Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Kasia (aisak) - może to marne pocieszenie ale to minie - a jak chcesz to prześlę Ci mailem tą naszą mądrą książkę, może skorzystasz choć troszkę i uda Ci się "rozszyfrować" Liwkę 🙂


bardzo prosze Olu o ta mądrą książkę 😉 bede bardzo wdzięczna
i dodatkowo jezeli to nie problem to jeszcze bym poczytała:

Uśnij wreszcie - Jak pomóc dziecku usnąć - dr Eduard Estivill
ABC mądrego rodzica - Jolanta Gajda
Kowalewska - Kantecka Barbara - Pierwszy rok razem
Inteligencja Twojego Dziecka I
Inteligencja Twojego Dziecka II

mój maile: [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej hej
my też od 5.00 na nogach tzn ja bo przecież ona sobie leży i marudzi
ja mam dziś jakiś zakręcony dzień bo mamy tego ortopedę ale dopiero o 14.00 ale jadę z siostrzenicą męża a ona ma na 12.00 także w sumie cały dzień zmarnowany ale dobrze że przynajmniej gorąco nie jest
i jeszcze miałam kupić parę rzeczy ale już mi się odechciało jak sobie pomyślałam że to nosidło mam wszędzie tachać ze sobą
miałyście wczoraj burzę????? bo u mnie naokoło strzelało a ja już srałam po gaciach bo niczego tak się nie boję jak burzy ale ominęło nas bokiem jak zwykle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki a u mnie sukces mały zamiast o 5 wstał dziś o 6.30 🤪 do każdego spania dołożył sobie po 30 minut, mam nadzieje ze wydłuża mu się okres spania ☺️ w ciągu nocy.
A co do burzy to kurwa w nocy okno miałam otwarte i przez ten pieprz...wiatr trzy kwiatki na ziemi wylądowały. Wczoraj ogarnęłam podłogi wieczorem żeby rano już nie musieć a tu taka niespodzianka 😠 😠 także biore się zaraz za nie od nowa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłyście już u ortopedy???? jak wygląda to badanie??? bardzo ją lekarz wymiętoli???? bo ja się boję krzyku i tego że stracę cierpliwość i MOC i ucieknę z gabinetu bo jak ją coś mocno zaboli to ona w płaczu może się zajść bo jej się to zdarzało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
a Ewelina daj znać jak po tych truskawach bo ja dziś zamierzam je pochłonić tzn jak se je kupię 😉


matylda narazie nic nie widać żeby było coś nie tak! narazie efekt jest taki że mój mały ładnie noc przespał 😮 ale będę go obserwować i myślę ze jeśli do jutra mu nic nie wyskoczy to będę mogła jeść bezkarnie truskawki.
A co do badania to nie wiem bo my dopiero 2 czerwca na nie jedziemy ale myśle że to nic zlego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej. My tez codziennie wstajemy o 5 i maly od tej godz do 9 nie spi.

Wczoraj bylismy u lekarza i moja mala kruszynka wazy juz 4140 😁 a jak wychodzilismy ze szpiala wazyl 3480 🙂 Pani powiedziala ze Kacper wyglada na dziecko miesieczne, a nie na prawie 3 tygodniowe 😁 Ale moj Kacperus lubi sobie pojesc 😁 no i jest zdrowy !!! To najwazniejsze !!!

Ja zjadlam pare truskawek i kacperkowi nic po nich nie bylo. Jem tez smazone dania.

uciekam sie kapac dopoki spi jeszcz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry bry 🙂
A moja królewna jak wczoraj zjadła o 20 i zasnęła o 21 tak dzisiaj się obudziła o 5 rano. Tata wstał, przewinął, nakarmił, położył koło mnie, cumla wsadził i poszedł do pracy. Spałyśmy do 8.20 🤪 🤪 🤪 Teraz po godzinnym gaworzeniu i 15-minutowej czkawce babcia uspała malutką a ja zajadam placki cynamonowe z otrębami 🙂
Ola, poślij mi proszę te same podręczniki co Aisak bo gdzieś sobie to zapodziałam 😞
U mnie burzy nie było ale coś teraz się nosi ta pogoda a chciałam dzisiaj na grilla jechać do cioci 😞
Tutliputli - po 9 dniach diety - 5 kg. mniej.
I wiecie co mi się stało po ciąży?? Cała jestem w syfach 🥴 🥴 🥴 Nogi, ręce i dupa. Jak całą ciąże byłam jak pupcia niemowlaka to teraz kurwa wyglądam jak nastolatka z trądzikiem na dupie 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry 🙂

Wiola, aisak
- książki wysłane. Wiola proponuję kąpiel w korze dębu, powinno pomóc a i skóra po kilku kąpielach zafarbuje się na brąz 😜

Matylda - a ja uwielbiam burzę ☺️

Tutliputli - też zastanawiam się nad jakąś karuzelką bo mała już bystra i rozumna, zaraz poszukam na allegro czegoś i poczytam opinie.

A i truskawek też bym zjadła, jak gdzieś spotkam to też kupię bo uwielbiam
Ja już mam pranie na balkonie prawie wyschnięte, bo taki wiatr że łeb chce urwać, kompocik ugotowany i duszą się żołądki na obiad, dziecko chyba usnęło więc mam chwilkę dla siebie.
Nie wiem co ze spacerem dziś, bo bardzo zimno mimo, że słońce świeci 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej, my wlasnie wstalismy i maly zajada sniadanko. Ja tez uwielbiam burze i tak czekalam wczoraj z niecierpliwoscia a tu dupa.. tylko padalo i wialo. Ja rowniez mam do Was prosbe o ta karuzele. Jak ktoras ma cos fajnego to niech zapoda linka bo rowniez chce kupic a WOLE COS SPRAWDZONEGO.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko 🙂
Moje dziecie przespało całą noc 🙂 dopiero o 5 zjadła i poszła dalej spac 🙂
Teraz spi wiec ja wysprzatałam juz cały dom i ide przygotuje obiad, życ nie umierac 🙂 🙂 🙂
Tutliputli napisałaś ze o 19 ma kolki i na spacerze przesypia, ja wczoraj zrobiłam to samo o 20 do domu z dworu przyszłysmy to sie marudna o 22 zrobiła (smielismy sie z danielem ze ona musi swoje odbebnic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bryyy 🙂

Wiola zostałaś moją idolką !! dałas mi wiarę, że do końca czerwca odzyskam moje ciało 😁
z walki o karmienie chyba i tak doopa: dzisiaj po nocce ściągnęłam 25 ml 🤢 🤢 🤢 😁 😁 mleczarnia na skraju bankructwa

Ola a ja bym poprosiła o Inteligencję Dziecka część I i II ( niech okaże się czy jadłam brokuły na darmo czy nie 😉 )

po nocce jestem zmarnowana ( do 2 nad ranem siedziałam z mamą na pogotowiu a o 5 Witek zwyczajowo się obudził radośnie witając poranek 😁 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
a ja umieram zjadłam śniadanie i zaczął mnie brzuch bolec i do tego wymioty mnie meczą nie wiem co jest 🥴

A co jadłaś? 😮


po wczorajszym to raczej nie bo to by mnie już w nocy złapało a dzis na śniadanie jak zwykle płatki fitness na mleku 😮 teraz już trochę lepiej ale na dwór to chyba nie wyjdę dziś bo jakoś mi słabo!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...