Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

Tynka napisał(a):
Dzień dobry! A ja nadal krwawię 😞 a mam ogromną ochotę na seks ☺️ kiedy to się w końcu skończy? Wiola jak długo miałaś krwawienie?


ja też jeszcze krwawię delikatnie, ale bez wkladki ani rusz ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzień dobry.
U mnie Kacper też różnie wstaje. Chyba muszę mu jakoś uregulować sen, bo narazie rządzi się swoimi prawami 😁
W końcu zasnął (chyba), bo od 8.30 było marudzenie z przerwą na cyca itp.
Ciekawe co u Kmatus i Aisak 🙂 bo one to daaaawno temu chyba było, czy się mylę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejo 🙂
O matko wy po ponad miesiacu i jeszcze krwawicie a ja od tygodnia juz nie w sumie tydzien krwawiłam a teraz to juz nawet bez wkładki chodze bo nie potrzebna. ale na seks to za wczesnie? ja po cc???
Kasia Tutliputli co to za poradnik?
Słuchajcie mam pytanie jadłyscie juz zupy z dodatkiem smietany po 2 tyg i 5 dniach? robie jearzynowa chciałabym dodac smietany z mąką ale czy nie za wczesnie na takie rarytasy 🙂?? ja jem wszytsko gotowane . No i właśnie od którego tyg zaczełyscie jesc wszystko?
A wiecie cala noc mala spala duzo spokojniej bo na sile wepchnelam jej smoka, teraz tez spi w wózku bo ma smok i nie wiem czy to tak dzis tylko bo to dla niej nowosc mysli ze to cyc ale jak ma smoka w buzi to zasypia sama....dziwne 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
hejo 🙂
O matko wy po ponad miesiacu i jeszcze krwawicie a ja od tygodnia juz nie w sumie tydzien krwawiłam a teraz to juz nawet bez wkładki chodze bo nie potrzebna. ale na seks to za wczesnie? ja po cc???
Kasia Tutliputli co to za poradnik?
Słuchajcie mam pytanie jadłyscie juz zupy z dodatkiem smietany po 2 tyg i 5 dniach? robie jearzynowa chciałabym dodac smietany z mąką ale czy nie za wczesnie na takie rarytasy 🙂?? ja jem wszytsko gotowane . No i właśnie od którego tyg zaczełyscie jesc wszystko?
A wiecie cala noc mala spala duzo spokojniej bo na sile wepchnelam jej smoka, teraz tez spi w wózku bo ma smok i nie wiem czy to tak dzis tylko bo to dla niej nowosc mysli ze to cyc ale jak ma smoka w buzi to zasypia sama....dziwne 🤨

Nina, ja już dawno temu jadłam makaron ze śmietaną. Na początku (tzn przez kilka pierwszych dni) jadłam same gotowane, a teraz wprowadzam smażone. I małemu nic nie jest. Brzuszek go nie boli, nie ma wysypki. Ale boję się zjeść pomidora 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja od dwóch tygodni jem wszystko czyli niewiele bo nie mam apetytu
ciągle krwawię - niewiele ale jednak

i byłam dziś u pediatry nie wiem po co tak tylko chyba sie przejechać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klaudiagda napisał(a):
aa i Nina jak robisz jarzynową? bo sama bym się skusiła 🙂


wrzuciłam paleczki z kurczaka, kupiłam mrożone jarzyny dwa ziemniaki wegeta i na koniec dodałam dwie łyżki smietany pomieszane z 2 łyzkami maki i tyle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
a ja od dwóch tygodni jem wszystko czyli niewiele bo nie mam apetytu
ciągle krwawię - niewiele ale jednak

i byłam dziś u pediatry nie wiem po co tak tylko chyba sie przejechać


hahah czub 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frytus150 napisał(a):
Hej dziewczynki 🙂
U mnie nocka spokojnie,oduczam mala spac ze mna pezystawiłam sovbie łozeczko do lozka i spi a ja z reka miedzy szczebelkami 🙂 🙂 🙂


ja to bym, najchetniej z nia cały czas spała ale boje sie ze ja przycisniemy i odkłądam do kolyski zaraz obok łózka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja ponad godzine posapała pierwszy ra z od soboty nie na rekach tylko ze smokiemw wózku szok a wczesniej to 3 godziny spała zjadła i dalej szła spac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie dziewczyny a nasza dzisiejsza noc taka sobie mojemu małemu coś się poprzestawiało i spal po 2.5 godz i sie budził na jedzenie a od 6 rano chyba przeżywamy pierwszą kolkę w jego życiu biedaczek spina sie usypia na 10 minut i znów sie budzi prawie ciągle płacze a ja masuje brzuszek i czekam aż uśpię przysypiam z nim tak w koło jestem dziś zmęczona ale trudno takie dni też muszą niestety być nie obejdzie się też bez nich 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry 🙂
Wiecie co?? Moja Nela chyba nie miala nigdy powaznej kolki, co prawda miala kilka razy bol brzuszka, ale nie taki od ktorego plakala, jedynie marudzila i sie prezyla. Ale my mamy takie krople na brzuszek na bazie kopru wloskiego i gdy tylko widze ze z nia cos nie tak, to dostaje odrobine. I tutaj wielka niespodzianka, Nela w ciagu minuty wydobywa z siebie ogromne bekniecie i czasem tez robi kupke w krotkim czasie i jej przechodzi. Wiec to chyba nie kolka kolka taka prawdziwa, tylko chwilowa niedyspozycja.

U nas swoja droga nocka minela calkiem w porzadku, obudzila sie jedynie o 3 na karmienie ( pomine fakt, ze zeszlo nam 1,5 godziny) a potem o 7.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyminka napisał(a):
matyldusia napisał(a):
a ja od dwóch tygodni jem wszystko czyli niewiele bo nie mam apetytu
ciągle krwawię - niewiele ale jednak

i byłam dziś u pediatry nie wiem po co tak tylko chyba sie przejechać


hahah czub 😁

z tym pediatrą to chodzi mi o to że niewiele się dowiedziałam , pani doktor nie chciała jej badać bo tam zimno było i nie chciała jej rozbierać, wzięłam skierowanie do ortopedy bo to szpitalne już nie ważne , zważyli ją , i wysłuchałam wykładu na temat wszystkich szczepionek i jak do tej pory nic nie wiedziałam tak teraz mam mętlik w głowie o i tyle
a u mnie dziś karkówka z grilla z ziemniaczkami tylko na surówkę nic nie mam i w tej dziurze nic nie dostanę
a pomidora też jadłam już pierwszego dnia jak wróciłam ze szpitala
moja już na dworze w bolidzie czyli około 14.00 i 17.00 karmienie a powrót około 19.00 o wtedy około godzinna kolka i noszenie jej pionowo i słuchanie 4fun TV na cały regulator albo plastikowej biedronki bo to na razie pomaga albo przynajmniej zagłusza jej krzyk
a mi sie chce piwa 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KUŹWA moje dziecko ma ewidentnie za duży nos
tj za szeroki i to na pewno nie po mnie bo ja to mam wielki ale spiczasty
chyba będzie miała jak jej ciocie od strony męża czyli takiego szerokiego kinolka z rozszerzonymi nozdrzami
ale co tam przynajmniej bedzie miała dziewczyna czym oddychać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ufff mój dawiś pierdzielną kupę na całego pampersa 🤪ale przeszło przestał płakać i bawi się ładnie karuzelą 😁 fajnie że już najgorsze za nami.
Ja to dziś gotowane zjem właśnie wstawiłam marchewke i pierś zaraz wrzuce a ziemniaczki upiekę w piekarniku, po dzisiejszych płaczach mam wyrzuty że to może od pomidora lub tuńczyka z puszki bo wczoraj na kolacje jadłam 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
KUŹWA moje dziecko ma ewidentnie za duży nos
tj za szeroki i to na pewno nie po mnie bo ja to mam wielki ale spiczasty
chyba będzie miała jak jej ciocie od strony męża czyli takiego szerokiego kinolka z rozszerzonymi nozdrzami
ale co tam przynajmniej będzie miała dziewczyna czym oddychać 😉

matylda ty się nie przejmuj narazie taki nosek to norma żeby dziecko miało łatwiej oddychać w czasie karmienia ale to się zmienienia wiec może będzie miała jeszcze po tobie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...