Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

raczek88 napisał(a):
atrakcja wiec tym bardziej wkurzajace a nie moge sobie pod tym wzgledem dac rade przez te cale walki chyba znienawidzil smoczka i wymusza rykiem wrrr udusze go chyba kiedys 😁

nie duś bo za to do więzienia się idzie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
a to po cesarce dłuzej nie można ola??

nie no - nie w tym sensie ale jakby nie było jestem po operacji i muszę uważać, jeszcze mnie pobolewa, przecież miałam przeciętą macicę i powłoki brzuszne, jeśli dojdzie do sexu to będzie nudno i po bożemu, nice&slow i bez fajerwerków bo nie mogę się spinać jeszcze
a w ogóle to czuję obrzydzenie do własnego ciała jeszcze - też tak macie? 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
raczek właśnie wczoraj czytałam na temat karmienia piersią w tej naszej mądrej książce, on nie jest głodny - uwierz mi 🙂 myślę że powinnaś to przeczytać, daj maila to wyślę Ci tę książkę

Ola, plis, ja też chcę 😁
[email protected] 🙂
z góry dziękuję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys ja sciagnelam 🙂 i wlasnie wiem ze nie jest glodny 🙂 gdyby byl glodny to nie mialabym oporow a tak wisiec dla idei 🙂wiem ze to dla niego forma cuzlosci ale mnie to zwyczajnie boli i sie denerwuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
a to po cesarce dłuzej nie można ola??

nie no - nie w tym sensie ale jakby nie było jestem po operacji i muszę uważać, jeszcze mnie pobolewa, przecież miałam przeciętą macicę i powłoki brzuszne, jeśli dojdzie do sexu to będzie nudno i po bożemu, nice&slow i bez fajerwerków bo nie mogę się spinać jeszcze
a w ogóle to czuję obrzydzenie do własnego ciała jeszcze - też tak macie? 🥴
ja tylko na swoj brzuch nie moge patrzec bo to jedna wielka masakra jest;/ a blizne mam sliczniutka nie da sie ukryc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
a to po cesarce dłuzej nie można ola??

nie no - nie w tym sensie ale jakby nie było jestem po operacji i muszę uważać, jeszcze mnie pobolewa, przecież miałam przeciętą macicę i powłoki brzuszne, jeśli dojdzie do sexu to będzie nudno i po bożemu, nice&slow i bez fajerwerków bo nie mogę się spinać jeszcze
a w ogóle to czuję obrzydzenie do własnego ciała jeszcze - też tak macie? 🥴

tak tak ja też czuję wstręt a co dopiero jakiś ewentualny mężczyzna by pomyślał 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
raczek właśnie wczoraj czytałam na temat karmienia piersią w tej naszej mądrej książce, on nie jest głodny - uwierz mi 🙂 myślę że powinnaś to przeczytać, daj maila to wyślę Ci tę książkę

Ola, plis, ja też chcę 😁
[email protected] 🙂
z góry dziękuję 🙂

poszło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczek88 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
moja ma trzy pieluchy tetrowe między nogami i wygląda jak BĄK 😁
hehehe plus pamperek jeszcze pewnie 🙂

noooooooo
ale chyba jej wygodnie bo leży tak błogo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
raczek właśnie wczoraj czytałam na temat karmienia piersią w tej naszej mądrej książce, on nie jest głodny - uwierz mi 🙂 myślę że powinnaś to przeczytać, daj maila to wyślę Ci tę książkę
ale jesli moge to przeslij mi te inne ktore sciagnelas bo widzialam liste a wszystkie byly interesjace 🙂 jakbys miala kiedys czas i ochote to przeslij
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
raczek88 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
a to po cesarce dłuzej nie można ola??

nie no - nie w tym sensie ale jakby nie było jestem po operacji i muszę uważać, jeszcze mnie pobolewa, przecież miałam przeciętą macicę i powłoki brzuszne, jeśli dojdzie do sexu to będzie nudno i po bożemu, nice&slow i bez fajerwerków bo nie mogę się spinać jeszcze
a w ogóle to czuję obrzydzenie do własnego ciała jeszcze - też tak macie? 🥴
ja tylko na swoj brzuch nie moge patrzec bo to jedna wielka masakra jest;/ a blizne mam sliczniutka nie da sie ukryc 🙂

u mnie już nie widać blizny i też mam taką ładną jakby mnie chirurg plastyczny szył ale ogólnie jakoś tak źle się z sobą czuję, ten brzuch i nadmiar kilogramów, ogólnie jestem nieatrakcyjna jako kobieta, do tego właśnie czytając o karmieniu piersią dowiedziałam się, że takie karmienie wymaga 5 kg nadwagi 😮 i się załamałam i czuję się jak Żanuaria (jak oglądałyście niewolnicę Izaurę to wiecie co mam na myśli 😁 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
raczek88 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
moja ma trzy pieluchy tetrowe między nogami i wygląda jak BĄK 😁
hehehe plus pamperek jeszcze pewnie 🙂

noooooooo
ale chyba jej wygodnie bo leży tak błogo

ja mam wizyte na 10 czerwca ale niestety prywatnie bo we wroclawiu wszystkie terminy sa obwalone 🙂 chyba ludzie zajmuja daty juz przed ciaza 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczek88 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
raczek88 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
moja ma trzy pieluchy tetrowe między nogami i wygląda jak BĄK 😁
hehehe plus pamperek jeszcze pewnie 🙂

noooooooo
ale chyba jej wygodnie bo leży tak błogo

ja mam wizyte na 10 czerwca ale niestety prywatnie bo we wroclawiu wszystkie terminy sa obwalone 🙂 chyba ludzie zajmuja daty juz przed ciaza 😁

ja miałam termin na za tydzień od telefonu do nich ale ile tam było dzieci może z 20 i lekarz się spóźnił i poczułam że potraktował nas tak "hurtowo no ale coś tam powiedział na koniec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
raczek88 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
a to po cesarce dłuzej nie można ola??

nie no - nie w tym sensie ale jakby nie było jestem po operacji i muszę uważać, jeszcze mnie pobolewa, przecież miałam przeciętą macicę i powłoki brzuszne, jeśli dojdzie do sexu to będzie nudno i po bożemu, nice&slow i bez fajerwerków bo nie mogę się spinać jeszcze
a w ogóle to czuję obrzydzenie do własnego ciała jeszcze - też tak macie? 🥴
ja tylko na swoj brzuch nie moge patrzec bo to jedna wielka masakra jest;/ a blizne mam sliczniutka nie da sie ukryc 🙂

u mnie już nie widać blizny i też mam taką ładną jakby mnie chirurg plastyczny szył ale ogólnie jakoś tak źle się z sobą czuję, ten brzuch i nadmiar kilogramów, ogólnie jestem nieatrakcyjna jako kobieta, do tego właśnie czytając o karmieniu piersią dowiedziałam się, że takie karmienie wymaga 5 kg nadwagi 😮 i się załamałam i czuję się jak Żanuaria (jak oglądałyście niewolnicę Izaurę to wiecie co mam na myśli 😁 )
ja sie nauczylam juz o tym nie myslec zreszta czas byl przywyknac bo ja przez cale zycie mam o 10 za duzo wiec musialam w sobie znalezc inne piekno 🙂 mysl o tym inaczej jestes wspaniala zona a kg znikna w najblizszej przyszlosci 🙂 faceci8 nie widza wszystkiego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak Wy to robicie ze wam te kg zostają?????
ja przytyłam w ciąży 23 kilo a po 5 tygodniach spadło mi 20 i wszystko mi wisi tj najbardziej dupa i uda bo brzuch ładny ale chciałam być po ciąży 10 na plusie i nic z tego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej moja dzisiejsza noc byla taka sobie mala spala od 9:30 do 2:30 potem 2 h buszowania i dalej sie polozyla wstala o 7 zjadla i znowu sie polozyla a teraz spi jak aniołek A tak wogóle bardzo jestem zadowolona z bujaka elektrycznego dobry usypiacz 🙂
Co do okresu ja naszczescie jeszcze nie dostalam 😁
a i kupiłam sobie na allegro 2 książki zaklinaczkę dzieci i zasypianie bez płaczu zaczełam czytac zasypianie bez placzu i jak narazie mi sie podoba duzo fajnych rzeczy pisze jak tworzyc atmosfere co moze przeszkadzac w spaniu jak wydłużyć sen itp

zaraz uciekam na spacerek z małą i najważniejsze WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNIA MAMY 😜 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja nadal nie wiem ile mi zostało... 😞
Matylda, mój Tomaszek też będzie miał podcinane wędzidełko. wczoraj dostałam od pediatry numer do poradni i mam tam zadzwonić i zapytać w jakim wieku to robią...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
hej moja dzisiejsza noc byla taka sobie mala spala od 9:30 do 2:30 potem 2 h buszowania i dalej sie polozyla wstala o 7 zjadla i znowu sie polozyla a teraz spi jak aniołek A tak wogóle bardzo jestem zadowolona z bujaka elektrycznego dobry usypiacz 🙂
Co do okresu ja naszczescie jeszcze nie dostalam 😁
a i kupiłam sobie na allegro 2 książki zaklinaczkę dzieci i zasypianie bez płaczu zaczełam czytac zasypianie bez placzu i jak narazie mi sie podoba duzo fajnych rzeczy pisze jak tworzyc atmosfere co moze przeszkadzac w spaniu jak wydłużyć sen itp

zaraz uciekam na spacerek z małą i najważniejsze WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNIA MAMY 😜 😘 😘 😘

po co kupowałaś książki jak ja mam za free w wersji elektronicznej? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...