Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Mój maluch najchętniej przespałby całą noc. Musiałam go sama budzić po 4, żeby go nakarmić, przebrać i później spał znowu do 9. Ale nie chcę zapeszać, bo kto wie, czy dzisiejszej nocy nie da czadu 😁
Ja też mam baby bluesa, tak mi się przynajmniej wydaje, bo mało co mnie teraz cieszy. Patrzę na Kacpra i wiem, że bardzo go kocham, ale czuję taką niemoc i dziwnie mi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Klaudia mały jest prześliczny serio

to jakie mają być te kupki???? ja myślałam że zawsze są rzadkie - bo u nas takie są 😮

no u mnie w sumie ciepło miałyśmy wyjść ale wieje jak cholera może później się uspokoi
mój Mniuszek ciągle śpi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja byłam na IP bo martwiło mnie moje silne krwawienie i te skrzepy wielkości kurzego jaja no i miałam rację że pojechałam, bo mimo że macica już ładnie obkurczona to w jednej części zalega duża ilość krwi i skrzepów, dostałam leki i gdyby nie to że mam maleństwo i karmię piersią zostałabym w szpitalu, ehh ja to się mam - jak nie urok to sraczka
Martwi mnie też fakt, że pani doktor (skądinąd bardzo miła i delikatna) powiedziała że ten lek można brać kiedy się karmi a na ulotce jak byk stoi że nie można i nie wiem co robić 🥴
Jak przejdę na MM to co z mlekiem? Odciągać i wylewać? Z drugiej strony mała nabawi mi się zaparcia po MM...

I tak źle i tak niedobrze, bądź tu mądrym 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola zaufaj tej P. doktor na moim CORDAFENIE też pisało że w ciąży kategorycznie nie wolno a ulotka była tworzona parę ładnych lat temu i nie uwzględniono że hamuje skurcze macicy więc może tu jest podobnie nie dałaby by ci czegoś czego nie wolno bo jest za Ciebie odpowiedzialna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry.
Gratulacje dla Euniki 🙂 No to jeszcze dwie teoretycznie w dwupaku 🙂
U mnie nocka spoko chociaż moja mama i T. przyzwyczaili małą do spania na naszym łóżku i jak ją w nocy dawałam do łóżeczka to od razu się budziła a na rękach spała. Kurwicy dostawałam 😠 😠 😠
Ola - to nie prawda że kolki zaczynają się dopiero po 3 tyg. Ja to wiem po sobie i twoje kropelki poszły w ruch już w 2 tygodniu. Uważam że powinnaś brać ten lek. Na ziółkach kopru włoskiego tez pisze że nie powinno się ich podawać dziecku poniżej 4 roku życia a położna ci poleciła i podajesz więc się nie martw.
Kasia - ja miałam to samo z laktacją i taka mieszanka cyca i MM strasznie źle działała na Laurę. Poza tym z każdym dniem miałam mniej mleka i wieczne siedzenie z laktatorem przy cycu nic nie dało 🥴 CO do piersi to moje są mega obwisłe a karmiłam tylko 3 tygodnie - mam doła bo nie dość że gruba wielka dupa to jeszcze obwisły brzuch z kurewsko wielkimi rozstępami i cycki zwisające jak u starej baby. Smaruje je żelem ujędrniającym ale na razie nie widzę efektów.
Tyminka - spokojnie - na pewno to nic groźnego. Mała będzie cała i zdrowa jak Dominik od Eweliny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
ja jak wczoraj sie kąpałam to mi wyleciał wielki skrzep ale takto ze mnie nie cieknie jakoś duzo czasem wyglada jakby śluz był zabarwiony lekko krwią A tobie dużo Ola tych skrzepów leciało ?

Za każdym razem kiedy jestem w toalecie i robię siku, po nocy i w ciągu dnia w sumie też, dlatego zaczęłam się zastanawiać jak Was czytałam czy ze mną ok. Poczytałam w necie i mam wszystkie klasyczne objawy.
A ten lek co dostałam to jakaś masakra jest, dosyć że głowa mi pęka to jeszcze te skurcze macicy czuję tak jak bóle porodowe 🤢 Aż na wymioty zbiera.. Mam to brać 3 dni
🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój Tomasz nareszcie zasnął... Czasami nie mam już sił...
No i się rozczarowałam. Czym? Raczej kim. Moim mężem.
Poród, pobyt w szpitalu, pierwszy tydzień w domu- najcudowniejszy facet pod słońcem. We wszystkim mi pomagał. Na Okruszka patrzył z taką czułością i miłością...
A teraz? Robi wszystko żeby tylko nie spędzać z nami czasu... No i nie widzę już tego blasku w jego oczach gdy patrzy na Tomka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiola powiedz mi jak twoja miała kolki to jak sie zachowywala to bylo tak ze o konkretnej porze dnia ją brało bo chyba moja ma kolki bo codziennie od godziny 15-16 do samego wieczora ją to dopada i wręcz się drze aż się robi cała czerwona dotego pręży się wymachuje rączkami nóżkami masakra jakaś 😞 😞 😞( 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
wiola powiedz mi jak twoja miała kolki to jak sie zachowywala to bylo tak ze o konkretnej porze dnia ją brało bo chyba moja ma kolki bo codziennie od godziny 15-16 do samego wieczora ją to dopada i wręcz się drze aż się robi cała czerwona dotego pręży się wymachuje rączkami nóżkami masakra jakaś 😞 😞 😞( 😞

Tak kochana - moja zazwyczaj miała późnym popołudniem i wieczorem (czasami nawet do 23 ją trzymało). I zachowywała się dokładnie jak twoja Amelka. Prężyła się, machała rączkami i podkurczała nóżki. Płakała strasznym płaczem - że serce pękało. Jakby chciała powiedzieć "pomóż mi mamo" a ja nie wiedziałam jak i tylko beczałam 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tynka napisał(a):
Mój Tomasz nareszcie zasnął... Czasami nie mam już sił...
No i się rozczarowałam. Czym? Raczej kim. Moim mężem.
Poród, pobyt w szpitalu, pierwszy tydzień w domu- najcudowniejszy facet pod słońcem. We wszystkim mi pomagał. Na Okruszka patrzył z taką czułością i miłością...
A teraz? Robi wszystko żeby tylko nie spędzać z nami czasu... No i nie widzę już tego blasku w jego oczach gdy patrzy na Tomka...

biedna... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...