Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dobry wieczór 🙂
Oj działo się dzisiaj na forum widzę 🙂
Moje dziecię w ciągu dnia jakieś takie niespokojne jest 😞 Teraz też coś biedna nie chce zasnąc a jutro szczepienia. Dziewczyny jak szczepiłyście to jak maluchy reagowały po? Miały problem z zaśniecięm, płakały? Boję się jutra 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelinaaleks napisał(a):
madzia ty teraz robiłaś tatuaż, nie boisz się na lato?? ja robilam swój jak było już chłodno.
a teraz dla swojego synka też chce zrobić ale poczekam na jesień i musze wzór wymyśleć



To moj trzeci tatuaz wiec wiedzialam co i jak 🙂 I juz strup prawie caly odpadl, wiec rach , ciach i juz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola1983 napisał(a):
Dobry wieczór 🙂
Oj działo się dzisiaj na forum widzę 🙂
Moje dziecię w ciągu dnia jakieś takie niespokojne jest 😞 Teraz też coś biedna nie chce zasnąc a jutro szczepienia. Dziewczyny jak szczepiłyście to jak maluchy reagowały po? Miały problem z zaśniecięm, płakały? Boję się jutra 😞


Ja nie pomoge, bo jeszcze nie szczepilam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂

ja dzisiaj po raz kolejny mialam spooro czasu dla siebie, bo moja dziecina przespala niemal calusienki dzien, wstala dopiero jakies 30 minut temu i wlasnie wpatruje sie w swoja karuzele nad lozeczkiem, cos probuje gadac, pokrzykuje i sie usmiecha 🙂 urocza jest 🙂

widzialam, ze wczesniej pisalyscie o karuzelkach, my mamy taka: http://www.google.co.uk/products/catalog?hl=en&client=firefox-a&rls=org.mozilla:en-GB:official&q=tiny+love+mobile&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.&um=1&ie=UTF-8&tbm=shop&cid=18419023621350194687&sa=X&ei=UGDdTeXgE8eJhQeVtfGjDw&ved=0CEIQ8gIwAg&biw=1366&bih=598# i Neliczka wydaje sie byc zadowolona,

Olu mam prosbe, wyslalabys mi te ksiazki, ktore masz??? poczytam w wolnej chwili, jesli to nie problem, to przeslij wszystkie tytuly o ktorych wspomnialas , a jesli jednak to problem, to interesuja mnie najbardziej inteligencja I i II, moj mail to [email protected] dziekuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
madzia ty teraz robiłaś tatuaż, nie boisz się na lato?? ja robilam swój jak było już chłodno.
a teraz dla swojego synka też chce zrobić ale poczekam na jesień i musze wzór wymyśleć



To moj trzeci tatuaz wiec wiedzialam co i jak 🙂 I juz strup prawie caly odpadl, wiec rach , ciach i juz 😁


ja swój pierwszy robiłam jakieś 7 lat temu( o kurde ale ten czas zapierda......) drugi chciałam już rok temu zrobić ale jakoś tak wyszło że jakoś nie było czasu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelinaaleks napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
madzia ty teraz robiłaś tatuaż, nie boisz się na lato?? ja robilam swój jak było już chłodno.
a teraz dla swojego synka też chce zrobić ale poczekam na jesień i musze wzór wymyśleć



To moj trzeci tatuaz wiec wiedzialam co i jak 🙂 I juz strup prawie caly odpadl, wiec rach , ciach i juz 😁


ja swój pierwszy robiłam jakieś 7 lat temu( o kurde ale ten czas zapierda......) drugi chciałam już rok temu zrobić ale jakoś tak wyszło że jakoś nie było czasu


Teraz masz zajebiaszczą okazję, żeby zrobić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
witam 🙂

ja dzisiaj po raz kolejny mialam spooro czasu dla siebie, bo moja dziecina przespala niemal calusienki dzien, wstala dopiero jakies 30 minut temu i wlasnie wpatruje sie w swoja karuzele nad lozeczkiem, cos probuje gadac, pokrzykuje i sie usmiecha 🙂 urocza jest 🙂

widzialam, ze wczesniej pisalyscie o karuzelkach, my mamy taka: http://www.google.co.uk/products/catalog?hl=en&client=firefox-a&rls=org.mozilla:en-GB:official&q=tiny+love+mobile&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.&um=1&ie=UTF-8&tbm=shop&cid=18419023621350194687&sa=X&ei=UGDdTeXgE8eJhQeVtfGjDw&ved=0CEIQ8gIwAg&biw=1366&bih=598# i Neliczka wydaje sie byc zadowolona,

Olu mam prosbe, wyslalabys mi te ksiazki, ktore masz??? poczytam w wolnej chwili, jesli to nie problem, to przeslij wszystkie tytuly o ktorych wspomnialas , a jesli jednak to problem, to interesuja mnie najbardziej inteligencja I i II, moj mail to [email protected] dziekuje 🙂


a jak ją kupowałaś?? przez neta?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
madzia ty teraz robiłaś tatuaż, nie boisz się na lato?? ja robilam swój jak było już chłodno.
a teraz dla swojego synka też chce zrobić ale poczekam na jesień i musze wzór wymyśleć



To moj trzeci tatuaz wiec wiedzialam co i jak 🙂 I juz strup prawie caly odpadl, wiec rach , ciach i juz 😁


ja swój pierwszy robiłam jakieś 7 lat temu( o kurde ale ten czas zapierda......) drugi chciałam już rok temu zrobić ale jakoś tak wyszło że jakoś nie było czasu


Teraz masz zajebiaszczą okazję, żeby zrobić 😁

wiem wiem ale dorobię sobie do starego i coś wkomponuje nowego ale jeszcze się okaże
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelinaaleks napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
madzia ty teraz robiłaś tatuaż, nie boisz się na lato?? ja robilam swój jak było już chłodno.
a teraz dla swojego synka też chce zrobić ale poczekam na jesień i musze wzór wymyśleć



To moj trzeci tatuaz wiec wiedzialam co i jak 🙂 I juz strup prawie caly odpadl, wiec rach , ciach i juz 😁


ja swój pierwszy robiłam jakieś 7 lat temu( o kurde ale ten czas zapierda......) drugi chciałam już rok temu zrobić ale jakoś tak wyszło że jakoś nie było czasu


Teraz masz zajebiaszczą okazję, żeby zrobić 😁

wiem wiem ale dorobię sobie do starego i coś wkomponuje nowego ale jeszcze się okaże


A gdzie masz? I co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
No no 🙂 niezle tu bylo dzisiaj 🙂 heh
Wiola moj maly po szczepieniu mial mala goraczke ale nie dawalam mu nic na to bo nie byla az taka wysoka. I mooje dziecko na goraczke chyba reaguje inaczej niz wszystkie dzieci... caly dzien spal 😮 caluski, martwilam az sie o niego bo juz takie dni dawno minely by tak caly czas spal w dzien. Chcialam go rozbudzic bo balam sie ze wieczorem nie bedzie chcial zasnac ale ni cholery nie chcial wstac.. otwieral tylko oczka i zaraz zamykam, tarmosilam nim, przenosilam, dotykalam, mowilam, smyralam i nic.. widac bylo ze cos jest noe tak, taki flaczek nieprzytomny przez caly dzien. Ale go wykapalam i po jedzeniu zasnal normalnie a noc byla juz taka jak zawsze, czyli jedno budzenie w nocy i drugie juz okolo 8:00. A potem to juz bylo wszystko dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
madzia ty teraz robiłaś tatuaż, nie boisz się na lato?? ja robilam swój jak było już chłodno.
a teraz dla swojego synka też chce zrobić ale poczekam na jesień i musze wzór wymyśleć



To moj trzeci tatuaz wiec wiedzialam co i jak 🙂 I juz strup prawie caly odpadl, wiec rach , ciach i juz 😁


ja swój pierwszy robiłam jakieś 7 lat temu( o kurde ale ten czas zapierda......) drugi chciałam już rok temu zrobić ale jakoś tak wyszło że jakoś nie było czasu


Teraz masz zajebiaszczą okazję, żeby zrobić 😁

wiem wiem ale dorobię sobie do starego i coś wkomponuje nowego ale jeszcze się okaże


A gdzie masz? I co?


ja mam całą wytatuowaną zaczynając od części stopy po całą łydkę kończąc na wysokości kolana jednym słowem całą nogę do kolana 😉 takie pnące się liście(winorośle)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co ??????
podczas klaskania odkryłam że kmatus i beata jednak nas nawiedzają tylko się nie odzywają
ij nie ładnie dziewczyny nie ładnie a jutro napisze do natki bo się martwię
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelinaaleks napisał(a):
magda szukałam zdjęcia na nk żeby ci pokazać ale pokasowałam i już tam nie mam żadnego z tatuażem jeśli chcesz to poszukam jutro i ci pokarze


No chetnie 🙂 Chcialabym to zobaczyc, to jak znajdziesz to wrzuc koniecznie!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiesz Ewelina, no my akurat kupilismy bezposrednio w sklepie, ja mieszkam w UK, wiec tutaj akurat z ta karuzelka tej firmy nie bylo problemu, nie wiem jak w Polsce.

A co do cepanu, to ja uzywam od kilku dni, na blizne po cesarce i na rozstepy na brzuchu, ktore wyszly mi na dzien przed porodem o zgrozo!!! poki co nie wiedze zeby blizna bledla, ale rozstepy nie sa juz takie fioletowe jak na samym poczatku, wiec chyba troszke pomaga jednak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dagi_ napisał(a):
wiesz Ewelina, no my akurat kupilismy bezposrednio w sklepie, ja mieszkam w UK, wiec tutaj akurat z ta karuzelka tej firmy nie bylo problemu, nie wiem jak w Polsce.

A co do cepanu, to ja uzywam od kilku dni, na blizne po cesarce i na rozstepy na brzuchu, ktore wyszly mi na dzien przed porodem o zgrozo!!! poki co nie wiedze zeby blizna bledla, ale rozstepy nie sa juz takie fioletowe jak na samym poczatku, wiec chyba troszke pomaga jednak.

a na co ten cepan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...