołocony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry 🙂
też myślę, że zostawią Kasię, albo będą jej kazali w pon najpóźniej się stawić.
A ja idę się myć, bo dzisiaj mam lekarza. Zobaczymy co tam się w Grażynie dzieje 😁 Dzisiaj w nocy tez się budziłam, bo brzuch mnie pobolewał.
Trzymajcie za nas kciuki. Do później :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
dzień dobry 🙂
też myślę, że zostawią Kasię, albo będą jej kazali w pon najpóźniej się stawić.
A ja idę się myć, bo dzisiaj mam lekarza. Zobaczymy co tam się w Grażynie dzieje 😁 Dzisiaj w nocy tez się budziłam, bo brzuch mnie pobolewał.
Trzymajcie za nas kciuki. Do później :*

Trzymamy Klaudia 🙂
A swoja drogą Kasia ma dziwnego tego lekarza 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
dzień dobry 🙂
też myślę, że zostawią Kasię, albo będą jej kazali w pon najpóźniej się stawić.
A ja idę się myć, bo dzisiaj mam lekarza. Zobaczymy co tam się w Grażynie dzieje 😁 Dzisiaj w nocy tez się budziłam, bo brzuch mnie pobolewał.
Trzymajcie za nas kciuki. Do później :*

Grażyna pewnie postanowi dołączyć do pozostałych zamkniętych 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
dzień dobry 🙂
też myślę, że zostawią Kasię, albo będą jej kazali w pon najpóźniej się stawić.
A ja idę się myć, bo dzisiaj mam lekarza. Zobaczymy co tam się w Grażynie dzieje 😁 Dzisiaj w nocy tez się budziłam, bo brzuch mnie pobolewał.
Trzymajcie za nas kciuki. Do później :*

Trzymamy Klaudia 🙂
A swoja drogą Kasia ma dziwnego tego lekarza 😮

No ja już się nie chcę wypowiadać na ten temat ale jak poszła na Inflancką i ją zbadają i stwierdzą rozwarcie na 2 cm to na bank ją zostawią bo powiedzą że ma "pełną gotowość" i być może jutro będą jej robić test oksytocyną
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej... A ja już po wizycie u lekarza... Wszystko wskazuje że jednak dziewczynka będzie... Waży 2,880kilo martwię się bo to przecież mało.... Ale moja mama mówi że ja miałam 2,400 kg więc może dlatego... Za tydzień kolejna wizyta o ile nie urodzę bo coś czuję że po weekendzie się wszystko zacznie... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
o Ola jutro twój wielki dzień 🙂

Yhmmm wielki jak moja dupa 😁 i tyle też z tego będzie jutro 🙃


zawsze możesz być w tych 5 % kobiet i urodzić dokładnie w dniu terminu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...