Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂 Wczoraj na wieczór wziełam te tabletki na zasuszenie pokarmu,masakra co ja po nich mam wczoraj mi sie tak spac chcialo glowa mnie bolała,dzisiaj poszlam z mała na spacer jak dochodziłam do domu to mialm mroczki przed oczami mysllaam ze padne,mama z tata wzieli mała wniesli do domu ja na nogach ustac nie moglam.... Mama mowila ze zielona jestem,nakarmilam mała i połozyłysmy sie spac,spałam trzy godziny masakra ja nie wiem co w tych tabletkach jestm, nie dziwie sie ze po nich nie mozna samochodu prowadzic.....Eh 😞
Mała grzeczna 🙂 Spi i je 🙂
Buziaczki:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Matylda a ty karmisz piersią? no ja jem np lody, czosnek (tzn dzisiaj zjadłam sos mocno czosnkowy i śmierdzę) i słodycze, ale bez czekolady i póki co jest ok.
A i jadłam jeszcze taką bułczankę, coś na kształt kaszanki ale zamiast kaszy jest bułka 😁 i też wszystko dobrze po tym, brzuch małego nie bolał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorka, widzisz, Frytus sie zle czuje po nich, ja świetnie.... tabletek jest tam na 15 dni 😁 i tak mi tez ginka powiedziala, ze w ciagu 2 tyg powinnam sie pozbyc problemu, ale ja juz go nie mam... po tygodniu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klaudiagda napisał(a):
Matylda a ty karmisz piersią? no ja jem np lody, czosnek (tzn dzisiaj zjadłam sos mocno czosnkowy i śmierdzę) i słodycze, ale bez czekolady i póki co jest ok.
A i jadłam jeszcze taką bułczankę, coś na kształt kaszanki ale zamiast kaszy jest bułka 😁 i też wszystko dobrze po tym, brzuch małego nie bolał 🙂

tak Klaudia karmię piersią
czekoladę jem od powrotu ze szpitala w różnej postaci albo kila kostek albo jakiś batonik, kawę piję chyba od pięciu dni codziennie rano po pierwszym karmieniu, pepsi łykam przez cały dzień w sumie może jakąś szklankę maks dwie
jem same smażone kotlety wszystkie warzywa- nawet sałatę grecką r ostrymi sosami, śledzie a nawet bigos oczywiście każdą rzecz innego dnia wprowadzałam i nic się nie działo małą przesypia 20 godzin na dobę i czasem sobie tylko kwęknie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
Matylda a ty karmisz piersią? no ja jem np lody, czosnek (tzn dzisiaj zjadłam sos mocno czosnkowy i śmierdzę) i słodycze, ale bez czekolady i póki co jest ok.
A i jadłam jeszcze taką bułczankę, coś na kształt kaszanki ale zamiast kaszy jest bułka 😁 i też wszystko dobrze po tym, brzuch małego nie bolał 🙂

tak Klaudia karmię piersią
czekoladę jem od powrotu ze szpitala w różnej postaci albo kila kostek albo jakiś batonik, kawę piję chyba od pięciu dni codziennie rano po pierwszym karmieniu, pepsi łykam przez cały dzień w sumie może jakąś szklankę maks dwie
jem same smażone kotlety wszystkie warzywa- nawet sałatę grecką r ostrymi sosami, śledzie a nawet bigos oczywiście każdą rzecz innego dnia wprowadzałam i nic się nie działo małą przesypia 20 godzin na dobę i czasem sobie tylko kwęknie

to wyrozumiała Lenka 😁 zazdroszczę. Ale też chyba zacznę codziennie coś nowego wprowadzać, a nie co kilka dni ;/ a (nie zapeszając 😁) wydaje mi się, że Kacper póki co na wszystko co zjadłam dobrze reagował
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Moja laleczka jest już ochrzczona 🙂 Ale powiem wam że to jest dziwne. Wczorajsza noc była spokojna a od rana mała spała jak zabita, potem się obudziła i pogaworzyła i znowu spała. Dopiero w kościele zaczęła się drzeć wniebogłosy. Ale jak ksiądz położył tylko rękę na jej głowie to dziecko zasnęło i serio spało do dzisiaj do 9 rano. Nawet butlę jej na śpiocha dawaliśmy 😮 😮 😮 Masakra. Dzisiaj z kolei jest marudna bo chyba ta pogoda tak kiepsko na nią działa.

A mam do was pytanie. Moja od 3 tygodni gaworzy na maksa - gaguje i guguje i wiele innych rzeczy 😮 😮 😮 Myślałam że to się zaczyna później. Wy też tak macie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...