Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

Dorka1986 napisał(a):
ja zakładałam cały czas czapeczkę ale jak ostatnio bylam u pediatry i zapytalam czy w taki goracy dzien musi miec czapeczke to powiedziala ze nie bo jest jej goraco a na słońcu i tak nie leży


Dobrze wiedziec 😆
a goracy dszien to ile stopni wedlug Was? 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hejo 🙂
wiecie Wy tak ciagle piszecie o upałach u mnie to nigdy nie jest tak zeby malej czapki nie założyc albo z golymi nóżkami lezała...no nie wiem czy ja w jakims przeciagu mieszkam 🙂
Ola ona dostała jakis dziwnych krosteczedk na buzi z jednej strony nie wiem czy to potówki czy co to jest, i teraz jej woda przemyłam to bardziej sie uwidoczniło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałam sie zapytac te co miały cc dla was tez najokropniejsze w całej operacj był cewnikw cipce?? boze jakie to bylo straszne dopiero przyjemnie sie zrobilo jak znieczulenie zaczelo działac i nic nie czułam
Miałam cc tak niespodziewanie ze nawet na temat cc nie wiele wiedziałam...a tu takie cos wcicneli w taka miniaturowa dziurke taki gruby wąż....
a Wam tez na piersi malenstwa polozyli (przed tym parawanem na brzuchu)?
I nie wolno głowy podnosic bylo przez 12 h a ja podnosiłam bo to była noc i małam przekładalam z cycka do cycka tak na wznak jak lezałam a Wy jak miałyscie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
muszę się na czas jakiś odmeldować bo chłop przyjechał 🥴


to działaj tam mała działaj 🙂 ciało rzucone na łoże traci na oporze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
miałam sie zapytac te co miały cc dla was tez najokropniejsze w całej operacj był cewnikw cipce?? boze jakie to bylo straszne dopiero przyjemnie sie zrobilo jak znieczulenie zaczelo działac i nic nie czułam
Miałam cc tak niespodziewanie ze nawet na temat cc nie wiele wiedziałam...a tu takie cos wcicneli w taka miniaturowa dziurke taki gruby wąż....
a Wam tez na piersi malenstwa polozyli (przed tym parawanem na brzuchu)?
I nie wolno głowy podnosic bylo przez 12 h a ja podnosiłam bo to była noc i małam przekładalam z cycka do cycka tak na wznak jak lezałam a Wy jak miałyscie?

ja cewnika nie czułam ale za to potem miałam zapalenia pęcherza bo miałam go tam od 20.30 do 16-tej dnia następnego 🤢, dziecka mi nie kładli niestety bo miałam pełną narkozę przez to że za mało znieczulenia dostałam i czułam jak mi brzuch cięli, wpadli w panikę jak się drzeć zaczęłam i mnie uśpili w pizdu, więc obudziłam się po wszystkim jak mnie kończyli szyć i na łóżko przekładali, głowę też unosiłam i nic mi nie było, nawet nie rzygałam po narkozie, a dziecko dostałam dopiero o 6.30 rano i całą noc czekałam i nie spałam z wrażenia 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
miałam sie zapytac te co miały cc dla was tez najokropniejsze w całej operacj był cewnikw cipce?? boze jakie to bylo straszne dopiero przyjemnie sie zrobilo jak znieczulenie zaczelo działac i nic nie czułam
Miałam cc tak niespodziewanie ze nawet na temat cc nie wiele wiedziałam...a tu takie cos wcicneli w taka miniaturowa dziurke taki gruby wąż....
a Wam tez na piersi malenstwa polozyli (przed tym parawanem na brzuchu)?
I nie wolno głowy podnosic bylo przez 12 h a ja podnosiłam bo to była noc i małam przekładalam z cycka do cycka tak na wznak jak lezałam a Wy jak miałyscie?

ja cewnika nie czułam ale za to potem miałam zapalenia pęcherza bo miałam go tam od 20.30 do 16-tej dnia następnego 🤢, dziecka mi nie kładli niestety bo miałam pełną narkozę przez to że za mało znieczulenia dostałam i czułam jak mi brzuch cięli, wpadli w panikę jak się drzeć zaczęłam i mnie uśpili w pizdu, więc obudziłam się po wszystkim jak mnie kończyli szyć i na łóżko przekładali, głowę też unosiłam i nic mi nie było, nawet nie rzygałam po narkozie, a dziecko dostałam dopiero o 6.30 rano i całą noc czekałam i nie spałam z wrażenia 🥴


o ja pierdziele no tak bo typisałas o narkozie kurde, ale jak to czułaś bo ja tez czułam takie szarpanie itp. ale mnie to nie bolało tyle ze czułam wszystko. u nas to od razu dzieci daja zeby sie nimi matki zajmowały same cycki wyjmowały i wkładaly sutki dzieciom do buzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ty czułaś co?
a ty wiesz ze jak mnie zaczynali kroic to myslałam o tobie jak pisalas ze czułaś wszytsko i mówie do nich ale ja czuje to a oni sie zaczeli smiac i mówia ale boli pania ja ze nie ale czuje...
widzisz lezałam na stole i o Tobie myslałam haha 🙂 ale bałam sie ze bedzie tak jak u ciebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamy 😘
dawno mnie tu nie było
leca te dni jaik szalone,wam też?
Dominik z dnia na dzien jest ciekawszy swiata i bardziej o sobie daje znac,ogolnie bardzo grzeczny...sie zrobil...tfu tfu zeby nie przechwalic.
wczoraj bylismy na szczepieniu troche plakal ogolnie dzielny myslalam ze gorzej bedzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewelinka1007 napisał(a):
hej mamy 😘
dawno mnie tu nie było
leca te dni jaik szalone,wam też?
Dominik z dnia na dzien jest ciekawszy swiata i bardziej o sobie daje znac,ogolnie bardzo grzeczny...sie zrobil...tfu tfu zeby nie przechwalic.
wczoraj bylismy na szczepieniu troche plakal ogolnie dzielny myslalam ze gorzej bedzie...


ooo mamooo ile Cie tu nie było...masz tak mało czasu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
No ja czułam ból, oni mi też wmawiali że będę czuła dotyk ale nie ból i kazali nogami poruszyć to ja im poruszyłam i się wystraszyli dlatego 🙂


o ja pierdzile!!! ej czemu na Ciebie nie podziałało?wiadomo? ja to nogami nie mogłam drgnąć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
No ja czułam ból, oni mi też wmawiali że będę czuła dotyk ale nie ból i kazali nogami poruszyć to ja im poruszyłam i się wystraszyli dlatego 🙂


o ja pierdzile!!! ej czemu na Ciebie nie podziałało?wiadomo? ja to nogami nie mogłam drgnąć

za mało znieczulenia dostałam albo za szybko zaczęli ciąć zanim zdążyło zadziałać 🙂 żałuję że słyszałam pierwszego okrzyku swojego dziecka ani że mi jej na piersi nie położyli i tego że jej nie widziałam nawet 😞 no ale cóż - ważne że zdrowa i że już wszystko ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
ewelinka1007 napisał(a):
hej mamy 😘
dawno mnie tu nie było
leca te dni jaik szalone,wam też?
Dominik z dnia na dzien jest ciekawszy swiata i bardziej o sobie daje znac,ogolnie bardzo grzeczny...sie zrobil...tfu tfu zeby nie przechwalic.
wczoraj bylismy na szczepieniu troche plakal ogolnie dzielny myslalam ze gorzej bedzie...


ooo mamooo ile Cie tu nie było...masz tak mało czasu?


nie nie to ze nie mam czsu tylko cieplo sie zrobilo to ciagle gdzies lofrujemy a to spacery a to wyjezdzam z malym na caly dzien np do mamy i jak wracam wieczorkiem to juz nie mam siły na komputer.
To macierzynstwo jest jednak troszke meczace 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
ewelinka1007 napisał(a):
hej mamy 😘
dawno mnie tu nie było
leca te dni jaik szalone,wam też?
Dominik z dnia na dzien jest ciekawszy swiata i bardziej o sobie daje znac,ogolnie bardzo grzeczny...sie zrobil...tfu tfu zeby nie przechwalic.
wczoraj bylismy na szczepieniu troche plakal ogolnie dzielny myslalam ze gorzej bedzie...


ooo mamooo ile Cie tu nie było...masz tak mało czasu?


nie nie to ze nie mam czsu tylko cieplo sie zrobilo to ciagle gdzies lofrujemy a to spacery a to wyjezdzam z malym na caly dzien np do mamy i jak wracam wieczorkiem to juz nie mam siły na komputer.
To macierzynstwo jest jednak troszke meczace 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
No ja czułam ból, oni mi też wmawiali że będę czuła dotyk ale nie ból i kazali nogami poruszyć to ja im poruszyłam i się wystraszyli dlatego 🙂


o ja pierdzile!!! ej czemu na Ciebie nie podziałało?wiadomo? ja to nogami nie mogłam drgnąć

za mało znieczulenia dostałam albo za szybko zaczęli ciąć zanim zdążyło zadziałać 🙂 żałuję że słyszałam pierwszego okrzyku swojego dziecka ani że mi jej na piersi nie położyli i tego że jej nie widziałam nawet 😞 no ale cóż - ważne że zdrowa i że już wszystko ok 🙂


Powiem Ci ze i ja sobie inaczej wyobrazałam... ze Daniel bedzie przecinał pępowine, ze bede widziec jak mi ja wyciagaja ze mnie ze bede sie drzec wszytsko to sobie wyobrazałam lezałam juz nawet na tym wielkim samolocie na porodówce skakałam na pilce no widziałam siebie ze bede tam rodzic...a tu dupa o 22 przewiezli na operacyjną i tyle z mojej pieknej wizji, pamietam ze byłam znieczulona ale jak ja wyjeli usłyszałam ten placz to cała klatka piersiowa i brzuch mi skakał z placzu jakby znieczulenie odeszło 🙂 ryczałam jak głupia a daniel na korytarzu plakał ( i włąsnie szkoda ze nawet nie mogłam tego zobaczyc zeby płakac razem...) w z yciu bym nie pomyslałą ze bede miala cc. ale wiesz Ola nasze dzieci duze i moja i twoja wiec pewnie bysmy rodziły w takich bólach...
a ile po cc mozna zajsc w ciaze?

a wiecie co moja Nesia jak ja wyjeli plakała i plakała one ja wycierały wszystko widziała ale ona cały czas plakała komentowały ze sliczna ze piękna (pomyslałam wiadomo kazdej tak mówie zeby pewnie uspokoic lezaca matke obok) i owineli ja w takie szmatki i polozyli ja mi na pieirsi taka placzaca a ja starałam sie powiedziec do niej anileslkim jak najbardziej spokojnym miekkim głosem, "córeczko moja jestes sliczna kochanie, aniołku mój" i jak usłyszała mój głos to od razu cisza! wyobrazacie sobie ja do nie mowiłam otworzyła te wielkie slepia na mnie jak 5 zł i mnie słuchała jak do niej mówie az oni spojrzeli 🙂 i jedna powiedziała "no tak mama to wie gdzie swojemu dziecku guzik wyłączyc" i zabralli ja 😞 ale poszli z nia do daniela on chyba myslał ze jej nie widziałam bo jak mnie przewozili na druga sale to podszedł i mówi jest sliczna widziałaś...czy nie?
dobra bo znów bede ryczec 🙂 juz nie zanudzam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A u mnie piękna pogoda! Wiecie co? Ostatnio rozmawiałam z mężem o drugim dziecku i... ja nie chcę mieć drugiego! Aż się popłakałam jak to sobie uświadomiłam... Zawsze myślałam że będę miała co najmniej trójkę a tu taki szok...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Tynka daj sobie czas, jeszcze Ci się pewnie zmieni myślenie 🙂

A i miałam pisać że znów spadł 1 kg i jeszcze 6 do wagi sprzed ciąży 🙃, idealnie byłoby 9kg to wtedy ważyłabym 50 oooo 😜


hehe gratulacje 🙂 u mnie dalej waga stoi 😞jak zrzucę to ju bede wtedy spokojna o te reszte a dla mnie te 3 sa przełomowe 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...