Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień dobry... za oknem słoneczko a ja nie w humorze 🥴

Wcale się nie wyspałam bo do 1-ej wierciłam się żeby zasnąć a nawet jak zasypiałam to co chwilę się budziłam, jakoś nie wiedzieć czemu bolą mnie gnaty i jestem niespokojna no i moje dziecko postanowiło mieć czkawkę w środku nocy ☺️

No i martwię się gdzieś podświadomie kiedy urodzę a zwłaszcza jak ja to zrobię biorąc pod uwagę fakt, że Lenka 7-ego miała ok 4 kg. Jakaś mnie panika ogarnia 🥴

Idę się ubierać i jadę na KTG i żebrać o ZL 🤢

Ciekawe jak Matylda po nocy... najbardziej to ciekawi mnie jej reakcja na widok własnego dziecka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Dzień dobry... za oknem słoneczko a ja nie w humorze 🥴

Wcale się nie wyspałam bo do 1-ej wierciłam się żeby zasnąć a nawet jak zasypiałam to co chwilę się budziłam, jakoś nie wiedzieć czemu bolą mnie gnaty i jestem niespokojna no i moje dziecko postanowiło mieć czkawkę w środku nocy ☺️

No i martwię się gdzieś podświadomie kiedy urodzę a zwłaszcza jak ja to zrobię biorąc pod uwagę fakt, że Lenka 7-ego miała ok 4 kg. Jakaś mnie panika ogarnia 🥴

Idę się ubierać i jadę na KTG i żebrać o ZL 🤢

Ciekawe jak Matylda po nocy... najbardziej to ciekawi mnie jej reakcja na widok własnego dziecka 😉

Ola widzisz, z tą wagą to naprawdę różnie bywa 🙂 jak np u Matyldy, czy Eweliny. Z tym, że u nich zadziałało w drugą stronę, ale myślę, że podawanie wagi z nadwyżką też się zdarza 🙂
Ja też dzisiaj jadę po zwolnienie do internisty, ale zapomniałam, że w tym czasie kurier przywozi materacyk i nie wiem co z tym fantem zrobić. A nr tel do mnie nie ma ;/
Ide coś zjeść i może się jeszcze położę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Dzień dobry... za oknem słoneczko a ja nie w humorze 🥴

Wcale się nie wyspałam bo do 1-ej wierciłam się żeby zasnąć a nawet jak zasypiałam to co chwilę się budziłam, jakoś nie wiedzieć czemu bolą mnie gnaty i jestem niespokojna no i moje dziecko postanowiło mieć czkawkę w środku nocy ☺️

No i martwię się gdzieś podświadomie kiedy urodzę a zwłaszcza jak ja to zrobię biorąc pod uwagę fakt, że Lenka 7-ego miała ok 4 kg. Jakaś mnie panika ogarnia 🥴

Idę się ubierać i jadę na KTG i żebrać o ZL 🤢

Ciekawe jak Matylda po nocy... najbardziej to ciekawi mnie jej reakcja na widok własnego dziecka 😉

Ola widzisz, z tą wagą to naprawdę różnie bywa 🙂 jak np u Matyldy, czy Eweliny. Z tym, że u nich zadziałało w drugą stronę, ale myślę, że podawanie wagi z nadwyżką też się zdarza 🙂
Ja też dzisiaj jadę po zwolnienie do internisty, ale zapomniałam, że w tym czasie kurier przywozi materacyk i nie wiem co z tym fantem zrobić. A nr tel do mnie nie ma ;/
Ide coś zjeść i może się jeszcze położę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry 🤪 🤪
jakie dobre wiesci, Matylda juz po 😉 tez mnie ciekawi jej reakcja, gdy polozyli jej wlasne dziecko na brzuchu 😁 no a Lena jaka duza dziewucha 🙂 i teZ ten jej lekarz mowil, ze nie donosi ciazy, a tu w 40 tc urodzila, ja od razu jej powiedzialam, ze w terminie urodzi 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powinnam, ale zazdrosze, zazdroszcze, zazdroszcze, zazdroszcze, zazdroszcze, zazdroszcze, zazdroszcze Matyldzie! 😁 I tyle!!!
Poza tym Lenka - duza dziewczynka, no ale oni przeciez niscy nie sa 🙂
Ja juz chce urodzic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mam dosc, bo ruchy Majki zwyczajnie mnie juz bola.... Mam tego juz naprawde serdecznie dosyc!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko
Olusia ja byłam na chwile wczoraj zostawiłąm jeden post byli u mnie rodzice a potem my pojechaliśmy na obiadek i na spacer po lesie, dzis w nocy myslałam ze zaczeła sie akcja wczoraj od południa brzuch twardy jak kamien opuchlizna mnie obeszła cała a w nocy od3.23 skurcze dzis od rana ból brzucha i twardnieje mi co chwile (moze sobie wywrózyłam poniedziałek 😉)

ale jaja Matylda miała miec calineczke cały czas sie bała ze bedzie malutka a ona prawie 3,5kg to normalnie duza wrecz hehe jak to sie mozna pomylic ja pierdziele gdzie ona sie miesciła w tym jej brzusiu 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyminka napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
eeee.... tak mysle, gdzie jest Ola??



wczoraj pisała chyba ze ma ktg o 8.25


AAAAAAAAAAAA no tak, a juz myslalam, ze ona tez szczesciara 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyminka napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
tyminka napisał(a):
moze z nów z ktg pojedzie do spzitala

hmm.... no moze....
Ja tez mam pojechac, ale nie jade.... nie chce


no co ty dlaczego?


Bo i tak mi nic nie wyjdzie... 🙂 a w niedziele i tak ide sie polozyc... jak ma sie cos zaczac dziac to sie zacznie i napewno tego nie przeocze 😁
Nie chce mi sie taki kawal do spzitala jechac i zaraz wracac 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...