Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

ja wróciłam
z biodrami nie dobrze
co do zaistniałej sytuacji to nie wypowiem się ale obydwie są winne a Nina może nawet bardziej
a Daria od zawsze nas podglądała i pisała na innych wątkach
spadam spać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
no to żeście narobiły ale możne dobrze ze mnie nie było bo ja bym nie była taka spokojna jak Ola ty pewnie bym miała ban jak Nina 😮
ale rozumiem ze ta dziewczyna już kiedyś u nas była? bo chyba przeoczyłam ☺️

tak, już kiedyś była akcja, obrażała nas tu i pisała że jesteśmy zazdrosne o to że ją stać na USG 4D a nas nie 😁
co do "spokoju" to wierz mi że mnie nosiło żeby ją "zniszczyć" ale pomyślałam że jestem starsza i muszę być mądrzejsza 😁
żałuj że Piotr posty pousuwał bo można się było pośmiać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
no to żeście narobiły ale możne dobrze ze mnie nie było bo ja bym nie była taka spokojna jak Ola ty pewnie bym miała ban jak Nina 😮
ale rozumiem ze ta dziewczyna już kiedyś u nas była? bo chyba przeoczyłam ☺️

tak, już kiedyś była akcja, obrażała nas tu i pisała że jesteśmy zazdrosne o to że ją stać na USG 4D a nas nie 😁
co do "spokoju" to wierz mi że mnie nosiło żeby ją "zniszczyć" ale pomyślałam że jestem starsza i muszę być mądrzejsza 😁
żałuj że Piotr posty pousuwał bo można się było pośmiać 😁



co za larwa no.... patrz to ja przeoczyłam tą wcześniejszą akcje z usg 4d.
Poza tym czego tu zazdrościć??jednego stać drugiego nie. nie ma z czego szydzić, każdy by chciał mieć tyle pieniążków aby na wszystko starczyło ale niestety różnie bywa.
głowy do góry dziewczyny i tak jesteśmy najfajniejsze ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
no właśnie po usuwane niestety 😠 ale parę się uchowało np dzięki twoim cytatą

specjalnie ją cytowałam żeby ona nie mogła pozmieniać albo pousuwać "dowodów zbrodni" 😁
a co do przejmowania się to my ją tu zrównałyśmy z ziemią tamtym razem, nie ma się czym przejmować 🙂
a namiar na fryzjera chciała Nina ale biedna ma bana na 24 h więc nie zobaczy tego dziś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
no właśnie po usuwane niestety 😠 ale parę się uchowało np dzięki twoim cytatą

specjalnie ją cytowałam żeby ona nie mogła pozmieniać albo pousuwać "dowodów zbrodni" 😁
a co do przejmowania się to my ją tu zrównałyśmy z ziemią tamtym razem, nie ma się czym przejmować 🙂
a namiar na fryzjera chciała Nina ale biedna ma bana na 24 h więc nie zobaczy tego dziś


to jutro zobaczy albo wyśle jej na nk 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
Ewelina, Dawid to wykapana Ty 🙂


oj raczej nie wejdz na nk mojego męża to sobie zobaczysz a ja go chyba też gdzieś tak mam

nie no dla mnie to do Ciebie! 😁 poważnie 😁 przynajmniej na tych zdjęciach, bo na żywo to niestety nie widziałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
no właśnie po usuwane niestety 😠 ale parę się uchowało np dzięki twoim cytatą

specjalnie ją cytowałam żeby ona nie mogła pozmieniać albo pousuwać "dowodów zbrodni" 😁
a co do przejmowania się to my ją tu zrównałyśmy z ziemią tamtym razem, nie ma się czym przejmować 🙂
a namiar na fryzjera chciała Nina ale biedna ma bana na 24 h więc nie zobaczy tego dziś

Tyminka dostała bana ale tylko na pisanie, może tu wejść i czytać ale nie może pisać. Czego nie można powiedzieć o prowodyrce kłótni - ma bana na cały serwis, więc nie widzi niczego, nie może nawet założyć nowego konta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klaudiagda napisał(a):
Matylda, a co z bioderkami Leny?

sama nie wiem co tj wiem

z lewym OK prawe w dolnej granicy normy 😮
ale niby ma być dobrze
mam jej wkładać nawet trzy pieluchy między nogi i dużo, bardzo dużo ma leżeć na brzuchu , może nawet spać w takiej pozycji pod moim okiem
za miesiąc do kontroli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...